Секрети світлодіодним ялинки

Ялинка на новорічні свята – це, як кажуть, святе, але все більше людей вважають за краще берегти вічнозелені деревця.

Благо, нині пропонується величезна кількість рукотворних красунь, які після урочистості спокійно вляжуться в коробку і почекають до наступного грудня. Особливо затребувані нині оптоволоконні їли з підсвічуванням. До речі, такі дерева можна побачити в кращих будинках різних країн.

Зміст

  • 1 Денний і вечірній ефект
  • 2 Установка ялинки
  • 3 Яка оптоволоконна ялина краще?
  • 4 Природний аналог світлодіодним ялинки

Денний та вечірній ефект

Штучна оптоволоконна ялинка здатна за мить перетворити простір навколо себе. Вдень м’який і ніжний блиск її голочок буде нагадувати іскристі снігові пластівці, а у вечірній час новорічне деревце засяє всіма кольорами веселки, запрошуючи вас до свята. Конструкція ялинки зі світлодіодами досить-таки проста.

Секрети світлодіодним ялинкиЦя красуня складається з:

  • спеціальної підставки;
  • стовбура дерева;
  • гілочок.

Якісна ялинка з підсвічуванням має сталевий каркас, а її красива хвоя виготовляється з плівки ПВХ. Голочки деревця майстерно розбавлені світлодіодним волокном, яке рівномірно розподілено по всій хвої. Деякі ялинки з оптоволокном відкриваються подібно парасолькою.

Оптоволоконна ялинка стійка до спалахів, а значить, можна сміливо фотографуватися поряд з нею з запаленими бенгальськими вогнями в руках. Приємно і те, що голки оптоволоконної ялинки не обсипається, а значить, прибирання буде набагато менше. Такі їли здатні прикрасити будь-який інтер’єр і підходять до будь-якої стилістики приміщення. Навіть якщо ви живете в малогабаритній квартирі, маленьке деревце зі світлодіодами стане справжнім джерелом радості.

Установка ялинки

Секрети світлодіодним ялинкиВставляється світлодіодна штучна ялина в відповідну до неї в комплекті підставку, яка, як правило, стилізується під гарний великий квітковий горщик. Найчастіше сюди ж монтується спеціальний світловий фільтр і електронний блок керування інтенсивністю миготіння світлодіодів.

Читайте також:  Яку ялинку можна змайструвати самому?

Надійно встановити ялинку нескладно, в її конструкції все інтуїтивно зрозуміло. Оптоволоконна конструкція має продуманий центр ваги, а отже, можна не побоюватися, що ваш домашній вихованець її перекине.

Впасти такого деревця вкрай складно, а значить, дітлахи можуть вільно дуріти і водити інтенсивні хороводи. Якщо малечі захочеться якось прикрасити ялинку, це легко можна зробити. М’які голочки зі світлодіодами не здатні травмувати дитину. В цілому ж, така світлодіодна красуня додаткових прикрасах не потребує.

Яка оптоволоконна ялина краще?

Секрети світлодіодним ялинкиЯка ж оптоволоконна ялинка краще? Найголовніше, щоб світлодіодна ялина була якісною. Тому перед покупкою варто поцікавитися репутацією виробника, характеристиками вироби та наданими гарантіями. Світлодіодні ялинки від відповідальних виробників завжди є гіпоалергенними. Матеріали, з яких робляться ці красуні, сертифіковані та пройшли численні випробування на повну безпеку.

Найбільш популярними є світяться деревця від 120 см. Воно не займає багато простору, а значить, знайде своє місце в будинку, так і в офісі. Ялинка зі світлодіодами може переливатися будь-якими квітами, а в ряді моделей їх діапазон можна вибрати самостійно.

Дуже красиві обертаються світлодіодні ялинки. Деякі з них прикрашені кульками і навіть мають зірку на верхівці. Хороша оптоволоконна модниця зі сніжинками.

Варто звернути увагу на способи догляду за штучними ялинками. Якісні моделі можна просто полоскати під душем. Не хвилюйтеся – деревце буде світитися, як і раніше. Деякі власники таких дерев діють по-старому: виносять пилові речі на чистий сніг, вивалюють їх у ньому, і бруд йде. Також можна вчинити і з ялинкою.

Природний аналог світлодіодним ялинки

До речі,оптоволоконна світлодіодна ялинка заспокоює нерви і сприяють вивільненню творчої енергії. А, наприклад, канадські вчені вирішили виростити натуральні різдвяні ялинки, які могли б самі по собі світитися подібно світлодіодним. Вони вже винайшли засіб, що утруднювало процес розставання ялинки з голками та її пожовтіння.

Читайте також:  Як зробити новорічну вулицю?

Справа в тому, що за втрату деревами голок відповідає фитогормон етилен, і канадці змогли розробити формулу кошти, блокуючого його освіту. Перші тести вже продемонстрували, що оброблені цим речовиною ялинки навіть пахнуть в два рази довше, ніж прості пухнасті красуні. Залишилося тільки змусити ялинку світитися.

Для цього в її геном вбудовуються гени світних бактерій. На думку вчених, навіть малої частини енергії, що формується в процесі фотосинтезу, вистачить, щоб ялинка знайшла світіння. Тому скоро наш вибір значно розшириться.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021