Як легко зробити об’ємну квіллінг-ялинку?

Підготовка до Нового року є дуже приємним процесом. Особливо якщо підійти до справи творчо і створити багато святкової краси своїми руками. Пропонуємо вам освоїти техніку квілінг. Об’ємна ялинка, виконана шляхом скручування з паперу, прикрасить ваш будинок або робочий стіл.

Таке чарівне деревце стане чудовим подарунком друзям і родичам. Тим більше, що квілінг – дуже захоплююче заняття, і ви можете бути впевнені, що сотні людей усього світу зустрічають це мистецтво разом з вами. Ялинка з паперу може стати чудовим елементом декору будь-якого приміщення.

Зміст

  • 1 Підбираємо все необхідне
  • 2 Робимо основу для ялинки
  • 3 Клеїмо зелені крапельки і наряджаємо ялинку

Підбираємо все необхідне

Ялинка робиться досить таки просто, та й квілінг не вимагає особливої підготовки самого майстра, але от спеціальну папір та інструменти варто підготувати заздалегідь.

Як легко зробити обємну квіллінг ялинку?Для створення їли по цій техніці вам знадобляться:

  • смужки паперу того відтінку зеленого кольору, з якого буде виконана ялинка;
  • лист кольорового паперу або тонкого картону зеленого кольору;
  • трикутник,
  • циркуль,
  • ножиці,
  • клей.

Ви можете також взяти спеціальну лінійку-лекало з безліччю кіл різних діаметрів – якщо ялинка не стане єдиним шедевром, і ви будете далі творити в техніці квіллінг, вона вам багаторазово згодиться.

Робимо основу для ялинки

Як легко зробити обємну квіллінг ялинку?Перш, ніж перед нами постане ялинка, виконана в настільки оригінальній техніці, необхідно створити для неї саму просту основу.

Для цього креслимо частина кола на аркуші паперу або картону. Варто знати, що ялинка буде тієї висоти, який радіус для своєї окружності ви виберете. Після цього вирізаємо чверть кола і склеюємо самий звичайний конус.

Читайте також:  Як зробити штучний сніг в домашніх умовах

Тепер беремо зелені смужки, ширина яких повинна дорівнювати 3 мм, і звичайним способом скручуємо спіраль, користуючись лінійкою або трикутниками.

Після цього підклеюємо кінчик смужки. Повинна вийти вільна спіраль, яка часто використовується при виготовленні різних виробів в техніці квіллінг.

Вам треба накрутити багато таких спіральок різного діаметру (наприклад, на лінійці-лекала можна вибрати шістнадцятий, чотирнадцятий і дванадцятий номери). З них і буде створюватися ялинка.

Клеїмо зелені крапельки і наряджаємо ялинку

Отриманий спіральний кружечок притискаємо пальцем з одного боку, щоб він знайшов краплеподібну форму. Починаємо внизу обклеювати конус великими за розміром краплями. Робити це по черепичному принципом, тобто верхня крапелька повинна трохи виступати над нижнім рядом. Чим ряд вище, тим менше за розміром мусить бути крапелька. Щоб ялинка вийшла акуратною, кожен наступний ряд треба створювати лише після того, як остаточно підсохне попередній.

Зірку на верхівку теж виконуємо в техніці квіллінг. Беремо половину семимиллиметровой червоної смужки, створюємо вільну спіраль і стискаємо її, щоб вона вийшла у формі листочка. З п’яти таких заготовок склеюємо зірочку на вершину. Ялинка знайшла майже завершений вигляд.

Далі треба скрутити вільні спіралі з жовтих смужок, стиснувши їх у формі зірочок. Акуратно приклеюємо їх на наше деревце. Можна наклеїти також розсип з багатьох маленьких вільних спіральок. Вийшла ялинка гідна того, щоб зайняти почесне місце в центрі святкового столу. Можна зробити в техніці квіллінг та інший декор.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021