Проста інструкція з виготовлення ліхтариків на Новий рік

Напередодні новорічних свят усі хочуть прикрасити ялинку, кімнату для створення позитивного настрою. Новорічні ліхтарики своїми руками гарні тим, що ними можна не тільки прикрасити будь-яку кімнату або ялинку, але і зробити їх усією сім’єю.

Дітям таке заняття дуже сподобається, причому при створенні ліхтариків у них буде розвиватися фантазія, мислення і моторика рук.

Для виготовлення не потрібно буде купувати безліч матеріалів, його можна зробити з будь-якого паперу, а потім оригінально прикрасити різними елементами декору. Повісити ліхтарики можна не тільки в квартирі, але і в офісі, школі та інших місцях. Вони будуть красиво виглядати в будь-якому приміщенні і надавати святковий настрій всім, хто їх побачить.

Зміст

 • 1 Простий спосіб виготовлення
 • 2 Китайський ліхтарик
 • 3 Чудовий ліхтарик

Простий спосіб виготовлення

Цей спосіб є найбільш простим варіантом виготовлення ліхтариків до Нового року. Причому для спорудження не потрібно витрачати багато часу і сил. Отриманий ліхтарик можна повісити на люстру або ялинку, все залежить від розміру.

У деяких школах на уроках праці дітей просять зробити такі ліхтарики, щоб після прикрасити ними кабінет. Тому деякі діти знають, як зробити новорічний ліхтарик.

А для новачків у цій справі нижче наведена покрокова інструкція створення таких виробів для свята.

Проста інструкція з виготовлення ліхтариків на Новий рікДля їх виготовлення знадобляться наступні матеріали:

 • кольоровий папір;
 • клей ПВА;
 • ножиці;
 • елементи декору;
 • нитка або атласна стрічка.

Насамперед необхідно зробити заготовки з паперу. Для цього візьміть аркуш кольорового паперу (відтінки вибираєте за власним бажанням) і наріжте смужки однакової ширини. Найбільш гармонійно виглядають поєднання жовтого, білого і зеленого. Ширину можна взяти 2 див.

Після того, як вирізали однакові смужки по ширині, необхідно поділити їх по однаковим парам. Потім кожну пару зробити на 2 см коротше попередньої. Останній відрізок повинен бути без пари і найменший. Після чого викладіть їх у правильній послідовності та клеєм або скріпіть степлером на кінці.

Читайте також:
Як зробити Дерево щастя?

Потім вирівняйте під одну лінію нижні смужки і також скріпіть їх. Щоб отриману виріб можна було куди повісити, необхідно до верху прикріпити петельку з ниток або атласної стрічки.

Проста інструкція з виготовлення ліхтариків на Новий рік

Покрокова інструкція.

Коли клей висохне, ліхтарик можна вішати на ялинку. Щоб виріб виглядала оригінально, її можна намазати клеєм ПВА і присипати блискітками різних відтінків або приклеїти маленький бісер, дощик.

Після новорічних свят ліхтарик можна акуратно скласти разом з іншими іграшками і заховати до наступного Нового року.

Якщо його не притискати зверху іншими предметами, то він не втратить свою форму і буде радувати вас своїм виглядом ще один рік.

Китайський ліхтарик

Всім відомо, що китайські ліхтарики пускають у небо. Насправді такі предмети можна зробити і для прикраси на ялинку. Робиться ялинкова іграшка досить легко, і незважаючи на це, має дуже гарний вигляд.

Їх можна зробити відразу кілька штук різних кольорів. В результаті вони гармонійно будуть виглядати разом з іншими іграшками, красиво доповнюючи їх. Також його можна повісити в дитячу кімнату.

Напередодні Нового року для створення такої краси можна залучити дітей, створення у дитини буде розвиватися фантазія, не кажучи вже про те, що це відмінний варіант для веселого проведення часу всією родиною.

Проста інструкція з виготовлення ліхтариків на Новий рік

Етапи роботи.

Для його виготовлення знадобляться наступні матеріали:

 • ножиці;
 • кольоровий папір;
 • клей ПВА;
 • паперові круги — 2 шт. діаметром 4 см;
 • елементи декору;
 • нитки з голкою.

Насамперед необхідно підготувати заготовки з кольорового паперу. Для цього візьміть 2 улюблених відтінку і виріжте з них 18 однакових смужок шириною 2-3 див.

Потім зігніть всі смужки навпіл. Візьміть голку, всуньте в неї нитку і починайте нанизувати спочатку коло, потім одну сторону смужок. При цьому бажано чергувати кольори, можна взяти не 2, а більше відтінків паперу.

Читайте також:
Як підготувати плацдарм для зустрічі Нового Року?

Після того як нанизаете одну сторону, слід приступити до іншої, а зверху закрити всі 2 колом. Потім затягніть всі смужки таким чином, щоб вийшов кульку, і розпряміть їх у вигляді спіралі.

За бажанням нижню частину можна прикрасити бісером, для цього перед тим, як почнете нанизувати коло, нанизайте трохи бісеру різного розміру.

А зверху, щоб можна було ліхтарик куди повісити, потрібно зробити петельку з нитки або використовувати атласну стрічку. Прикріпити стрічку можна з допомогою клею ПВА.

Чудовий ліхтарик

Спосіб виготовлення такої вироби теж досить простий. Вона оригінально буде виглядати в будь-якому інтер’єрі і на будь-якій ялинці.

Ліхтарик здавна використовували як ялинкова прикраса напередодні Нового року. Робити їх можна всією родиною у великій кількості, а потім прикрасити всі кімнати.

Для виготовлення знадобляться наступні матеріали:

 • кольоровий папір;
 • клей ПВА або скотч;
 • шило;
 • ножиці;
 • нитка або атласна стрічка.

Насамперед необхідно нарізати смужки з паперу однакового розміру. Для однієї вироби буде достатньо 20 смужок. Ширина буде залежати від того, який ліхтарик ви хочете зробити.

Потім всі смужки необхідно скласти в стопку, після чого їх крою пробити шилом. В кінець протягніть нитку або атласну стрічку, а сам кінець закріпіть скотчем. Після чого необхідно другий кінець нитки протягнути через другий отвір смужок.

Натягніть нитку таким чином, щоб усі смужки зігнулися, утворивши півколо, і в цей момент необхідно закріпити нитку вузлом. По закінченні розподіліть всі смуги таким чином, щоб вони утворили куля. Атласну стрічку необхідно кріпити зверху, щоб була можливість повісити на ялинку.

Дуже красиво буде виглядати, якщо повісити поруч на стелю або люстру новорічні ліхтарики з паперу різних відтінків у великій кількості. Якщо немає кольорового паперу, можна зробити зі звичайної, попередньо пофарбувавши її аквареллю в бажані кольори.

Читайте також:
Робимо новорічні листівки в техніці кірігамі

Або намазати вже готовий ліхтарик клеєм ПВА повністю і присипати блискітками. Такого роду прикраси можна зберігати разом з іншими іграшками кілька років.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021