Як легко зробити новорічну ялинку з паперу?

Ви вже дістали новорічні іграшки, вирізали сніжинки і думаєте, чим ще порадувати родичів і гостей? Красива ажурна ялинка з паперу чудово прикрасить стіл, та й потім вона буде довго нагадувати про свято.

Можна вирізати кілька таких шедеврів і поставити їх на робочі місця колег. Нехай у всіх буде прекрасний настрій в останні дні перед різдвяними канікулами!

Зміст

 • 1 Ажурна красуня – своїми руками
 • 2 Етапи створення ялинки
 • 3 Робимо свій шаблон для створення ажурною ялинки

Ажурна красуня – своїми руками

Щоб ажурна ялинка прикрасила ваш будинок, не потрібні особливі навички, ні витрати. Насправді, алгоритм створення паперового ажурного деревця гранично простий.

Як легко зробити новорічну ялинку з паперу?Для цього вам знадобляться:

 • аркуші білого паперу;
 • манікюрні ножиці;
 • клей;
 • канцелярський ножик;
 • степлер або скріпки;
 • щільний картон;
 • готовий трафарет;
 • творчий настрій.

Можливо, вам буде потрібно також плоскогубці, якими ви зламаєте верхню частину канцелярського ножа. Справа в тому, що округлі лінії вирізати дійсно непросто, і щоб вони вийшли ідеальними, а ялинка виглядала ошатно, «знаряддя праці» має бути максимально гострим.

Можна роздрукувати будь-який вподобаний шаблон новорічної ялинки, яких пропонується величезна кількість, або ж зробити свій трафарет.

Етапи створення ялинки

Як легко зробити новорічну ялинку з паперу?

Схема.

Коли схема обрана, і майбутня ялинка вже є у вашій уяві, шаблон треба покласти на щільний картон і щільно закріпити аркуш за допомогою степлера або скріпок. Далі необхідно взяти канцелярський ніж і дуже акуратно вирізати візерунки всередині дерева. Сама ялинка по контуру акуратно вирізається манікюрними ножицями. Потім та ж схема використовується ще раз, оскільки необхідні дві ідентичні деталі.

Читайте також:
Новорічні аплікації для дітей: ідеї та шаблони для друку

Щоб робота просувалася простіше, і ялинка вийшла легкою і повітряної, при вирізанні варто рухатися від центру до країв. Коли дві тонкі ажурні красуні вже готові, їх необхідно скріпити між собою за допомогою клею і вирізаними з паперу підставки-колечка. При бажанні ялинку можна розфарбувати, а можна злегка збризнути сріблястим або золотистим лаком.

Можна зробити ялинку і по-іншому. Для цього варто залишити у її центрі невелику білу смужку, яка послужить лінією згину. Після того, як обидві аналогічні деталі вирізані, ялинки просто накладаються одна на іншу і зшиваються по центру на машинці. Залишається тільки поставити виріб вертикально і розправте його. Стильна ялинка готова! Вона буде виглядати ще багатшими, якщо таким же чином зшити і потім розправити три ажурних деревця-заготовки.

Не забувайте залучати до виготовлення новорічних прикрас діток. Красива ялинка, зроблена разом з батьками, стане важливим символом творчого задоволення разом з улюбленими батьками.

Робимо свій шаблон для створення ажурною ялинки

Попрактиковавшись, ви зможете створити власний шаблон для створення новорічної ялинки з паперу, завдяки якому і інші люди зможуть створити неземну красу. Для цього потрібно взяти аркуш паперу, намалювати на ньому звичайний контур ялинки, а потім зобразити олівцем ажурний малюнок, який вам до душі. Шаблон буде готовий.

Саме зручне пристосування, за допомогою якого можна порівняно швидко вирізати шаблон – це звичайний канцелярський або макетний ніж. Якщо такого не виявиться, можна скористатися тонкими манікюрними ножичками.

Звичайно ж, ви можете експериментувати не тільки з ажуром, але і з розмірами свого виробу. Ялинка з паперу може бути крихітною і ніжною, а може виявитися вище пляшки шампанського, яку, до речі, при бажанні можна красиво задекорувати.

Читайте також:
Як роблять і для чого використовують трафарет у вигляді ялинки?

До речі, ажурна ялинка може виявитися лише частиною великої новорічної композиції, оскільки за подібною схемою з картону або щільного паперу можна створити кульки, сніговичків, шишки і інші прикраси.

Чудово виглядають ажурні ялинки та на вікнах, де можна створити цілий казковий ліс з різноманітних новорічних ажурних дерев. Якщо ваша фантазія розгулялася, не зупиняйте її. Нехай ваше свято буде унікальним!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021