Що можна зробити з пластикової пляшки до Нового Року?

Застосувавши трохи фантазії і мінімум підручних засобів можна зробити незвичайні новорічні вироби з пластикових пляшок своїми руками та багато іншого.

Адже пластикова пляшка — це дуже доступний і дуже поширений елемент у нашому повсякденному житті. Створюються вироби з пластикових пляшок з урахуванням їх різноманітних розмірів, кольорів і форм. Це робить їх найкращими і найбільш зручними серед інших матеріалів для втілення в життя безмежної фантазії, виробів на будь-який смак, різної складності.

З самої звичайної баклажки можна зробити не тільки несподівані й забавні новорічні прикраси, але і симпатичні квіточки для саду, а також всяких різноманітних милих звіряток-іграшок, інші корисні пристосування і навіть змайструвати з пластикових пляшок своїми руками меблі!

Композиції з пляшок не тільки допомагають вирішити питання щодо оформлення приміщення (наприклад, до святкування Нового року) і полегшенню праці (приміром, з них можна спорудити зручну лійку), але і приносять багато позитивних почуттів їх творця, так як практично всі штучки, виконані з пластикових тар, — це в будь-якому випадку результат творчості.

Зміст

 • 1 Оригінальні ялинкові прикраси з пластику
 • 2 Інші новорічні вироби з баклажек

Оригінальні ялинкові прикраси з пластику

Що можна зробити з пластикової пляшки до Нового Року?Щоб нетрадиційно і екстравагантно прикрасити новорічну ялинку з допомогою пластикових пляшок, знадобляться такі підручні предмети і матеріали, як:

 • Звичайні баклажки, в будь-якій кількості та якості.
 • Ножиці, клей, пензлик для фарби, канцелярський ніж, двосторонній скотч.
 • Різнокольорові намистинки, стрічки та акрилові фарби.
 • Отже, оригінально прикрасити ялинку можна за допомогою незвичайних куль, зроблених своїми руками, в основі яких лежать кільця з шириною до 10 мм. Ці кільця нарізаються з тулії пляшки і об’єднуються у вигляді кулі, тобто сферообразно. Потім їх потрібно буде у верхній і нижній частинах зафіксувати на клей, а декор на ребрах колечок придумати і зробити з допомогою намистин або стрічок.

  Читайте також:  Прості вироби для самих маленьких до Нового року

  Інше миле ялинкова прикраса з пластикової пляшки, яку нескладно змайструвати своїми руками, — це дзвіночок. Такі новорічні прикраси, як дзвіночки з пластикової пляшки на ялинку, виконуються з верхньої її частини. Краї їх можна зробити рівними або, наприклад, у формі пелюсток.

  Потім, у разі рівного відрізаних країв, прикраса зсередини рівномірно фарбують акриловою фарбою, наприклад синій, і оформляють звичайним червоним бантиком, а також новорічною мішурою. Дзвіночок ж з пелюсток красиво буде виглядати, якщо його пофарбувати в золотистий колір і декорувати мішурою.

  Також на ялинці красиво виглядатимуть такі новорічні прикраси, як пластмасові квіточки або сніжинки.

  Змайструвати пластикові ялинкові сніжинки зовсім не важко, потрібно два денця від баклажек, в яких на гранях зсередини зображують довільний візерунок з п’ятикутною сніжинки.

  Що можна зробити з пластикової пляшки до Нового Року?Потім дають фарбі підсохнути і перед закриттям заготовок заповнюють їх дощиком, конфетті, декоративними кульками і мішурою. Далі денця попарно з’єднують подвійними скотчем і оформляють атласною стрічкою під колір намальованою всередині сніжинки. Підвісити такі сніжинки на ялинку можна за допомогою звичайної канцелярської скріпки.

  Змайструвати своїми руками квіточки на новорічну ялинку з пластикової пляшки теж не виявиться такою вже складною процедурою. Тут аналогічно знадобляться денця, бажано вибрати їх з кольорових пластикових тар. Краї оформляють у формі пятилепесткового квітки, а потім за допомогою свічки їх небагато розм’якшують і злегка загинають під бажану конфігурацію.

  По центру квітки можна пройтися аерозольною фарбою для додання відтінку, далі потрібно приклеїти туди колір гудзик або кришечку від пляшки. В цю кришечку потрібно буде приклеїти тичинки, які робляться з нарізок тієї ж пляшки, що й сама квітка. Підвішують прикраса за мотузочку, акуратно просмикнутий в квітку за допомогою нагрітого шила.

  Читайте також:  Ексклюзивні новорічні кулі — це просто!

  Інші новорічні вироби з баклажек

  Новорічний настрій зможуть створити не тільки виконані своїми руками з пластикової пляшки прикраси на ялинку, але і інші милі дрібнички, такі, як святкові свічники або симпатичний пластмасовий сніговичок.

  Нехитрі святкові свічники роблять за допомогою верхній частині пляшки. Правда, потрібна буде підходяща по діаметру свічка − під розмір горлечка. Потрібно відрізати одну третину верхньої частини баклажки, причому дуже рівно. Потім зсередини її пофарбувати під колір свічки. Зовні ж, по краю, наклеюються намистинки, а саме горлечко потрібно буде оформити атласною стрічкою під колір бусинок.

  Дотримуючись колірну композицію, можна декорувати стразами, бантиками і мішурою.

  Завершити ж задум допоможе сама свічка, під яку, втім, і створювався свічник.

  Для того щоб змайструвати сніговичка, потрібна цілісна пластикова пляшка з кришкою. Всередину баклажки потрібно буде покласти вату або цукор-рафінад. Кришечку оформляють чорною ізолентою, щоб зробити «шапочку».

  Потім у вузькій частині баклажки клеїться стрічка, краще всього червона, краї стрічки повинні звисати — це буде шарф. Далі потрібні яскраві, різнокольорові гудзики, які приклеюються на пляшку у верхній її частині, щоб зробити «очі», «рот». Знадобляться ґудзики «одягу» на тулубі сніговика. Сніговичок з пластикової пляшки своїми руками готовий.

  Ось так легко можна змайструвати своїми руками новорічні вироби з пластикових пляшок на радість дітям і втіху дорослих. Удачі!

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021