Робимо забавну ялинку з одноразових ложок

Як прикрасити будинок до Нового року? Таким питанням щорічно задається кожна домогосподарка, адже хочеться зробити інтер’єр не тільки святковим, але і оригінальним. Є маса ідей для новорічного декору, які реалізувати легко і швидко своїми руками.

Ми розповімо про одного, для якої знадобиться мінімум матеріалів і часу: у вас вийде чудова новорічна ялинка з одноразових пластикових ложок. Така іграшка забавно виглядає на святковому столі, а ще її можна використовувати як підставку під якісь частування.

Зміст

  • 1 Що потрібно для виготовлення ялинки із пластмасових приладів
  • 2 Як швидко робити новорічну ялинку з ложечок

Що потрібно для виготовлення ялинки із пластмасових приладів

Робимо забавну ялинку з одноразових ложокЄ різні способи створення нестандартного прикраси для будинку до Нового року. Ми навчимо найпростішої схемою: можна майструвати таку саморобку разом з дітьми своїми руками. Ялинка ж вийде дуже мила і красива практично без клопоту.

Спочатку потрібно зібрати всі матеріали і інструменти, а саме, знадобиться:

  • цупкий папір;
  • набір пластикових одноразових ложок;
  • фарба або спрей будь-якого кольору;
  • клей або клейовий пістолет;
  • двосторонній скотч;
  • ножиці.

Новорічна ялинка може залишатися в білому кольорі: вона буде виглядати, як посипана снігом лісова красуня. Тоді в роботі не знадобиться фарба. Рукодільниці ж роблять її і зеленою, і сріблястою, і золотистою – кожна іграшка по-своєму цікава і оригінальна.

Зауважимо, що фарбування своїми руками простіше виконувати за допомогою балончика. Але якщо є тільки звичайна фарба, то можна попрацювати і пензликом. Також майстрині використовують ложки будь-якого розміру: зовсім крихітна і мила іграшка вийде з чайних пластикових ложечок. Але не менш цікаво працювати і з десертними, і зі столовими приладами: залежно від цього, ялинка виходить більше або менше за розміром.

Читайте також:
Об'ємні сніжинки з паперу, схеми і майстер-клас

Як швидко робити новорічну ялинку з ложечок

Робимо забавну ялинку з одноразових ложокВ першу чергу необхідно своїми руками виготовити підстава для вироби з ложок. Для цього щільний папір вирізають у формі кола: який його радіус, такої ж висоти буде і ялинка. У деталі видаляють четверту частину. Потім фігуру згортають конусом, приклеюючи краю двостороннім скотчем, щоб він опинився між шарами паперу.

Якщо такого немає під руками – можна використовувати клей. Звичайний скотч краще не застосовувати: він буде на поверхні конуса, згодом до нього буде складно приклеїти ложки. Або ж ялинка передчасно «осиплеться».

Тепер необхідно підготувати наступні деталі. Спочатку столові прилади обрізають: ручки не знадобляться при виготовленні вироби. Якщо вирішено, що ялинка буде кольоровою, можна приступати до фарбування пластикових одноразових ложок. Спочатку наносять фарбу на одну сторону, дають їй просохнути, а потім повторюють своїми руками процедуру на іншій стороні.

Залишилося приклеїти деталі, щоб вийшла чудова ялинка. Починають роботу з нижнього ряду: ставлячи по крапельці клею на звороті, кожну з одноразових пластикових ложок надійно фіксують на підставі.

Потім потрібно підніматися все вище і вище аж до самої верхівки. Важливо при цьому кожен черговий ряд трохи зміщувати, щоб нижні дві ложки краями сходилися по центру верхньої.

Як оформити своїми руками верхівку? Досить зав’язати бантом шматочок мішури або ж зробити красиву паперову зірочку. Ошатна ялинка з пластикових ложок буде центральною фігурою на святковому столі.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021