Прості прикраси з бісеру до Нового року

Новорічні вироби з бісеру, бусинок і пайеток дуже гармонійно вписуються в атмосферу цього свята.

Велика кількість блискучих і прозорих елементів, яскраві і ніжні відтінки матеріалу, невеликі розміри роблять бісерні прикраси і вдалим подарунком, і вбранням для ялинки. Тематика цих виробів може бути досить різноманітною, адже на ялинці будуть добре виглядати і фігурки звірів і птахів, і речі, які символізують зиму і Новий рік.

Прості вироби можна виготовити буквально за півгодини-годину і вже приступити до прикраси деревця. На більш складні вироби доведеться витратити не один день, але результат завжди буде коштувати того.

Зміст

 • 1 Прості ідеї для початківців
 • 2 Сніжинки з бісеру
 • 3 Підсвічник з бісером

Прості ідеї для початківців

Тим, у кого зовсім немає навичок у бісероплетінні, знадобляться поради по збору дуже простих виробів . Для них навіть схеми не потрібні: достатньо лише вміти нанизувати намистинки на основу.

Прості прикраси з бісеру до Нового року

Потрібно:

 • бісер, стеклярус, намистини і кристали різного розміру;
 • тонка дріт;
 • круглогубці і кусачки.

Щоб зібрати ялинку, яка може послужити брелоком або новорічною прикрасою на живе деревце, потрібно зробити акуратну петлю на верхньому кінці дроту. Вона послужить для підвішування іграшки і як перешкода для бісеринок. Нанизати кілька намистин побільше (кольорові будуть навершием ошатною ялинки, зелені можуть позначити її вершинку), довести їх до упору в колечко на кінці дроту.

Далі працювати за таким принципом: 5-6 зелених бісерін, крупна намистина (або 2-3 шт.) контрастного кольору і знову 5-6 шт. зеленого кольору. Так повторювати до тих пір, поки довжина дротика не здасться достатньою. Закріпити нанизаний бісер колечком, як на верхньому кінці. Згорнути ланцюжок спіраллю, починаючи з вершини ялинки. Після цього, притримавши дріт, злегка потягнути за кільце на верхівці ялинки, надаючи плоскої спіралі конусоподібну форму.

Читайте також:  В'язання гачком прикрас під Новий Рік

Прості прикраси з бісеру до Нового року

Кольоровий віночок до Різдва або Нового року сплести теж нескладно. Для його виготовлення знадобиться бісер 3-х кольорів. Однакові відрізки дроту треба заповнити кожним кольором окремо. Після цього готові ланцюжка переплести простий кіскою один з одним. Зробити дротяне кільце і обмотати його бісерної косою. Підвіс з кольорової стрічки або шнура краще зробити там, де скручені кінці дротиків, прикриваючи з’єднання.

З цих матеріалів можна зробити навіть ялинкові кулі. Потрібен буде невеликий повітряний кулька. Надувши його до відповідного розміру, обмотати м’яким дротом. По мірі накладення витків на неї потрібно нанизувати бісеріни, стеклярус, кристали або кольорові намистини в довільному порядку. Закінчивши роботу, кінці дроту поєднати і зробити гачок.

Сніжинки з бісеру

Постійні супутники зими — сніжинки. Виплетені з бісеринок і стеклярусу, вони майже схожі на справжні. Тільки розтанути не можуть, але зате можуть прикрасити невелику ялинку.

Прості прикраси з бісеру до Нового року

Нескладну сніжинку на каркасі можуть сплести і початківці, і вже мають невеликий досвід у цій справі майстрині. Відрізок дроту треба зігнути навпіл і на згині помістити 1 просту бісерину будь-якого кольору, придатного для сніжинок (білий, блакитний, прозорий або золотистий). Два кінця дроту разом просмикнути в намистину, яка повинна бути трохи більше першої бісерини. Наступним елементом буде паличка стеклярусу.

Кінці дроту розвести і на кожен нанизати 1 стеклярус, 1 намистину, 1 бісерину. Повернутися до початку гілочки, просмикнувши дріт через елементи, як видно зі схеми. Кінці з’єднати і протягнути в намистину, потім провести разом через 2 палички стеклярусу. Розвести зволікання і нанизати на них бусинці. Кожен кінець тепер буде служити основою для наступного променя сніжинки, такого ж, як перший. Плести доведеться однієї дротом, послідовно пропускаючи її через 2 стеклярусу, намистину, 1 стеклярус, намистинку, бісерину. Повернутися через передостанні 2 елементи і повторити гілочку з поєднання палички стеклярусу, намистини і бісеринки ще 2 рази. Після цього повертатися до основи променя сніжинки і починати наступний. Всього променів буде 6 шт.

Читайте також:  Майструємо іграшки до Нового року з пластикових стаканчиків

Закінчивши останній, потрібно вивести дріт між 2-ма елементами зі стеклярусу, як зрозуміло з схеми. Нанизавши послідовно бісер, закріпити дріт на сусідньому лучі, обвиваючи її між паличками стеклярусу. Подплетая на цьому рівні додаткові деталі або змінивши послідовність елементів, можна отримати різні види сніжинок.

Схеми, наведені на рис. 1, допоможуть самостійно зробити новорічні вироби інших типів. Замінивши поєднання кольорів, застосовуючи замість намистин кристали, можна урізноманітнити і ці сніжинки.

Підсвічник з бісером

Серед символів Нового року і Різдва важливе місце займають і свічки.

Щоб вони служили прикрасою столу або приміщення, їх розміщують в ошатних свічниках.

Прості прикраси з бісеру до Нового року

Малюнок 1. Схема сніжинки.

Таємниче мерехтіння намистини і бісер чудово доповнюють подрагивающие вогники свічок, створюючи особливу, не порівнянне ні з чим іншим ауру свята.

Для виготовлення підставки під чайну свічку потрібно:

 • картон;
 • фетр або фліс;
 • стеклярус, намистинки, бісер і паєтки;
 • клей;
 • фольга;
 • ножиці.

Прикраса підсвічника буде виконано в техніці бісерної шиття, тому знадобиться ще тонка голка і міцна нитка. Для каркаса вироби потрібно збільшити викрійку зі схеми, перенести її на щільний картон і виріжте. З’єднати бічну стінку чаші і її денце. Склеїти підставку, вставити чашу для свічки і викласти її фольгою.

Картонну основу потрібно обтягнути фетром. Перед цим тканину потрібно прикрасити бісерною вишивкою. Це може бути абсолютно довільний візерунок або хаотичне розміщення намистин та інших елементів.

Для прикраси вколоти голку в тканину, закріпити нитку, нанизати бісеріни (одну або кілька) і знову вколоти голку в тканину, закріплюючи стібок. Вивести її знову на лицьову і пришити інші елементи. Найпоширеніший прийом при такій роботі — шов «назад голку», але можна робити і довільні стібки, якщо це буде потрібно.

Читайте також:  Як зробити іграшки з дерева для ялинки?

Закінчивши вишивку, приклеїти тканина на основу так, щоб краї її рівно з’єдналися на одній з граней. Для декорування верху підсвічника потрібно набрати на нитку бісер. Ланцюжок почати приклеювати до основи, заповнюючи по спіралі всю верхню грань.

Новорічні вироби з бісеру можуть бути настільки різноманітні, наскільки бурхливо буде працювати фантазія майстрів.

Основне в такій роботі — акуратність.

Недбало виконані вироби втратять велику частину своєї привабливості і декоративності.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021