Як модно прикрасити ялинку?

Новорічне дерево, без сумніву, головний атрибут самого довгоочікуваного свята дорослих і дітей.

Дизайн новорічної ялинки повинен бути продуманий до дрібниць, так вона добре впишеться в інтер’єр всього будинку і створить святковий настрій.

Зміст

 • 1 Ялинка або сосна — справа смаку
 • 2 Вибираємо один стиль для прикраси
 • 3 Головне, щоб ялинка створювала святковий настрій

Ялинка або сосна — справа смаку

Підготовка до нового року приємний і цікавий процес, який неможливо уявити без прикраси ялинки. Яке дерево вибрати для установки — справа смаку. Однак і в цьому питанні є свої нюанси. Так, якщо ви віддаєте перевагу сосні, бажано, щоб у вашому домі було достатньо місця для її розлогих гілок. У тісній квартирі затиснуте між диваном і кріслом дерево буде виглядати безглуздо.

Як модно прикрасити ялинку?У випадку з цією ялинкою, врахуйте, що коли прийде час від неї позбавлятися, можна зіткнутися з проблемою осипання голок. З пухнастого килима вибирати голочки доведеться довго і нудно.

Краще таке дерево ставити на гладку підлогову поверхню — паркет або лінолеум. Сьогодні популярність набирають невеликі хвойні дерева, які можна поставити на стіл або масивну тумбочку, оскільки господарі можуть заощадити місце. А також такі варіанти виглядають дуже мило, і часу на їх прикраса йде небагато.

Широкий асортимент ялинок представлений і серед штучних новорічних дерев. Можна придбати дерево білого або блакитного кольору — це дуже стильно виглядає.

Хоча, звичайно, ніяка штучна ялинка не замінить головного призначення цього дерева — хвойного запаху, який, вита в будинку, створює особливий святковий настрій.

Читайте також:  Упаковка новорічних подарунків своїми руками

Після того як обрана ялинка, можна приступати до захоплюючого дійства — процесу її прикраси. Щоб новорічне дерево вписалося в дизайн інтер’єру всього будинку, краще всього вибрати якийсь один варіант прикраси і дотримуватися його для декорації всього житла.

Вибираємо один стиль для прикраси

Як модно прикрасити ялинку?До нового року ялинку прикрашають в наступних стилях:

 • Європейському.
  Вибравши цей варіант, важливо вибрати одне поєднання кольорів і його дотримуватися. З найцікавіших — біло-блакитний, червоно-золотий, червоно-синій, золотисто-зелений. Нарядити сосну потрібно скромно, нехай краще іграшки будуть великими, дорогими, але їх буде небагато. Наприклад, кілька куль одного розміру, а також кілька фігурок одного плану на вибір. Це можуть бути сніговики, шишки, бурульки. Дощик в цьому варіанті не передбачено, як альтернатива використовуються тканинні банти або гірлянди з намистин, відповідні за тону до основних прикрасам. Обов’язковий елемент європейських ялинок — наявність гарних подарункових коробок під деревом.
 • Традиційному з елементами хенд-мейду.
  У всіх вдома збереглася маса новорічних прикрас, які гідні бути вивішеними на новорічне дерево. Підключивши фантазію можна чудово прикрасити ялинку і такими іграшками. Сьогодні багато обшивають старі кулі тканиною або роблять ялинку в стилі «привіт від бабусі». Потрібно дістати старовинні іграшки і прикрасити ними ялинку — буде і красиво і стильно. Це все-таки раритет! Можна зшити прикраси своїми руками — сніжинки, сніговики та інші фігурки можна зв’язати гачком. А прекрасний варіант апгрейда ваших старих куль — зв’язати їм оригінальні мереживні футляри.
 • Дитячому.
  Часто батьки ставлять на новий рік сосну в дитячій кімнаті. У цьому випадку прикрашають дерево безпечними м’якими іграшками, які можна зшити або придбати в будь-якому тематичному магазині. Чудово буде виглядати ялинка з м’якими героями з різних мультфільмів, а в цілях економії можна просто прикрасити її різнокольоровими гірляндами. Для дітей старшого віку можна використовувати для прикраси цукерки та інші солодощі. А мрія кожної дівчинки — ялинка в стилі Барбі — в рожевих бантах, коралях і фотографіях улюбленої ляльки. Ідей з оформлення дитячої ялинки багато, головне, керуватися правилом — на ній не повинно бути гірлянди, яку потрібно підключати до електричної мережі.
 • Читайте також:  Новорічний топіари з шишок: 2 покрокових майстер-класу з фото

  Головне, щоб ялинка створювала святковий настрій

  Як модно прикрасити ялинку?Нетрадиційний стиль. Деякі люди вважають, що дерево має бути небанальним та використовують найрізноманітніші варіанти не тільки прикраси, але і розміщення.

  Один з прикладів — молоді батьки прийшли до думки, що чудово можна підвісити сосну до стелі вже з прикріпленими супер-клеєм іграшками. Так і дух нового року буде присутній, і безпека для дітей дотримується.

  Альтернативний варіант ялинки для студентів і зайнятих людей — ялинка з гори книг або просто обриси новорічного дерева на стіні, обведені гірляндою. Інші вважають, що дерево не принципово прикрашати. Все частіше можна побачити варіанти, коли люди встановлюють сосну, але не вішають на неї кулі та гірлянди.

  Особливо креативні люди придумали навіть ялинку з пивних пляшок і пробок з-під шампанського! В нестандартному стилі варіантів прикраси рівно стільки, скільки людей на Землі.

  Дизайнерський стиль. Якщо вам важлива думка професіонала, то краще покликати спеціально навчених людей, які прикрасять вашу сосну до нового року по вищому розряду. Це нормальна практика, тому що багато людей напередодні свята настільки зайняті, що не встигають подумати про прикраса будинку.

  По суті, головне, не те, яким буде ваше новорічне дерево, а те, що воно несе для вас.

  Якщо людина відчуває наближення свята з штучною ялинкою або з сосною без іграшок, значить, своє головне призначення дерево виконує на 100%.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021