Прості схеми плетіння фенечок до Нового року

Новий рік – всенародно улюблене свято, до якого готуються заздалегідь і діти, і дорослі. Поки мама продумує меню, а тато поспішає за найкрасивішою ялинкою, підростаючому поколінню можна придумати свою роботу. Пропонуємо для дітвори оригінальні схеми плетіння фенечок.

Така прикраса ніколи не виходить з моди. До речі, браслети з бісеру або ниток муліне хлопчики і дівчатка можуть підготувати в якості подарунків своїм друзям до Нового року.

Зміст

  • 1 Вибираємо цікаві мотиви і спосіб плетіння
  • 2 Освоюємо складні види плетіння і створюємо справжні шедеври з бісеру

Вибираємо цікаві мотиви і спосіб плетіння

Перш за все, потрібно вибрати, яким способом виготовляти модні прикраси, а також підібрати малюнки для фенечок. Найпростішими в роботі з бісером вважаються такі схеми, як «хрестик», «полотно», «квіточка».

З такою технологією, як «хрестик», впорається навіть дитина. Щоправда, втілити складні малюнки з ним не вийде. Можна зробити браслети з бісеру у святкових відтінках: поєднанні червоного і білого, зеленого і синього, додаючи золотисті і сріблясті намистини для блиску.

Прості схеми плетіння фенечок до Нового року

Зі сніговиком.

Майструвати фенечки хрестиком дуже просто:

  • Відрізаємо волосінь і складаємо його навпіл.
  • Набираємо три намистини, стягуючи їх до центру волосіні.
  • Далі два кінця пронизуємо в четверту намистину – вийшов перший хрестик.
  • Продовжуємо робити браслет, надягаючи за бісеринці на кожен кінець волосіні, а в третю продевая обидва кінця, замикаючи новий хрестик.

Ще один спосіб плетіння – «квіточка», схожий на «хрестик». Тільки в ньому шість намистин-«пелюсток» йдуть по колу, а сьома в центрі виступає в якості серцевини. Якщо вибрати поєднання білого і синього бісеру, то можна створювати візерунки, що нагадують сніжники.

Засвоюємо складні види плетіння і створюємо справжні шедеври з бісеру

Дітей старшого віку можна навчити більше цікавим способів створення прикрас з бісеру. Виготовляючи браслети косим плетінням, можна втілити на них цілі картинки на новорічну тематику.

Читайте також:  Напад рукоділля: гірлянда з сніжинок

Прості схеми плетіння фенечок до Нового року

З ялинкою.

Для такої вироби варто підготувати бісер округлий: елементи з гострими гранями можуть пошкодити волосінь або нитку на згинах. За кольором намистини відбирають у відповідності з обраним малюнком. Можна знайти найцікавіші схеми – оленів, діда Мороза, ялинку, Снігуроньку.

Найголовніше – зрозуміти принцип роботи з прикрасою. Освоївши технологію, косим плетінням на Новий рік можна створювати оригінальні творіння будь-якої ширини з самими складними малюнками.

Спочатку необхідно набрати перший ряд вже відомих хрестиком. Наскільки довгою вийде ланцюжок, такої ширини і буде браслет. Далі один кінець волосіні залишається вільним, а з другим триває робота.

Потрібно йти по одному краю хрестиків, набираючи по бісеринці і пропускаючи волосінь через межі первісної ланцюжка. У підсумку виходить гладке полотно, в якому ряди лежать навскоси.

Освоївши технологію, можна самостійно малювати будь-які сюжети і потім втілювати їх у вигляді фенечок. Таке заняття захоплююче і корисне, навіть працюючи прямим плетінням, дитина буде розвивати дрібну моторику і стимулювати нервові закінчення на пальчиках.

Не кажучи вже про те, що власні творіння викликають непідробну радість і викликають активний інтерес до творчості.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021