Паперовий Новий Рік своїми руками!

Всім вже стало звично бачити на віконцях новорічні прикраси з паперу у вигляді сніжинок, різних трафаретів.

Але ж це не все, що можна зробити своїми руками з паперу до Нового року і прикрасити ними вікна. Далі будуть представлені варіанти прикрас з паперу.

Зміст

  • 1 Об’ємна сніжинка з паперу
  • 2 Виготовлення новорічного 3D кулі з паперу
  • 3 Гірлянда у вигляді сніговиків
  • 4 Новорічну прикрасу у вигляді пташки
  • 5 Ялинка з паперу

Об’ємна сніжинка з паперу

Такі новорічні оформлення можуть прикрасити весь будинок, що дозволить створити святкову атмосферу і поліпшити настрій. Об’ємні сніжинки з паперу на Новий рік будуть виглядати цікавіше, ніж звичайна сніжинка з паперу. Щоб виготовити таку прикрасу для Нового року, потрібно таке: папір, степлер, двосторонній скотч, ножиці.

Паперовий Новий Рік своїми руками!Спочатку потрібно взяти 2 однакових деталі папери у вигляді прямокутника і по черзі скласти їх гармошкою. Кожну заготовку строго посередині скріпити степлером. Далі придумати і вирізати будь-який оригінальний візерунок.

Розгорнути зроблений візерунок і з’єднати 2 кінця клеєм або скотчем. Зробити це треба, щоб утворилася половина кола. Взяти другий елемент і зробити з ним те саме, що і з першим. Візерунок робиться однаковий.

2 півкола склеїти між собою і прикріпити сніжинку на нитку. Прикраса з паперу на Новий рік готово!

Виготовлення новорічного 3D кулі з паперу

Для його виконання потрібно взяти папір, простий олівець, клей, голку з ниткою, ножиці.

З білих аркушів паперу і вирізаються 10 рівних гуртків. Кожен гурток розрізати по радіусу. Робити це треба від краю до середини. Наклеїти по невеликому шматочку 2-стороннього скотчу на кожній стороні від розрізу. Перевернути коло стрічкою вниз. Скрутити кожну частину гуртка до центру. Скотч добре притиснути, щоб виріб не розклеїлася. Має на кожному колі утворитися за 2 конуса.

Читайте також:
Новорічні дерева своїми руками

Паперовий Новий Рік своїми руками!За допомогою голки з ниткою подвійні конуси зшити між собою. Тепер їх з’єднати. Повинна утворитися форма кульки. Край нитки відрізати не потрібно. Він буде використовуватися для гачка, на який потім кулька буде підвішуватися.

Ще такі новорічні кульки з паперу своїми руками можна робити з журнальних аркушів. У поробки буде оригінальний вигляд.

Гірлянда у вигляді сніговиків

Для цього знадобиться: кілька аркушів паперу формату А3, ножиці, олівець, лінійка, калька, скотч, кольорові олівці, фломастери.

Тепер про виготовлення гірлянди. Щоб зробити новорічне оформлення, потрібно розкласти аркуші паперу по горизонталі, склеївши їх скотчем довгі частини. Те ж саме зробити і з іншого боку. Від краю відміряти 8 см, накресліть олівцем лінію і скласти по вертикалі. Гармошкою складається вся заготівля, кожен раз відміряється 8 див.

Якщо на краї залишиться відрізок менше, ніж потрібно, то його просто відрізати.

Паперовий Новий Рік своїми руками!Береться новорічний шаблон і калька. Необхідно намалювати сніговика вгорі гармошки. Простежити, щоб зображення не виходила за краї.

По лінії шаблону обрізати краю, але не всі. Деякі залишити, щоб гірлянда не розпалася. Тепер гармошку розгорнути. Тут починається найцікавіше: розмалювання сніговиків. Потрібно намалювати обличчя, одяг. Їх можна зробити однаковими. А можна зробити і різними, щоб гірлянда була різнобарвною і яскравою.

Так можна робити новорічне оформлення у вигляді гірлянди не тільки сніговиків, але і пташок, сніжинок, зірочок або у вигляді будь-яких інших фігур.

Новорічна прикраса у вигляді пташки

Потрібно взяти аерозольний клей і приклеїти на твердий червоний картон блискучу папір для листівок червоного кольору. Зробіть новорічний шаблон у формі птаха та перекладіть форму пташки, крил і хвоста на матеріал. Потім виріжте частини пташки по зробленим контурах.

Читайте також:
Креативні іграшки, зв'язані гачком

Паперовий Новий Рік своїми руками!Далі слід нанести маленькою круглою щіткою на краю кожної фігурки блискучий клей червоного кольору. До голови приклеїти чорну бусинку. Це буде очей у пташки. всі деталі висушити і зібрати пташку.

Для підвішування можна використовувати атласну стрічку, зробити петельку і зав’язати краю у вузлик. Петлю приклеїти до задньої боці птиці за допомогою гарячого клею. Таке новорічне оформлення буде виглядати дуже цікаво.

Ялинка з паперу

Для її виготовлення рекомендується взяти яскравий кольоровий папір, щоб виріб була барвистою. Для цього знадобиться листи зеленого кольорового паперу, ножиці, клей, олівець.

Циркулем намалювати великий круг. У його центрі зробити ще 1 коло. Він повинен бути наполовину менше, ніж перший. Далі потрібно накресліть коло однаковими смужками від краю до середини. Вони повинні перетинати обидві кола.

Вирізається заготівля і робляться надрізи до невеликого кола. Кожен надрізаний фрагмент з допомогою клею олівця скріпити у формі конуса. Перевернути заготовку.

Паперовий Новий Рік своїми руками!В середині вироби зробити отвір і вставити його на основу, яка скручена з дроту. Можна також застосувати шпажку з дерева для закусок.

Зробити декілька заготовок, зменшуючи трохи радіус кола. Надіти їх все на основу за принципом дитячої іграшки-пірамідки. Таку ялинку можна буде використовувати багато років.

Ялинкова прикраса у вигляді ялинки

Прикраси можна виконати лише за кілька хвилин за допомогою клею-олівця. Знадобиться нанести трохи клею на поверхню кольорового паперу і посипати його дрібною алмазної пилом. Приклеїти зелені блискітки до гілок новорічних ялинок. Зробити отвори у верхній частині кожного новорічного дерева і протягнути в них стрічки для підвішування. Прикрасити дерева помпонами, стрічками та іншими прикрасами. Тут можна проявити фантазію і прикрасити ялинку, як тільки захочеться.

Читайте також:
Новорічні витинанки 2020-2025 - витинанки на вікна, шаблони та трафарети

Можна взяти залишки від альбомної паперу, щоб прикрасити дерева.

Ось такі прикраси з кольорового паперу можна зробити на новий рік.

Можна придумати виконання прикрас ще цікавіше, організувати конкурс серед дітей. Так вони зможуть проявити творчість і весело провести час.

Здорово робити прикраси всім разом в колі сім’ї. Новий рік є сімейним святом, і підготовка до нього всією родиною завжди дуже цікава. Можна дуже цікаво провести час у колі близьких людей, виготовляючи новорічні прикраси своїми руками.

Бажаємо творчих успіхів і прекрасних, веселих і цікавих свят!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022