В’яжемо до Нового року саморобки гачком

Прикрасити будинок напередодні новорічних та різдвяних днів поспішає кожна родина не тільки данина традиції. Хочеться створити урочисту атмосферу, щоб відзначити свято з щирою вірою в чарівництво, і тоді наступний рік подарує здійснення всіх бажань.

Майстрині з радістю виготовляють своїми руками новорічні вироби, використовуючи різні підручні засоби. Ми пропонуємо попрацювати гачком і зробити на Новий рік в’язані іграшки на ялинку. У нас для цього знайдуться цікаві схеми з докладним описом.

Зміст

  • 1 М’яка ялинка з пряжі
  • 2 Кумедний Дід Мороз з різнокольорових ниток

М’яка ялинка з пряжі

Лісова гостя, яка прикрашена іграшками і мішурою – це головний символ свята. Можна не обмежуватися вбрані деревцем у Новий рік. Рукодільниці в’яжуть новорічні ялинки своїми руками, використовуючи різнобарвну пряжу. Можна застосовувати різні схеми в’язання, а ми пропонуємо просту, для якої не потрібні особливі вміння та навички.

Вяжемо до Нового року саморобки гачкомДля роботи гачком підготуємо такі матеріали та інструменти:

  • пряжа зеленого і золотистого кольору;
  • нитки;
  • голка;
  • гачок;
  • декоративні намистини і бантики;
  • клей;
  • атласна стрічка.

Принцип роботи над ялинкою своїми руками дуже простий. У переддень новорічних свят для виготовлення виробу необхідно зв’язати гачком п’ять квадратів, які потім з’єднують в єдине прикраса.

Спосіб в’язання найлегший – це звичайні стовпчики без накиду. В’язані фігури повинні відрізнятися за розміром, приблизно, різниця між ними складає в десять петель. А скільки саме їх набирати, залежить від розмаху проекту: можна на Новий рік зробити крихітну ялиночку і повісити її на живе деревце, а ще майстрині роблять великі вироби, якими прикрашають стіни і двері.

Зв’язавши квадрати, їх необхідно по краю декорувати золотистою ниткою. Для цього обв’язують кожну деталь гачком. Залишається зібрати всі в’язані елементи в єдине ціле своїми руками. Виконують це наступним чином: на самий великий квадрат накладають трохи меншого розміру, трохи змінюючи його вгору, розташовуючи фігури кутом вгору. За таким же принципом піднімаються вище, щоб верхівкою став самий маленький квадратик.

Читайте також:  3 способи зробити гірлянду вати і дисків

Пошивши деталі між собою, потрібно підвернути кожен нижній куточок у всіх квадратів і акуратно зафіксувати його. Тепер можна своїми руками прикрашати ялинку на Новий рік. Миле виріб буде виглядати ще цікавіше, якщо зробити акценти у вигляді маленьких контрастних бантиків і блискучих намистин.

Вішають такі новорічні іграшки на петлі з атласних стрічок. Якщо є бажання і час, можна поекспериментувати, використовуючи різні схеми в’язання гачком, але дотримуючись того ж принципу роботи.

Веселий Дід Мороз з різнокольорових ниток

Вяжемо до Нового року саморобки гачкомХто ще символізує Новий рік? Звичайно, добрий чарівник Дід Мороз! Яке свято можливий без нього? Є різні схеми в’язання вироби, а ми запропонуємо легку, з якою не доведеться довго возитися.

Для роботи своїми руками знадобиться пряжа трьох кольорів – біла, рожева і червона, а також намистини. Починається процес створення великої петлі, навколо якої і буде відбуватися в’язання вироби на новорічні свята.

Тепер потрібно зв’язати гачком десять стовпчиків по 5 петель з рожевих ниток, а іншу частину кола виконати білої пряжею. Вийде обличчя і борода чарівника. Але в області останньої потрібно наростити ще кілька рядів, щоб надати образу завершеності. Пропонуємо зробити новий ряд з стовпчиків з двома накидами, а по краю пустити повітряні петлі: тоді борода буде виглядати пишною.

З червоної пряжі в’яжуть гачком ковпак, котрий пришивають до першої деталі. Залишилося прикрасити іграшку на Новий рік намистинами. У вироби роблять своїми руками очі – для цього потрібно два декоративних елементи чорного кольору. По центру пришивають носик – велику червону намистину. Як варіант, їх вишивають звичайними нитками

Щоб новорічні прикраси виглядали дуже мило, на кінчик ковпака можна посадити блискучу перламутрову намистину. Там же роблять петлю з нитки, за допомогою якої саморобку вішають на ялинку.

Читайте також:  Як зв'язати гачком святкові серветки?

Використовуючи такі прості схеми, можна своїми руками зробити на Новий рік цілу компанію з казкових персонажів. Досить трохи внести корективи, щоб вийшли новорічні гноми, Снігуронька або Сніговик. Тоді для в’язання гачком підбирають пряжу відповідних кольорів.

Ще одна проста і забавна ідея – пов’язати на Новий рік багато аналогічних прикрас, а потім з’єднати їх в гірлянду. Трохи попрацювавши гачком, можна змайструвати дуже цікаві новорічні вироби, з якими не зрівняються магазинні. Адже вони виготовлені своїми руками з щирою любов’ю!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021