Робимо ялинку в сріблястому і синьому кольорах

На думку східних астрологів, ялинка в синьо-сріблястій гамі може принести в наступаючому році непохитність і організованість на шляху до досягнення своїх цілей.

Поєднання цих двох кольорів в оформленні новорічної ялинки обіцяє тому, хто її встановлює у власному будинку, звільнення від емоційної скутості.

За допомогою синьо-сріблястої нитки можна міцно зв’язати душу і тіло людини. Слово «нитка» використано в цьому контексті абсолютно умовно. Але поєднання кольорів в такій гамі обіцяє приведення в порядок не тільки домашніх справ і відносин, але і думок, і навіть кар’єри.

Зміст

  • 1 Сині і блакитні новорічні ялинки
  • 2 Оформлення зеленої та сріблястої ялинки

Сині і блакитні новорічні ялинки

Робимо ялинку в сріблястому і синьому кольорахВже кілька десятиліть ми намагаємося зустрічати Новий рік, узгоджуючи з східним календарем. Наступаючий 2017 рік за цим календарем є роком Вогняного Півня.

Основні кольори для зустрічі Нового року — червоний, жовтий, оранжевий. Однак новорічна одяг та прикраси для ялинки можуть бути і в синіх тонах. Це один з чотирьох кольорів, який входить в гармонію з наближенням 2017-м роком.

Якщо для оформлення будинку обрана срібляста або синя ялинка, то для її прикраси можна підібрати чимало цікавих ідей.

Одноманітність не створює краси. Тому для прикраси штучних синіх або блакитних новорічних ялинок потрібно підбирати те, що буде гармоніювати з кольором хвої новорічного деревця. Але декор не повинен бути точно такого кольору, як хвоя новорічного дерева.

Одне з найкращих поєднань з незвичайною синьою хвоєю можуть скласти ялинкові іграшки золотистого кольору. Також синій колір чудово поєднується з сріблястим або сріблясто-блакитним.

До ялинових гілочок синього забарвлення чудово підходять кулі білого або сріблястого кольору без малюнка. В залежності від відтінку їли можна повісити червоні, яскраво-оранжеві, ніжно-блакитні кульки.

Читайте також:
Саморобні шкарпетки для новорічних подарунків

Для оформлення штучних ялинок, котрі за кольором відрізняються від натуральних живих новорічних дерев невеликої висоти, краще вибирати кулі, дзвіночки, бурульки приблизно однакового розміру.

Робимо ялинку в сріблястому і синьому кольорахПрикраси на ялинку можуть бути монохромними. Наприклад, блакитна ялинка прикрашається підвісками якогось одного кольору — сріблястими, золотистими, ніжно-блакитними. Монохромні прикраси краще всього підходять для зовсім маленьких ялинок (до одного метра у висоту).

Щоб новорічна красуня в будинку не виглядала строкато (це не радує око, більше дратує), потрібно вибирати для ялинки синього кольору прикраси не більше двох-трьох кольорів.

При цьому не варто вибирати іграшки в різних відтінках. З такими прикрасами новорічна ялинка теж буде виглядати не дуже привабливо.

Дуже красиво на синій ялинці з невеликою кількістю прикрас виглядає штучний сніг.

Штучним снігом можна прикрасити і кулі по всій поверхні близько петель для підвішування. Такий «сніжок» можна не змивати з прикрас, щоб використовувати їх в наступному році.

Підсвічувати синю ялинку краще не різнокольоровими, а миготливими вогниками в одній колірній гамі. Можна використовувати гірлянду зі світлодіодних лампочок.

Краще, якщо вони будуть тільки в біло-синьо-бузково-блакитний забарвленням, без широкої гами кольорових вогників. Миготливі або біжать вогні завжди надають новорічній ялинці більш ефектний вигляд.

Оформлення зеленої та сріблястої ялинки

Природного зеленого кольору ялинку (живу чи штучну) також можна прикрасити у синьо-сріблястих тонах. Для цього можна використовувати багато кульок синього кольору з сріблястим малюнком з блискіток.

Робимо ялинку в сріблястому і синьому кольорахДодати до оздоблення лісової красуні слід намисто з матовою або блискучою білою або сріблястою поверхнею.

Не менш красиво буде виглядати ялинка зеленого кольору з великою кількістю кульок, зірочок, бурульок, дзвіночків, плоских сніжинок. Вони можуть прикрашати практично всю поверхню деревця.

Читайте також:
Як самому зробити ажурну витинанку під Новий Рік?

Але ялинкові іграшки повинні бути підібрані в одній колірній гамі. Чудово підійдуть іграшки ніжно-блакитного, бірюзового, світло-синього, блідо-бузкового кольору.

Вже багато років для новорічного оформлення не тільки майданчиків перед офісними і громадськими будівлями, але і для декорування внутрішніх приміщень до Нового року використовують штучні ялинки з сріблястою хвоєю. Вони виглядають дуже нарядно і без ялинкових іграшок, бус або гірлянд.

Срібляста хвоя особливо чудово виглядає на вулиці, коли під легкими поривами вітру починає тремтіти, створюючи красиві відблиски від оточуючих деревце вуличних освітлювальних приладів.

Але і такі стилізовані деревця, поставлені в будинку, можна дуже ефектно прикрасити. Для цього можна використовувати сині та блакитні кульки різних відтінків з бантиками зі синій або блакитний фольгированной стрічки. Ці бантики можна прикріпити біля основи кріплення іграшки до гілок.

Якого б кольору деревце не прикрашав ваш будинок в Новий рік, його завжди можна оформити так, щоб це було красиво і радувало душу всіх, хто буде на нього дивитися.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021