Як намалювати новорічний плакат в школу?

Плакати на Новий Рік — це один з найпростіших способів прикрасити приміщення напередодні свята.

Крім того, такий плакат можна використовувати в якості величезної листівки, щоб привітати рідних і близьких з наступаючими святами. Ще одним приємним бонусом є те, що займатися цим можна разом з дитиною, це буде для нього вкрай цікаво і корисно. Таким чином, з раннього дитинства можна привчати дітей робити щось своїми руками.

Як намалювати новорічний плакат? Все досить просто. Для цього знадобляться ватман, олівці, фарби, фломастери, елементи декору і клей. Підготувавши все необхідне, можна приступати до роботи. Якщо ж під рукою немає ватману, а йти за ним в магазин немає бажання, то можна використовувати звичайні аркуші паперу, які скріплюються за допомогою прозорого скотчу.

Що стосується прикраси плаката, то тут можна використовувати велику кількість матеріалів, які тільки будуть під рукою і припадуть до душі. Відмінним рішенням стане використання різних аплікацій з картону або паперу. Також можна використовувати мішуру, бісер.

Як намалювати новорічний плакат в школу?Плакат «З Новим роком» повинен бути виготовлений так, щоб яскраво виділялася вітальна напис. Її краще всього розмістити в самому верху або посередині і виділити яскравими квітами. Щоб напис виділялася ще сильніше, її можна прикрасити дощиком, блискітками або ж осколками битих іграшок. Для того щоб завдати такі прикраси, необхідно використовувати клей. Коли клей застигне, рекомендується трохи постукати ватманом, щоб все зайве осипалося.

Існує велика кількість варіантів того, як намалювати плакат своїми руками. Можна використовувати різні матеріали і втілювати самі оригінальні творчі ідеї.

Зміст

 • 1 Прості правила
 • 2 Плакати з декоруванням натуральними матеріалами

Прості правила

Виготовити плакат «З Новим роком» можна великою кількістю способів, самим популярним і простим з яких є використання фарб та олівців.

Читайте також:  Які новорічні кульки можна зробити з пластику?

Як намалювати новорічний плакат в школу?

Для того щоб не допустити ніяких помилок і виготовити плакат до Нового року якісно і красиво, можна скористатися простими правилами:

 • Перш ніж приступати до виготовлення, рекомендується створити ескіз плаката на простому аркуші.
  Цей етап необхідний для того, щоб ретельно продумати розташування всіх елементів. Якщо ж цього не зробити, то на ватмані буде багато слідів від потертостей гумкою.
 • Якщо робити таку річ своїми руками, особливу увагу варто приділяти заголовку плаката.
  Як уже говорилося, його можна розміщувати зверху або посередині аркуша. У першому випадку припускається, що напис буде знаходитися не в середині, а у однієї з сторін. Щоб такий заголовок виглядав ще помітніше, його можна розмістити по діагоналі. Якщо ж напис знаходиться в центрі аркуша, то рухати її до якоїсь стороні не варто.
 • Приступаючи до роботи, можна пофарбувати ватман яким-небудь кольором, щоб приховати його білу структуру.
  Варто відзначити, що варто фарбувати у світлі кольори і не дуже яскраво. Це необхідно для того, щоб надалі на ньому добре було видно написи. Яскравий фон поглинає заголовок, так і весь плакат в цілому виходить занадто строкатим.
 • Нанесення фону може виконуватися різними способами, щоб передати унікальну структуру загальної картини.
  Можна використовувати суху пензлик та наносити фарбу дрібними мазками. Або ж, використовуючи зубну щітку, можна зобразити на задньому плані снігову заметіль. Ще одним оригінальним варіантом стане використання звичайної губки. Її необхідно занурити у фарбу і, злегка притискаючи, нанести точковий фон. Такий фон додасть тематичний вид плакату напередодні Нового року.
 • Ще один момент, на який варто звернути увагу, — це виготовлення аплікацій та інших прикрас своїми руками.

  Читайте також:  Як зробити бісерну ялинку?

  Намалювати плакат на Новий рік можна досить легко, але щоб надати йому унікальність і красу, необхідно використовувати різні декорації. Такі прикраси не тільки значно покращать загальну картину, але і додадуть обсяг плакату. Можна виготовити різні ялинки, Діда Мороза, Снігуроньку. Для початку необхідно нанести ескіз, а після приклеїти по контуру вибраний матеріал, наприклад бісер.

  Плакати з декоруванням натуральними матеріалами

  Щоб створити дійсно святкову атмосферу напередодні Нового року, можна використовувати натуральні матеріали, які не тільки візуально прикрасять приміщення, але і внесуть в кімнату новорічні аромати.

  Як намалювати новорічний плакат в школу?Такі плакати на Новий рік можуть включати в себе різні натуральні матеріали:

  • гілочки ялини або сосни;
  • шишки;
  • жолуді;
  • горішки;
  • елементи кори.

  Можна придумати ще більшу кількість матеріалів, які допустимо використовувати своїми руками.

  Для того щоб виконати таку роботу, може знадобитися наступний набір матеріалів та інструментів:

  • щільний картон;
  • аркуші білого паперу або ватману;
  • блискуча фарба в балончику;
  • дріт;
  • олівці, фарби, пензлики;
  • фольга.

  Перш ніж створювати плакат для Нового року, необхідно також зробити ескіз, щоб ретельно продумати всі місця розташування елементів прикраси плаката. Після, щоб надати більш привабливий зовнішній вигляд, деякі натуральні деталі можна покрити фарбою з балончика. Краще всього використовувати золотою або сріблястий колір, вони будуть актуальні напередодні Нового року.

  Із зворотного боку ватману потрібно наклеїти аркуші картону — це додасть загальної заготівлі жорсткість, так як елементи декору важать досить багато і їх звичайний папір не витримає. Далі можна приступати до декорування плаката своїми руками.

  Для цього необхідно взяти вже раніше підготовлені елементи і закріпити їх у відповідності з ескізом на основу. Гілки ялини кріпляться за допомогою дроту, яку можна пофарбувати в зелений колір, щоб вона не виділялася на загальному тлі. Далі необхідно закріпити всі інші елементи за допомогою клею і написати привітання.

  Читайте також:  Саморобна світиться ялинка

  Плакат «З Новим роком» готовий!

  Таку саморобку дитина може віднести в школу, отримати відмінну оцінку і порадувати друзів.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021