Прикольні іграшки на ялинку з лампочок

Ялинкові іграшки з лампочок — досить цікава ідея для новорічних свят.

Так можна вбити відразу двох зайців: і подарувати друге життя перегорілим і вже непотрібним лампочкам Ілліча, і зробити оригінальні новорічні прикраси своїми руками. При цьому витратити мінімальну кількість грошових коштів.

Зміст

  • 1 Іграшки на основі декупажу
  • 2 Мордочки з ламп
  • 3 Лампа з квітами всередині

Іграшки на основі декупажу

Для початку розглянемо один з найбільш простих, але дуже красивих варіантів оформлення лампочки своїми руками. Полягає він у застосуванні популярної техніки декупажу. Основним матеріалом в такій роботі є спеціальні серветки з новорічними візерунками. Краще всього купувати невеликі серветочки, щоб у подальшому на іграшці спостерігалася чітка повна красива картинка.

Прикольні іграшки на ялинку з лампочокДля початку слід оформити металевий цоколь лампочки. Для цього слід пофарбувати звичайною гуашшю чи масляною фарбою будь-якого яскравого кольору і почекати, поки вона повністю висохне.

Тепер необхідно обернути його блискучою стрічкою. Слід кінець стрічки приклеїти до цоколю за допомогою клейового пістолета або звичайного силікатного прозорого клею. Далі обернути її кілька разів, а потім знову закріпити стрічку клеєм, залишивши невеликий хвостик. Цей кінець слід зав’язати петелькою, яка буде використовуватися для підвішування іграшки на ялинку.

Тепер саме час взятися за декорування скляної частини лампочки. Потрібно взяти білу акрилову фарбу і покрити нею лампу, після чого дати добре висохнути. Поки лампа буде сохнути, необхідно в невеликій ємності розвести клей ПВА і підготувати серветку для декупажу.

Тут є 2 варіанти: або приклеїти серветку повністю, або ж вирізати з неї окремі фрагменти, які потім віддрукувати на лампі. Необхідно взяти серветку і прикласти до скляної частини. Тепер за допомогою пензлика відразу наносити багато клею, намагаючись рухатися від центру до країв. Дуже важливо, щоб матеріал не сморщивался і залишався максимально рівним.

Читайте також:  Різдвяне мило - гарний майстер-клас з фотографіями

Нехай все добре висохне. Тепер слід за допомогою спеціального гліттера або блискіток виділити контури малюнка, а потім збризнути виріб лаком. Але найкраще буде покрити всі лаком для нігтів, виконавши роботу зручною пензликом. Після висихання можна сміливо використовувати такі ялинкові іграшки з лампочок.

Мордочки з ламп

Інший варіант іграшок з лампочок — досить симпатичні мордочки.

Прикольні іграшки на ялинку з лампочокРобити їх дуже легко і швидко. При цьому не доведеться витрачати грошей на дорогі матеріали. Для роботи знадобиться блискуча стрічка, силікатний клей, клей ПВА, ножиці, різні кольори гуаші, пензлик, простий олівець і текстиль для головного убору.

Для початку слід за допомогою олівця намалювати на скляної частини лампочки симпатичну мордочку. Тепер слід вирішити, якими квітами прикрасити майбутній куля. Фарбу кожного кольору потрібно налити в невеликій кількості в окрему посудину. При цьому в кожну ємність потрібно додати кілька крапель клею ПВА. Це зробить гуаш згодом дуже блискучою.

Необхідно за допомогою товстих і тонких пензликів розмалювати мордочку фарбами і залишити сохнути. Краще всього виконувати роботу поступово, щоб лампочка висихала частинами. Так буде набагато зручніше. Тепер слід при бажанні блискітками покрити іграшку. Краще всього на деякі місця капати силікатна прозорий клей, а вже зверху на нього насипати блискітки. Так іграшка вийде дуже ефектною.

Прикольні іграшки на ялинку з лампочокТепер залишається тільки зробити петельку, щоб можна було вішати виріб на ялинку. Для цього береться стрічка і приклеюється одним кінцем на цоколь. Потім цоколь обмотується кілька разів, потім тасьма знову садиться на клей і робиться петелька.

При бажанні також можна зробити для мордочки головний убір. Можна використовувати текстиль. З тканини рекомендується зшити невеликий бантик і приклеїти до цоколю.

Читайте також:  Незвичайне прикраса верхівки ялинки

Можна використовувати і вже готовий бантик, яких багато продається в квітковий магазинах і салонах рукоділля. До речі, багато людей роблять також тематичні новорічні іграшки, малюючи на них мордочки відповідних році тварин.

Лампа з квітами всередині

Дуже цікавим варіантом новорічної іграшки з лампи вважається варіант з квітами.

Це варіант не самий легкий, але в результаті можна отримати дуже цікаву іграшку з квітами, які будуть знаходитися прямо за склом лампи.

Найскладніше в цій роботі — звільнити лампочку від цоколя. Ця робота вимагає деяких мінімальних ювелірних навичок, але цілком можна виконати самостійно. Тільки спочатку необхідно надіти рукавички або навіть рукавиці, так як крихке скло може лопнути. І ще для вірності захистити очі.

Прикольні іграшки на ялинку з лампочокСлід чимось гострим постаратися підколупнути цоколь і обережно обертальними рухами зняти його зі скляного підстави. Потім потрібно взяти шило або тонку спицю і проштовхнути її через поглиблення всередину лампочки.

Тільки не потрібно штовхати сильно, оскільки можна пошкодити скло. Після цього в лампу має провалитися все дрібне вміст, який необхідно буде витрусити.

Тепер ще один складний етап — наповнити скляну чашу новим вмістом. Для цього можна використовувати як засушені і покриті лаком дрібні квіточки, так і звичайні квіти з тканини або пластмаси. Потрібно дуже обережно проштовхувати квіточка всередину лампи, щоб він при цьому не пошкодився.

Після того як всі квіти будуть за склом, потрібно їх там закрити. Для цього використовується той же цоколь, який був знятий з лампи. Необхідно його знову надіти на скляну основу і за допомогою плоскогубців дуже обережно притиснути до скла. Залишається тільки пофарбувати цоколь фарбою або приклеїти на нього гарну стрічку, після чого зробити петельку. Оригінальна ялинкова іграшка готова!

Читайте також:  Новорічний ексклюзив на ялинку

Робити ялинкові прикраси з лампочок дуже цікаво і захоплююче.

Таким способом можна навчитися створювати не тільки новорічні вироби, але і різноманітні предмети декору для інтер’єру.

При цьому головне — проявляти фантазію і виконувати роботу не поспішаючи.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021