Робимо святкові вікна своїми руками!

Новорічні свята вносять у наше життя масу позитивних емоцій і переживань. І часто виникає питання, як повісити гірлянду на вікно, щоб створити святкову атмосферу.

Прикрашання кімнат і новорічної ялинки, приготування святкової вечері і, звичайно ж, подарунки — всі ці фактори роблять Новий рік одним із найбільш довгоочікуваних свят. Йому однаково радіють як дорослі, так і діти. При цьому кожен з них відчуває дух свята.

Створення новорічної атмосфери є досить копіткою і трудомістким процесом. Однак, незважаючи на це, він приносить безліч позитивних емоцій.

Зміст

  • 1 Вибір гірлянди, її різновиди та характеристики
  • 2 Монтаж електричної гірлянди на вікно своїми руками
  • 3 Паперова гірлянда — альтернатива електричним різновидів вироби

Вибір гірлянди, її різновиди та характеристики

Як повісити гірлянду на вікно? Напередодні новорічного свята багато хто з нас задаються таким питанням. Подібний підхід є досить прогресивним і дозволяє істотно прикрасити кімнати.

Варто взяти до уваги, що таке рішення не тільки надає приміщенню зовнішню привабливість, але і суттєво додає освітлення.

До того ж гірлянда, розміщена на вікні, відмінна видно з боку вулиці. Що призводить до того, що такі вікна виглядають яскраво і барвисто, крім того, виділяються на тлі сірої маси інших неукрашенных віконних прорізів.

Вибір гірлянди є однією з найважливіших задач, від якої залежатиме зовнішній вигляд приміщення не тільки зсередини, але і зовні.

Сучасний ринок новорічних прикрас представляє нашій увазі досить широкий вибір подібної продукції. Достатньо одного походу в магазин для того, щоб зробити вибір вподобаного вироби і купити його.

Читайте також:  Вирощуємо ялинку в горщику

Робимо святкові вікна своїми руками!На сьогоднішній день існує безліч різновидів таких прикрас, які відрізняються між собою за наступними параметрами:

  • довжиною;
  • кількістю лампочок;
  • кольором;
  • режимами;
  • матеріалом.

Наведені вище критерії застосовні лише для електричних виробів. При цьому існують численні різновиди виробів, виконаних з паперу або інших матеріалів, що не вимагають підключення до електричної мережі. Такі гірлянди мають набагато меншу вартість, ніж продукція, виконана з використанням лампочок.

Монтаж електричної гірлянди на вікно своїми руками

Робимо святкові вікна своїми руками!Як прикрасити вікно гірляндою своїми руками? Кожна різновид виробів відрізняється способами монтажу. Так, для електричного варіанту гірлянди потребує проведення зовсім іншого комплексу заходів, порівняно з кріпленням паперової продукції.

Спершу розглянемо послідовність дій, яка повинна бути дотримана при установці електричної варіації. Варто відзначити, що виконати всі роботи своїми руками не так вже й складно. Однак, незважаючи на свою простоту, процедура монтажу прикрас на вікно є досить трудомісткою і монотонної, до того ж займає багато часу. Тому перед початком кріплення необхідно підготувати всі потрібні елементи.

Існує кілька способів закріплення електричної гірлянди на вікні своїми руками.

Воно може бути здійснено за допомогою звичайного скотчу або ж шляхом фіксації на виступаючих елементах конструкції вікон. Будь-який з таких рішень здатне дати чудовий результат і надійно закріпити виріб. При цьому використання клейкої стрічки є більш кращим, хоча і пов’язане з деякими незручностями, що виникають при її застосуванні.

В першу чергу складнощі полягають у підготовці скотча і його збиранні з поверхні вікна після використання. Проте навіть подібні проблеми не можуть перевершити того ефекту, який досягається при рівномірному нанесенні гірлянди на поверхню вікна своїми руками.

Встановлюється такий виріб рівномірними хвилями таким чином, щоб вся площа вікна була повністю перекрита їм. Подібне рішення хоча і значно погіршить огляд з вікна, але у вечірній час вигідно виділить його з безликої маси інших менш освітлених прорізів. При цьому кожен завиток або поворот проводу повинен бути надійно зафіксований клейкою стрічкою в декількох місцях.

Читайте також:  Як зв'язати новорічну ялинку?

Необхідно пам’ятати, що електрична гірлянда вимагає організації доступу до розетки. Тому її розташування повинне бути зроблене з орієнтуванням на цей факт. При відсутності розетки потрібно скористатися подовжувачем. Тільки такий підхід зможе гарантувати якісне кріплення і створення оптимальних зовнішніх характеристик.

Паперова гірлянда — альтернатива електричним різновидів вироби

Робимо святкові вікна своїми руками!Як повісити гірлянду на вікно своїми руками? Для закріплення паперової гірлянди можна також скористатися скотчем. Однак таке рішення буде не цілком хорошим, оскільки залишить після себе яскраві сліди. При цьому існують також і інші альтернативні методики монтажу паперових гірлянд. Полягають вони у використанні невеликих кріпильних елементів.

Порядок монтажу виробу відрізняється фіксації електричної гірлянди. Виконується він шляхом закріплення по периметру вікна невеликих цвяхів, на які згодом буде намотана гірлянда.

Варто зауважити, що даний метод підходить лише власникам старих дерев’яних вікон, які відслужили свій термін. Пластикові ж різновиди краще не псувати цвяхами і взяти скотч.

Зафіксувавши всі цвяхи по периметру вікна, можна починати намотування гірлянди на них. Проводиться вона за допомогою послідовного нанесення хвиль, що зрештою дасть чудовий результат. Хоча видимість цього конкретного вікна також буде істотно погіршеною, але з боку вулиці воно придбає барвистий і лаконічний зовнішній вигляд.

Для виділення подібної конструкції у вечірній час досить встановити на підвіконня настільну лампу, що додає візерункам і картинок візуальний обсяг і неповторні обриси, які будуть відмінно видно як з боку вулиці, так і зсередини будинку.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021