Як можна зробити паперову кольорову ялинку?

Ялинка з паперу кольоровий, зроблена своїми руками, буде незамінним і головним прикрасою вашого будинку протягом всіх новорічних свят!

Звичайно, вона не замінить справжню зелену ялинку, але тим не менше така саморобка все одно буде відмінно виглядати навіть без живої або штучної ялинки. Самим головним достоїнством новорічної вироби є те, що з-за невеликих розмірів для неї можна знайти місце де завгодно, навіть на маленькому книжковому столі.

Незважаючи на свої розміри, паперова ялинка оригінально прикрасить ваш вогнище. Крім того, її можна виготовити в більшій кількості, що дозволить розмістити оригінальні вироби по всьому будинку, причому кожна з них буде прикрашена різними способами.

Зміст

 • 1 Паперова ялинка, прикрашена дощиком
 • 2 Декоративна паперова ялинка конусоподібної форми

Паперова ялинка, прикрашена дощиком

Як можна зробити паперову кольорову ялинку?

Даний спосіб виготовлення новорічної вироби є одним з найпростіших. Необхідно лише приділити трохи часу.

Для того щоб створити виріб, знадобляться наступні матеріали:

 • кольоровий папір зеленого кольору;
 • олівець (бажано звичайний, основу якого буде деревного кольору);
 • ножиці, циркуль;
 • клей;
 • дощик;
 • іграшкова зірка або невелика бусинка.

Для початку потрібно підготувати кольоровий папір, розклавши її на рівній поверхні столу. Потім, узявши циркуль, потрібно намалювати на папері 5 кружечків.

Від того, скільки буде кіл, залежить розмір майбутньої ялинки, бо вони відіграють роль ярусів вироби. Величина кіл також може підбиратися на ваш розсуд, але таким чином, щоб кожна наступна окружність мала менший розмір, ніж попередня, приблизно на 2-3 див.

Після цього кола акуратно вирізують ножицями, кожен з них необхідно згорнути навпіл 3 рази. Виробляти складання потрібно рівно, без спотворень.

Для того щоб згини було добре видно, їх ліній можна провести ножицями або пальцем.

Читайте також:  Бик — символ 2021 року своїми руками: як зробити, ідеї

Як можна зробити паперову кольорову ялинку?Склавши всі кола, їх потрібно розправити, але так, щоб не пропали лінії згинів, тобто просто розгорнути. По центру кожного кружечка робиться отвір, яке повинно відповідати розміру олівця.

Він є основою для майбутньої ялинки, на яку будуть нанизуватися яруси. Роблячи отвір, необхідно врахувати, що при нанизуванні яруси повинні добре триматися на основі і не спадати.

Після того як всі отвори в ярусах зроблено, можна починати їх нанизувати на основу. Зібравши саморобку, на її верхівку приклеюєте іграшкову маленьку зірочку або бусинку.

Подальше прикраса паперової ялинки полягає в наклеюванні на її яруси шматочків дощику. Наша виріб майже готова, залишилося тільки зробити для неї фіксацію. Для того щоб виріб добре стояла на якій-небудь поверхні, можна приклеїти її заснування до невеликого блюдця, виготовленому з пап’є-маше, і прикрасити його блискітками.

От і все! Оригінальна ялинка з кольорового паперу готова, потрібно тільки вибрати місце, куди її поставити.

Декоративна паперова ялинка конусоподібної форми

Як можна зробити паперову кольорову ялинку?

Серед величезної кількості різноманітних способів виготовлення декоративної ялинки цей є одним з найбільш поширених. Форма конуса відмінно підходить для прикраси.

Щоб зробити паперову ялинку, потрібні такі матеріали:

 • ватман або не дуже щільний картон;
 • клей, ножиці, циркуль;
 • акварельна фарба зеленого кольору;
 • зелена папір;
 • олівець або схожого розміру будь трубочка;
 • блискітки і різноманітні новорічні іграшки;
 • дощик.

Приготувавши всі необхідні матеріали, можна приступати до виготовлення вироби. Спочатку потрібно зробити конусну основу майбутньої декоративної ялинки. На ватмані або картоні намалюйте коло діаметром 20-30 см, після чого ножицями виріжте коло. Потім вийшла окружність потрібно скласти навпіл 2 рази: один — по вертикалі, а другий — по горизонталі.

Після того як коло складний, його треба розгорнути і вирізати будь-яку одну з утворених 4 частин уздовж ліній згинів. Проробивши все вищеперелічене, скручуємо конус, який фіксується за допомогою клею. Тепер підготовлену основу необхідно пофарбувати акварельною фарбою в зелений колір.

Читайте також:  Новорічні іграшки з пластикових пляшок - 20 крутих ідей!

Як можна зробити паперову кольорову ялинку?

Поки сохне конус, можна зробити з паперу зеленого кольору смужки, які будуть імітувати щось на зразок гірлянди, якою прикрашають ялинку.

Для цього вирізають з кольорового паперу невеликі по довжині (8-9 см) і товщині (1 см) смужки, які потім необхідно накрутити на якусь трубочку або олівець, в результаті чого утворюється закручена спіраль, яка буде тримати свою форму.

Кількість смужок повинно бути таким, щоб ними можна було щільно обклеїти всю поверхню конуса.

Коли фарба на конусі підсохла, на нього потрібно наклеїти дощик будь-якого кольору у формі спіралі так, щоб основа була практично повністю не видно. Потім по всій поверхні отриманого підстави наклеюються заздалегідь підготовлені спіральки з кольорового паперу. Смужки прикріплюються одним кінцем до основи так, щоб залишилися частини спіральок вільно висіли.

Через деякий час, коли клей висохне, їх можна прикрасити невеликою кількістю блискіток. Залишається добре пофантазувати і прикрасити ялинку з кольорового паперу різними новорічними кулями та іграшками.

Наприклад, наклеїти на дощик невеликі блискучі кульки або самостійно виготовлені зірочки з паперу. Також в якості прикраси вироби можна зробити з яких-небудь стрічок невеликі банти, колір яких буде залежати від ваших уподобань.

Невеликі декоративні ялинки, зроблені своїми руками, допоможуть додати оригінальності торжества, тим більше що ними можна прикрасити кожну кімнату вашого будинку.

Вироби не займуть при цьому багато місця. А головне, такий елемент декору сподобається не тільки вам, але і вашим друзям і родичам.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021