Створюємо декоративну ялинку з кольорового паперу

Думаєте, як прикрасити будинок перед Новим роком? Хочете залучити до цього заняття дітей? Прекрасна ідея для спільного передсвяткового творчості – створення чудової ялинки з кольорового паперу і картону. Настільки цікава аплікація може стати відмінним подарунком близьким людям.

Існує величезна кількість схем і майстер-класів для тих, хто хоче зробити чудо-дерево з паперу. Ваша ялинка може бути плоскою та об’ємною, зеленої та з відтінками, з іграшками і кольоровий мішурою або без них. Розглянемо кілька варіантів таких виробів.

Зміст

 • 1 Об’ємна ялинка своїми руками: підготовка
 • 2 Етапи створення об’ємної новорічної красуні
 • 3 Інші цікаві аплікації-ялинки

Об’ємна ялинка своїми руками: підготовка

Дуже красиво виглядає об’ємна декоративна ялинка, яку ви зробите менше ніж за годину.

Створюємо декоративну ялинку з кольорового паперуДля цього вам знадобляться:

 • стандартний листок картону коричневого або бежевого кольору;
 • лист гарного декоративного картону для виробів (можна з новорічною тематикою);
 • двостороння жовта, а також зелена папір різних відтінків, необхідних для того, щоб аплікація виглядала «живий»;
 • простий олівець;
 • три круглі кришечки різних розмірів для створення шаблонів;
 • клей;
 • ножиці;
 • невеликий кольоровий помпон;
 • панчи і паєтки «сніжинки».

Перше, що необхідно зробити, — це створити рамочку для майбутньої аплікації. Для цього треба розрізати картон для виробів на чотири не дуже широкі смужки, а потім наклеїти їх з боків світло-коричневого картону, відрізавши зайві «кінчики.

На черзі – сама аплікація. Беремо нашу кольоровий папір, складаємо її гармошкою, малюємо на ній кружечки різних розмірів і вирізаємо їх, складаючи рядами. Скоро з них вийде чудова ялинка.

Етапи створення об’ємної новорічної красуні

Створюємо декоративну ялинку з кольорового паперуКожен отриманий кольоровий кружечок, крім двох найменших, треба зігнути навпіл, ретельно пригладив лінію згину пальцями. Щоб ялинка вийшла «пухнастою», на основу з картону клеїться тільки половинка кожного кола.

Читайте також:
Упаковка новорічних подарунків своїми руками

Два найбільших зелених кола приклеюються внизу, навпроти один одного, по краях рамки. Ялинка вже має підставу. Потім треба взяти ще два великих кола і наклеїти їх половинки вгорі поруч один з одним, під кутом – вони повинні з’єднуватися в верхній частині і трохи розходитися внизу. Ялинка обзавелася верхівкою, і коли основна аплікація буде готова, її можна буде цікаво прикрасити.

Наступні чотири кола наклеюються трохи нижче, на відстані один від одного, щоб деревце знайшло контур. Далі всередині нього приклеюються інші круги, стежачи, щоб вони один з одним не стикалися. Ялинка вже вийшла! Залишилося тільки прикріпити помпончікі на верхівку і прикрасити кульки з паперу паєтками.

Інші цікаві аплікації-ялинки

Дуже здорово виглядає аплікація, створена з паперу, шаблоном для якої служать вирізані долоньки. Обведіть дитячі ручки, виріжте їх, і головні складові кольоровий готові вироби. Намалюйте на великому аркуші картону трикутник і наклейте долоньки по контуру і всередині нього. Виходить дивна пухнаста ялинка, яку залишиться тільки прикрасити.

Якщо ваша дитина ще дуже маленький, і своїми руками створюється перша ялинка в його житті, можна зробити досить-таки простеньку, але дуже зворушливу зелену красуню з паперу, розрізаної на тонкі зелені смужки різної довжини.

Вони просто приклеюються на картон від найдовшої внизу і до короткої вгорі, і отримана прикрашається ялинка. До речі, діткам дуже подобається робити конфетті за допомогою кольорового паперу і діркопробивача. Аплікація з такими маленькими кружечками виглядає дуже ніжно і чарівно.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021