Сучасні гірлянди на ялинку

Люди цілий рік з нетерпінням чекають настання новорічної метушні.

Подарунки, святковий стіл і, звичайно ж, ялинка, ялинкові гірлянди і новорічні іграшки — все це створює атмосферу свята. Багато з насолодою прикрашають ялинку своїми руками, але часом результат трохи не той, який хотілося б.

Мало хто замислюється, що прикраса будинку не тільки радісне, але непросте заняття. Недостатньо просто навішати скрізь різних ялинкових іграшок, мішури та гірлянд. Найважливіший символ Нового року — ялинку, необхідно прикрасити різноманітними гірляндами. Це можуть як покупні електричні гірлянди, так і ялинкові гірлянди своїми руками.

Зміст

 • 1 Як прикрасити ялинку електричними гірляндами
 • 2 Гірлянди у вигляді кольорової ланцюжка
 • 3 Їстівна ялинкова гірлянда своїми руками
 • 4 Електрична ялинкова гірлянда своїми руками

Як прикрасити ялинку електричними гірляндами

Сучасні гірлянди на ялинкуДля того щоб не розчаруватися в результаті, коли прикрашаєте ялинку своїми руками, при використанні цього новорічного атрибуту потрібно скористатися деякими порадами:

 • Електричні новорічні гірлянди на ялинку повинні бути повішені одними з найперших.
 • Так, коли ялинкова гірлянда ввімкнено, буде видно вогники, а не її проводу. Ще один плюс украшени ялинки гірляндою перед прикрасою іграшками, то що незначні нерівності місця її розташування сховають за собою іграшки.

  Що ж до самих іграшок, то їх може бути досить багато, але більш гармонійно буде використовувати тільки два кольори. Важливо — краще не вішати прозорі іграшки, найбільш оптимальна матова поверхня, а, приміром, різні яскраві подарунки, новорічні фігурки персонажів та інші принади цілком припустимі, але знову ж таки в міру.

 • Необхідно орієнтуватися на довжину гірлянди при виборі способу прикраси ялинки.
 • Сучасні гірлянди на ялинку

  Не можна забувати про пожежної безпеки.

  Якщо довжина виробу дозволяє, то можна обвести майже всі великі гілки ялинки, при середній довжині обмотується по спіралі, а при маленькій досить обхопити тільки стовбур.

 • При процесі прикраси ялинки гірляндами потрібно намагатися рівномірно розподіляти їх лампочки, виток за витком по спіралі обвивати дерево.
 • Обвити гірляндою стовбур ялинки не годиться для тих, чия ялинка не дуже густа. У такому разі гілки здадуться зовсім мізерними. Але для густих лісових ялинок великого розміру цей спосіб підходить.
 • Щоб домогтися святкового і унікального способу ялинки, потрібно використовувати якомога більше варіантів гірлянд: світяться фігури, електричні стрічки і нитки, гірлянди-сітки, лампочки, що копіює бурульки і сніжинки і т. д.
 • Щоб не зіпсувати свято, не варто забувати про техніку безпеки. Необхідно пам’ятати, що не можна забувати вимикати гірлянду, якщо збираєтеся довго відсутня в приміщенні або під час сну.
 • Читайте також:  Саморобна креативна святкова ялинка

  Новорічні прикраси на ялинці можуть не обмежуватися тільки різними іграшками і мішурою, світяться лампочками.

  Можна вибрати інший спосіб і незвично прикрасити новорічну ялинку виготовленого своїми руками ялинковою гірляндою.

  Спершу деяким здається, що виготовлення таких речей досить важке заняття та не всім під силу. Але на практиці це не зовсім так. Існує багато різноманітних гірлянд, як найпростіші, склеєні з паперу, так і складні електричні гірлянди. Щоб виготовити щось подібне, потрібно детально ознайомитися з тим, як їх роблять. Розглянемо нижче кілька варіантів, як зробити гірлянди і прикрасити ялинку своїми руками.

  Гірлянди у вигляді кольорової ланцюжка

  Для початку розглянемо варіант, який досить простий у виконанні. Таку гірлянду без особливих зусиль зможуть зробити власноруч шестирічні діти, а дітям молодшого віку все-таки потрібна допомога дорослих, так як потрібно добре і акуратно поводитися з ножицями, інакше існує ймовірність отримання травми дитиною.

  Сучасні гірлянди на ялинкуДля того щоб виготовити кольорову ланцюжок, необхідно приготувати:

  • набір паперу кольорового;
  • лінійка;
  • ножиці;
  • олівець простий;
  • клей ПВА.

  На першому етапі потрібно зробити заготовки, з яких потім утворюються новорічні паперові прикраси у вигляді кольорової ланцюжка.

  Для цього потрібно взяти аркуші кольорового паперу і, використовуючи лінійку і простий олівець, креслити з задньої сторони рівні смуги шириною приблизно один сантиметр, а завдовжки — десять сантиметрів. Для більш швидкої роботи зазвичай складають разом кілька аркушів кольорового паперу, скріпляючи між собою канцелярською скріпкою, при цьому чертя смужки тільки на верхньому листі.

  Далі знадобиться взяти ножиці і вкрай акуратно по лініях, які були накреслені на першому етапі, вирізати смуги. Чим більше смуг, тим довшим буде гірлянда.

  Сучасні гірлянди на ялинкуПісля проведення всіх операцій з ножицями на попередньому етапі можна переходити до формування кольоровий ланцюжка. Для цього необхідно взяти одну смугу кольорового паперу, нанести на її кінець трохи клею і згорнути її в кільце. Таким чином вийде заготовлене кільце для наступної стадії.

  Читайте також:  Якщо потрібно полагодити китайську гірлянду...

  Далі треба взяти другу смугу і протягнути її через кільце, зроблене трохи раніше, таким же чином нанести клей на кінець смуги і з’єднати друге кільце.

  Таким чином утворилася паперовий ланцюжок з двох ланок. Даним способом склеює залишилися смужки, і в результаті чого вийде ялинкова гірлянда у вигляді кольорової ланцюжка.

  Їстівна ялинкова гірлянда своїми руками

  Якщо хочеться простий і красивою гірлянди на ялинку, то її можна змайструвати не тільки з паперу, а й використовувати інші незвичайні матеріали. В якості вироби, з яких можна виготовити гірлянду, може служити печиво, цукерки, фігурні пряники, мармелад, сухофрукти.

  Виготовити їстівну гірлянду для ялинки зовсім нескладно. Як зробити таку гірлянду своїми руками, розглянемо в цьому прикладі.

  Сучасні гірлянди на ялинку

  Для її створення потрібно приготувати:

  • попкорн;
  • різнокольорові солодкі цукерки у вигляді кілець;
  • міцна нитка;
  • швейна голка.

  Отже, гірлянда на ялинку. Спочатку необхідно взяти побільше приготованого попкорну і кольорових солодких цукерок і підготувати для їх насаджування міцну нитку. Для полегшення роботи спершу потрібно всилити нитку в голку, відміряти необхідну довжину нитки і на її протилежному кінці зав’язати міцний об’ємний вузол.

  Потім треба взяти кольорові солодкі цукерки і почати насаджувати їх на нитку.

  Цей процес виявиться досить простим, тому що їх форма передбачає отвір по центру. Насаджувати варто поспіль 4-5 цукерок одного або максимум двох кольорів, при цьому чергуючи їх.

  Далі треба взяти заготовлений попкорн, обережно проколоти його голкою і протягнути по нитці. Протикати попкорн краще посередині, інакше він може раскрошиться. Насаджується поспіль 3-4 штуки попкорну, а потім знову необхідно продовжити цукерки.

  Електрична ялинкова гірлянда своїми руками

  До цього були розглянуті досить прості варіанти виготовлення своїми руками ялинкових гірлянд. Тепер розглянемо варіант трохи складніше — електричні гірлянди.

  Читайте також:  Саморобні іграшки на ялинку з дерева

  Сучасні гірлянди на ялинкуДля цього новорічного прикраси будуть потрібні:

  • одноразові паперові стакани;
  • ніж;
  • звичайний олівець;
  • клей пва;
  • лінійка;
  • електрична гірлянда;
  • прозора клейка стрічка;
  • скрап-папір;
  • ножиці.

  Отже, виготовлення електричної гірлянди в домашніх умовах поетапно. В даній гірлянді основний декор гірлянди буде зроблений з одноразових кавових паперових склянок, для додання їм більшої яскравості вони будуть обклеєні скрап-папером, зазвичай застосовується при виготовленні листівок.

  Якщо не вдалося роздобути скрап-папір, то можна в такому випадку взяти просту кольоровий папір чи ковдру. Отже, спершу потрібно зняти мірки з кавового стаканчика, далі перенести їх на задню сторону кольорового паперу.

  Потім потрібно вирізати ескіз, отриманий у процесі першого етапу. Цей ескіз використовується як шаблон для виготовлення залишилися заготовок декору паперових склянок.

  Далі потрібно вкрай акуратно наклеїти на лицьову сторону кожного кавового стаканчика кольорові заготовки, використовуючи для цього клей ПВА або двосторонній скотч.

  Після того як всі імпровізовані абажури для ялинкової електричної гірлянди підготовлені, з допомогою канцелярського ножа на дні склянки потрібно зробити хрестоподібний надріз. Він повинен проводитися з зовнішньої сторони стаканчика і мати розмір близько 1 див.

  На заключному етапі дбайливо надягаєте всі стаканчики на лампочки електричної гірлянди.

  Для більшої надійності можна зафіксувати стаканчики маленьким шматочком скотчу. Оригінальна новорічна ялинкова електрична гірлянда — готова!

  Тепер залишиться тільки повісити її на ялинку і включити, в результаті буде дуже красиво і урочисто. Крім самої ялинки, таку гірлянду можна буде використовувати в інших приміщеннях.

  Вона чудово підійде, щоб прикрасити вікно, а якщо зробити абажури не з паперових, а з пластикових одноразових стаканчиків і розмалювати їх фарбами, то таку гірлянду можна розташувати на вулиці, в альтанці, на ганку, тераси і т. д.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021