Як красиво вирізати ялинку?

Залишилося зовсім небагато часу до, мабуть, усіма на світі улюбленого свята — Нового року. Тому створити шаблон ялинки для вирізання зараз дуже вчасно. У новорічну ніч під бій курантів дорослі загадують найпотаємніші бажання, сподіваючись, що вони неодмінно збудуться, а діти з нетерпінням чекають, коли Дідусь Мороз і Снігуронька принесуть довгоочікуваний подарунок, зароблений послухом і гарною поведінкою протягом усього минулого року.

І не є секретом те, що такий шикарний свято вимагає особливої підготовки, в тому числі і з боку дітей.

Як відомо, відчуття дива, і почуття радості виникає вже в процесі підготовки свого будинку до майбутніх святкувань. Згадайте, скільки радості було всередині вас, коли ви в дитинстві робили яскраву святкову гірлянду з того, що було під рукою, або коли малювали сніжинки на вікнах!

Все це було не даремно: Дід Мороз бачив, що в такому прикрашеному будинку його чекають і поспішав принести подарунки. А наші предки в далекому-далекому минулому відзначали зимові свята жертвопринесеннями.

Але, на щастя, сьогодні такі криваві звичаї канули в Лету завдяки Петру I, який своїм указом від 1700 року затвердив святкування Нового року в ніч на 1 січня, заповідаючи прикрашати свої будинки, вітати один одного, бажаючи добробуту і благополуччя в родині, бавити дітей, кататися з гір на санках, але не влаштовувати пияцтва і мордобою.

Зміст

 • 1 Що потрібно знати про новорічній ялинці?
 • 2 Майстер-клас створення ялинки
  • 2.1 1 крок
  • 2.2 крок 2
  • 2.3 3 крок
  • 2.4 крок 4
  • 2.5 5 крок

Що потрібно знати про новорічній ялинці?

Як красиво вирізати ялинку?

Новорічна ялинка стала супутницею урочистості теж з указом Петра І у 1700 році. Він постановив: «За великим та проїжджих знатним вулицях та біля будинків нарочних духовного і мирського чину, перед вороти учинити деякі прикраси з дерев і гілок соснових, ялинових і ялівцевих, а людям нудним кожному хоча за деревця чи гілці на воротях або над храминою своєю поставити».

Читайте також:  Новорічна мішура власного виробництва

Вважалося, що разом з цими деревами приходить мир і щастя. Однак не всі прості люди могли собі дозволити такі живі прикраси, тому укорінення традиції використання новорічної ялинки вдома датують серединою ХІХ століття.

Та й свято без новорічної ялинки не завжди був радісним, так як кілька разів в історії потрапляв під повну заборону.

Сьогодні створити по-справжньому казкову атмосферу можна завдяки всіляким святковим прикрасам, зробленим своїми руками, адже всім відомо, що в процесі створення таких речей людина вкладає всю душу у свій виріб.

Крім того, виготовлення таких прикрас саме по собі вже маленьке диво. Найпростішим і відомим прикрасою до самого улюбленого свята є витинанка — картинка або силует, вирізані по шаблону з паперу. Новорічні сніжинки — це найпростіший приклад.

Як бачите, нічого складного у виготовленні такої прикраси немає! Таку ялинку зможуть виконати не тільки дорослі, але і діти.

Майстер-клас створення ялинки

Для виготовлення новорічної ялинки-витинанки вам будуть потрібні:

 • намальований контур ялинки (або роздрукований силует, якщо роботу виконує дитина);
 • 2 аркуша двостороннього кольорового картону;
 • макетний ніж (можна взяти манікюрні ножиці);
 • килимок для різання (або дерев’яна дошка);
 • канцелярські скріпки (можна замінити степлером);
 • блискітки, щоб прикрасити силует ялинки;
 • клей.

1 крок

Роздрукуйте з інтернету шаблон новорічної будь-якої вподобаної вам ялинки.

Якщо немає можливості роздрукувати контур ялинки, ви цілком зможете намалювати його самостійно.

2 крок

Покладіть під паперовий шаблон килимок або щільну дошку, щоб не пошкодити поверхню, на якій працюєте.

Виріжте спочатку ажурний малюнок у середині, потім приступайте до вирізання контурів шаблону. Цей силует знадобиться для нанесення малюнка на двоколірний картон.

3 крок

Закріпіть шаблон ялинки для вирізання до вибраного картону за допомогою степлера або канцелярських скріпок.

Читайте також:  Як змайструвати картонну Новорічну іграшку?

4 крок

Потім візьміть канцелярський ніж або манікюрні ножиці і почніть вирізати силует ялинки за схемою на кольоровому картоні.

Порядок вирізання такий же, як і в схемі — від центральної частини до країв. Таким чином необхідно виконати 2 симетричні картонні деталі.

5 крок

Після того як ви закінчите виготовлення обох деталей, скріпіть їх в самому верху і на підставці, як показано на картинці.

Ваша ялинка, зроблена своїми руками, готова! Для виділення серед безлічі інших ялинок, можете використовувати оригінальний шаблон новорічної красуні або прикрасити її вже готову з допомогою блискіток.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021