Спробуйте зробити чобіток для новорічних подарунків

Мами, які бажають залишити у своєї дитини яскраві враження від святкування Нового року, просто зобов’язані зшити новорічний чобіток своїми руками. Кожна дитина любить таке свято, як Новий рік.

Це свято, що несе особливу атмосферу радості і веселощів. Природно, Новий рік жодна дитина не уявляє без подарунків.

Зміст

 • 1 Для чого потрібен чобіток і які можливості його використання
 • 2 Створюємо чобіт в домашніх умовах

Для чого потрібен чобіток і які можливості його використання

Так як Новий рік не можна уявити без подарунка, виникає проблема, куди ці подарунки можна покласти. Природно, в більшості випадків новорічні подарунки діти знаходять під ялинкою. Але існує цікава традиція, коли Дід Мороз кладе сюрприз дитині в новорічний чобіт для подарунків.

Спробуйте зробити чобіток для новорічних подарунків

Такий чобіток можна знайти в різних магазинах, що займаються продажем різноманітних аксесуарів і елементів декору до свят. Але подумайте про те, що вашій дитині буде значно приємніше дістати подарунок з того чобітка, який ви зшиєте самостійно власними руками.

Тому доцільно пошити новорічні шкарпетки для подарунків своїми руками. Природно, це трудомісткий процес, але це того варто. Адже посмішку малюка не купиш ні за які гроші.

Як пошити гарний і головне — місткий чобіток для подарунків? Можна звернутися за допомогою в спеціальні гуртки або студії, які проведуть вам майстер клас з цього, здавалося б, що складного діянню.

Скориставшись послугами досвідчених майстринь, ви зможете створити новорічний чобіт своїми руками. Але не обов’язково бігти за допомогою в студії, можна самостійно постаратися створити справжній витвір мистецтва, доклавши для цього максимум сил і терпіння. В підсумку, ви отримаєте не тільки шикарний новорічний чобіт для подарунків, але і красивий елемент декору вашого будинку або квартири.

Читайте також:
Новорічна прикраса групи

Тому чобіток, який ви створите власноруч, можна використовувати як пристосування для подарунків і у ролі цікавого елементу декору.

Створюємо чобіт в домашніх умовах

Наважившись зшити новорічний чобіт своїми руками, слід підготуватися до цього процесу завчасно і придбати всі необхідні матеріали.

Спробуйте зробити чобіток для новорічних подарунківДля того, щоб створити чобіток, вам знадобиться:

 • тканина для зовнішньої частини (фетр або фліс);
 • підкладкова тканина;
 • манжетная тканину;
 • шнурок;
 • ватин;
 • шаблон чобота з картону;
 • ножиці;
 • маленькі шпильки;
 • нитки.

Одним з головних етапів при створенні чобота є розробка такої частини, як квітка. Схема викрійки чобота з картону запропонована нижче.

Спробуйте зробити чобіток для новорічних подарунківНе забувайте про те, що схема може бути створена як індивідуально вами, так і по розробкам відомих дизайнерів. Після того, як ви підготуєте шаблони з картону, слід взяти щільну тканину і акуратно прикласти до неї шаблони з картонного паперу майбутнього виробу.

Вирізаємо дві заготовки, при цьому не забуваємо про те, що приблизно за два сантиметри необхідно додати для шва. Використовуючи точно таку ж техніку, вирізаємо заготовки чобота з тканини, призначеної для підкладки. Не забуваємо додавати додаткові сантиметри на шов.

Для того щоб надати майбутнього твору додаткову форму, слід вирізати заготовку з ватину. Не варто додавати сантиметри на з’єднувальний шов виробу. Після цього з’єднуємо між собою заготівлю з підкладкової, щільної тканини і ватину. Закріплюємо ці частини між собою за допомогою шпильок. Використовуючи швейну машинку, зшиваємо кожен чобіток окремо.

Наступний етап полягає у створенні шнурка для чобітка. Особливих навичок для створення шнурка не потрібно, так як це досить простий процес. Після того як шнурок буде створений, пришиваємо його до сапожку.

Наявність шнурка не є обов’язковим, так як ви можете прикрасити виріб іншими не менш цікавими елементами. Наприклад, якщо ви маєте навички вишивання, можна вишити який-небудь гарний новорічний орнамент.

Читайте також:
Що можна створити на тему зимової казки?

Повірте, від цього ваше виріб стане ще більш привабливим.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022