Свіжі ідеї оригінальних арт-ялинок

Нині ніхто вже не сперечається, що напередодні Нового року ялинка перетворюється в справжній арт-об’єкт. По суті, скільки людей, стільки і прикрашених вічнозелених дерев, і ні одне в точності не повторює інший. Більше того, кожне творче сімейство прагне проявити креатив і зробити чудові ялинки своїми руками. Тим більше, що альтернативні ялинки нині в моді.

Матеріали для створення новорічних красунь вибираються різні. Це і папір, і тканини і пряжа, і старі диски, і штучні квіти, і навіть цукерки. Кожна ялинка – несподіваний шедевр.

Зміст

  • 1 Проста арт-ялинка з цукерок
  • 2 Інші ідеї оригінальних ялинок

Проста арт-ялинка з цукерок

Свіжі ідеї оригінальних арт ялинокЩоб зробити ялинку із цукерок своїми руками, багато часу не знадобиться, так і солодощі в обгортках не обов’язково брати найдорожчі. Ви можете експериментувати з різними цукерками, і в будь-якому випадку вийде оригінальна ялинка. До речі, таке оригінальне деревце стане відмінним солодким подарунком.

Для його створення вам знадобляться:

  • ватман, картон або невеликий аркуш шпалер;
  • олівець або ручка та нитка, з яких треба буде зробити циркуль;
  • шматочок пінопласту;
  • термоклей;
  • цукерки;
  • мішура для прикраси.

Беремо щільний ватман, великий аркуш картону або шматок шпалер і зроблених своїми руками, імпровізованим циркулем малюємо півколо, радіус якого повинен бути тієї ж висоти, що й майбутня ялинка.

Далі беремо термопістолет і починаємо за кінчик фантика акуратно приклеювати цукерки. Їх не треба ліпити щільно один до одного, оскільки по кінчиках ви потім пустіть мішуру, яка буде чудово виглядати, якщо її пустити знизу вгору по спіралі. Втім, якщо цукерки легені, для їх приклеювання можна взяти двосторонній скотч.

Залишається тільки прикрасити верхівку цієї новорічної спокусниці, і можна сміливо ставити її на стіл. До речі, якщо комусь захочеться підкріпитися солоденьким, відривати її не доведеться, а достатньо буде просто розгорнути обгортку з іншого боку. Ось така смачна ялинка!

Читайте також:
Новорічний вінок з шишок, 7 майстер-класів та море ідей!

Свіжі ідеї оригінальних арт ялинокІнші ідеї оригінальних ялинок

Втім, за тим же принципом можна склеїти ялинку з паперових або легких штучних квіточок. Прекрасна арт ялинка виходить і з маленьких нитяних клубочків, які попередньо можна дуже швидко зробити своїми руками.

Можна також на конус наклеїти пакетики чаю або кави – і вийде симпатична дизайнерська різдвяна красуня. До речі, давно облюбували студенти такий варіант.

Якщо ваше улюблене стильовий напрям – це хай-тек, змайструєте своїми руками ялинку, взявши за основу спіраль з пластини. Таке імпровізоване деревце можна задекорувати стразами і маленькими кульками.

Арт колекція буде неповною, якщо не запропонувати зробити своїми руками ялинку з старих дисків. Матеріали – диски, порізані на кубики, все той же картонний конус і хороший клей. Беремо шматочки дисків і наклеюємо на картонну основу знизу вгору, після чого створюємо оригінальну верхівку. Таке дерево в прикрасах не потребує – воно і так буде блищати і переливатися.

Насправді, якщо озирнутися по сторонах, дивовижну ялинку можна зробити з будь-яких підручних предметів: книг, м’ячиків, картону і навіть яєчних лотків. Чудово виглядає ялинка з пивних банок, однак якщо будуть повними, таке деревце навряд чи вартий до ранку. Кожна з таких ялинок – втілення арт ідеї, а заодно і альтернатива лісовим гостям, які гарніше виглядають все ж таки в природному середовищі існування.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021