Штучна ялинка Лісова Красуня

Лісова Красуня ялинка — прекрасне втілення природної краси і роботи дизайнерів фірми Triumph. Голландська майстерня з виготовлення штучних ялинок займає лідируючі позиції з продажу новорічних штучних дерев. У Росії також можна придбати таку ялинку.

Деякі супермаркети і магазини країни продають ялина Тріумф як оптом, так і вроздріб. Багатий вибір штучних дерев поступово витіснив традиції по установці живий зрубаної ялинки, в цьому є свої плюси, такі як збереження живих дерев і економічність в використанні одного товару близько 10 років.

Купуючи штучну ялину Тріумф, ви рятуєте природу від вирубки дерев. Такі дерева бувають різних кольорів (білих, срібних, золотих, зелених), під замовлення хвоя може бути чорною або червоною.

Одним з головних параметрів при виборі штучних дерев буде їх висота. Вона може бути в межах від 45 см до 2 або 3 метрів, під замовлення так само можна виготовити виріб заввишки навіть до 20 м.

Зміст

 • 1 Як вибрати дерево, щоб створити вдома атмосферу свята?
 • 2 Чому це вигідно?
 • 3 Як вибрати гарне дерево?
 • 4 Пропозиції від компанії Тріумф
 • 5 Вартість придбання

Як вибрати дерево, щоб створити вдома атмосферу свята?

Одним з важливих пріоритетів штучної красуні є те, що необов’язково губити дерево, яке росло довгі роки в лісі, можна просто придбати красуню в магазині.

Ялинка штучна проводиться із плівки ПВХ з різного роду присадками, які не мають властивостей до займання, гілки виготовляються з дроту і різного виду штучної хвої. Така ялина складається з стовбура, гілок, хрестовини. Стовбур може бути з окремих залізниць або пластикових частин, гілки зазвичай з пластмасових матеріалів, штучна хвоя буває різних зелених кольорів з додаванням шишок і білого сніжку.

Цінова категорія на даний товар висотою 45 см починається від 300 рублів і вище, ялинка в 2 метри у висоту буде коштувати 3000 рублів і більше, ціна багато в чому залежить від фірми-виробника товару. Кількість і якість гілок теж грають велику роль при виборі штучної ялинки, наприклад, гілки можуть мати пухнасту хвою або більш гладку, чим більше на ялинці гілок, то її ціна буде вище.

Читайте також:
Компактний символ Нового Року

Чому це вигідно?

Штучна ялинка Лісова Красуня

Ненатуральні дерева зараз користуються великим попитом серед населення, їх купують зазвичай на довгі роки, при цьому економиться сімейний бюджет.

Прикрашена новорічна красуня дуже зручна у використанні та зберіганні, її можна збирати і складати за бажанням, гілки не обсипаються, такі дерева витримують будь-які прикраси, хрестовина міцно тримає всі рослина на підлозі.

За пишністю гілочок це дерево може перевершувати живу ялинку. Деякі фірми по всьому світу прагнуть виготовляти штучні ялинки з натурального невозгораемого матеріалу, щоб таке дерево було безпечно для всіх членів сім’ї. Одним з видів класу люкс є ялина Тріумф.

Мінімальна кількість гілок буде складати 200 штук і більше, залежно від висоти. Цей показник помітно впливає і на ціну, оскільки якість гілок і густота ялинки багато в чому відповідають за красу даного товару. Гілки на ялинці можуть бути прикрашені шишками і білими сніжинками або просто крупинками снігу.

Ціна на них висока, але якість і зовнішній вигляд ялинки просто відмінні. Товари цієї фірми просто заповнили магазини Росії і є одним з лідерів з продажу штучних ялинок. Зазвичай при виборі їли покупець звертає увагу на зовнішній вигляд товару, що і є головною запорукою купівлі новорічної ялинки.

Ялина Тріумф відрізняється не тільки своєю високою ціною, але і відмінною якістю, такі дерева виготовляються з негорючого матеріалу, гілки не обсипаються і не мають токсичного запаху. Ялина Тріумф виготовляють в Голландії з екологічного матеріалу, в широкому асортименті з неповторним дизайном. Такі дерева мають близько 60 варіантів і доставляються практично в усі країни світу для продажу.

У Росії вони з’явилися близько 15 років тому і міцно зарекомендували себе на ринку штучних ялинок. Штучні дерева продаються в багатьох супермаркетах країни і фірмових магазинах по продажу новорічної атрибутики, зелену красуню можна замовити прямо з Голландії з інтернет-магазину.

Як вибрати гарне дерево?

Штучна ялинка Лісова КрасуняПерш ніж купувати ялинку у постачальника, необхідно перевірити сертифікати на продаж такого роду товарів. Ялина Тріумф, привезена з Голландії, буде доставлена в упаковці з білого картону, обов’язково на упаковці буде написано назву фірми Triumph, так само має бути фото вашого замовлення та інструкція.

Читайте також:
Що можна пов'язати до Нового Року?

Якщо ви купуєте товар в магазині, то для продажу таких елітних дерев обов’язково має бути підтвердження у вигляді сертифіката.

У Росії деякі фірми та магазини продають штучні ялинки, тому, щоб придбати зелену красуню, не потрібно їхати далеко або замовляти товар по інтернету, потрібно просто вибрати магазин, який вже давно займається продажем новорічних лісових красунь.

Пропозиції від компанії Тріумф

Штучна ялина Тріумф має безліч різновидів, асортимент товару являє рослини з такими назвами, як Нормандія, Срібний Бір, ялинка Тріумф Лісова Красуня, Альпійська, Імператриця, Карпатська, Оксфорд, Сибірська витончена.

Дизайнери Triumph постійно розробляють нові види зелених дерев, їх назви говорять самі за себе. Відмінності цих видів дерев — це їх висота, кількість і пухнастість гілок, забарвлення, додаткові аксесуари у вигляді шишок, засніженість гілок, застиглі краплі води на хвої.

Штучна ялинка Лісова КрасуняШтучна ялинка Triumph відповідає кращим європейським стандартам. Вона, створена дизайнерами фірми, має максимальну схожість з живим деревом, тому така новорічна чарівниця стане гідною прикрасою вашого будинку на час свят.

Однією з прекрасних представниць є ялина Тріумф Лісова Красуня. Така рослина виготовляється з якісного синтетичного матеріалу, складається з стовбура, гілок і стійкою металевої хрестовини. Дерева мають висоту від 60 сантиметрів до 3 метрів.

Гілки цього предмета інтер’єру виконані з м’якого ПВХ, він м’який на дотик і не може подряпати, також якість матеріалу не викликає алергічних реакцій, він не запалюється під дією вогню. Штучні гілки розраховані на іграшки середньої тяжкості, володіють підвищеною пухнастою.

Ялина Triumph має гаму зелених кольорів і з часом не втрачає свого забарвлення. Якщо придивитися до такої ялинці, то можна побачити в ній розкіш і красу, наповнену витонченістю і відрізняється ідеальними параметрами крони. Наряджаючи таку новорічну красуню вдома з дітьми, перетворіть підготовку на свято, так як ялина Тріумф Лісова — це втілення краси.

Читайте також:
Зробимо баранчика до Нового року

Навіть якщо на неї не вішати новорічних іграшок, вона буде чудово вписуватися в інтер’єр і прикрашати приміщення, даруючи всім позитивні емоції. Ялина Тріумф буває з вогниками. Така ошатна чарівниця має класичні форми від 60 см і вище, густу хвою, міцну крону і підніжку, міцні міцні гілки ялин. Колірна гамма темно-зелених кольорів додає красу натурального дерева.

Головна відмінність таких штучних ялинок — це вбудовані лампочки, вони бувають зеленого і жовтого кольору.

Така штучна ялинка додасть вашому будинку казковість і чарівництво. Яку б ви не вибрали новорічну красуню, вона буде проста у зберіганні і збірці.

Вартість придбання

Розглянемо цінову категорію дерев ненатуральних Лісова Красуня у Росії:

 • дерева висотою 60 см — ціна близько 2000 р.;
 • з висотою 90 см дерево можна придбати за 3000 р.;
 • при висоті 1 метр 20 см хвойні будуть коштувати 5000 р.;
 • виріб заввишки 1 м 20 см з додаванням зелених лампочок буде коштувати 12000 р.;
 • дерева заввишки 1 метр 50 см — близько 8000 р.;
 • при висоті дерева 1,80 м вартість складе 12000 р.;
 • при 2 метри вартість святкового рослини буде 17000;
 • якщо ви виберете представницю хвойних з жовтими лампочками і висотою крони 2 метри 30 см, то ціна становитиме 23000.

Фірмові красуні Тріумф мають високу ціну і відмінну якість. Яку ялинку ви не вибрали для свого будинку, з штучних матеріалів або живу з лісу, новорічне дерево подарує вам казковий настрій і багато радісних моментів. Штучними чарівницями прикрашають супермаркети, магазини.

На площі кожного міста Росії щорічно встановлюється величезна штучна новорічна чарівниця ялинка. Жителі своїми руками виготовляють різні новорічні прикраси і наряджають її. Всі ходять і милуються на свою красуню і фотографуються поруч з нею.

У багатьох містах Росії для площ набувають штучну ялинку, т. к. щоб встановити живу красуню висотою 15 метрів, потрібно вирубати близько 50 живих дерев. Якщо ж ви вирішите вибрати для свого свята штучні ялини Тріумф, то придбаєте відмінний товар високої якості, який подарує вас позитивні емоції. Ви зі своїми дітьми проведете захід у безпечній обстановці.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021