Оригінальна прикраса новорічних куль

Прикраса новорічних іграшок своїми руками з кожним роком все популярнішим.

Ялинка, прикрашена такими саморобними іграшками, виглядає незвично і цікаво. Крім того, таких ялинкових кульок більше ні в кого не буде.

Зміст

 • 1 Матеріали для прикраси іграшок
 • 2 Прикраса новорічних іграшок
 • 3 Прикраса іграшок з допомогою фарби
 • 4 Ялинкові іграшки з ниток

Матеріали для прикраси іграшок

За традицією наряджають ялинку різними іграшками. В основному це кулі. Вони можуть бути різними за розміром, кольором і фактурою.

Оригінальна прикраса новорічних куль

Щоб прикрасити новорічний куля своїми руками, майстрині потрібно таке:

 • пінопластова основа (продається в будь-якому магазині рукоділля);
 • клейовий пістолет або суперклей;
 • намистини або полубусины;
 • атласні стрічки;
 • повітряна кулька;
 • нитки різних кольорів;
 • макарони;
 • балончик з фарбою;
 • тасьма;
 • кисті;
 • вітражні або водоемульсійні фарби.

Перед початком роботи бажано приготувати все необхідне, щоб матеріали були під рукою. Крім того, настрій має бути святковим, адже саме від нього залежить, наскільки цікавими виявляться саморобні новорічні іграшки.

Прикраса новорічних іграшок

Щоб створити таку ялинкову іграшку, потрібно основа для роботи (підійде навіть старий новорічний куля) і клейовий пістолет. Техніка проста: за допомогою пістолета або тюбика суперклею потрібно нанести клей на основу, яку відразу ж можна прикрасити намистинами й стрічками так, як підкаже фантазія.

Краще використовувати полубусины: з ними легше працювати, оскільки вони мають плоску грань, яка міцно кріпиться. Для декору підійдуть черепашки, макарони, попередньо пофарбовані з балончика, і навіть старі гудзики. Така прикраса для ялинки можна виготовити не тільки у вигляді кулі, але і в будь-яких інших формах.

Оригінальна прикраса новорічних кульЯлинкові іграшки, прикрашені гудзиками, теж виглядають дуже нарядно і святково. Гудзики до пінопластової основі можна кріпити і з допомогою декоративних шпильок, прикрашених різнокольоровими голівками. Пізніше можна доповнити роботу красивою атласною стрічкою, зав’язавши її бантом у підстави вироби.

Читайте також:
Ідеї саморобних дрібничок для Нового року

Цікаво виглядає новорічна іграшка декоровані бісером. Для її виготовлення бісер різних кольорів змішують в ємності (наприклад, в тарілці), потім основу для ялинкової кулі обмазують клеєм і обвалюють у бісері.

Коли клей висохне, виріб можна покрити звичайним лаком для волосся. Це додасть ще більше краси іграшці і закріпить бісер.

Прикраса новорічних іграшок своїми руками можна виконати в традиційному стилі, розписуючи однотонні скляні або пластикові основи вітражними фарбами. Для цього використовуються фарби, що не потребують випалу. Вони, як правило, насичених яскравих кольорів.

Працювати з ними зручно, але потрібна гранична акуратність: при попаданні на шкіру змити їх можна тільки розчинником. Після висихання вітражні фарби не вимагають нанесення лаку, оскільки вони самі по собі блищать. Можна скористатися і звичайною водоемульсійною фарбою, після висихання якої виріб потрібно покрити лаком.

Прикраса іграшок з допомогою фарби

Багато хто, думаючи про те, як прикрасити новорічний куля, вирішують скористатися незвичайною ідеєю — розмалювати його кольоровими відбитками. Для цього потрібні однотонний скляний або пластиковий куля, біла водоемульсійна фарба, кольори різних кольорів і кисті.

Широкою кистю необхідно нанести білу або іншу фарбу собі на долоню. Далі потрібно акуратно прикласти її до іграшці, щоб залишився чіткий відбиток. На висушеному відбитку долоні можна написати побажання, а з відбитків пальців легко зобразити веселих сніговиків.

Після остаточної просушування іграшка, зроблена своїми руками, обов’язково покривається лаком.

Такий виріб відмінно підійде на роль новорічного подарунка для близької людини.

Оригінальною основою для саморобної новорічної іграшки може послужити звичайна стара лампочка. Перед початком роботи її потрібно гарненько промити або протерти ваткою з розчинником, щоб прибрати всі забруднення. Далі її можна розписати будь-якими яскравими фарбами.

Читайте також:
Якщо потрібно полагодити китайську гірлянду...

Інший варіант оформлення лампочки — повністю зафарбувати її, гарненько просушити, потім прикрасити за допомогою клею і намистин. А можна намалювати на цій незвичайній основі цілий сюжет. Така ялинкова іграшка точно не залишиться непоміченою.

Ялинкові іграшки з ниток

Дуже популярні зараз ялинкові іграшки, зроблені за допомогою ниток, клею і повітряної кульки. Останній надувають до потрібного розміру. Нитки попередньо розмотують і замочують у звичайному канцелярському клеї. Потім нитки намотують на основу в довільному порядку. Виріб добре просушують, повітряна кулька проколюють і акуратно витягують.

Прикрасити іграшку можна недорогими цукерками. Попередньо на нитки можна надіти різнокольорові намистини. Прикраса буде виглядати дуже ошатно.

Корисно залучати до цієї роботи дітей, їм завжди цікаво разом з батьками майструвати іграшки на ялинку.

Прикрасити новорічний куля кожен може по-своєму.

Для виготовлення оригінальних новорічних поробок потрібно зовсім небагато часу, терпіння і фантазії, зате ялинка, прикрашена іграшками, зробленими своїми руками, виглядає дуже красиво і незвично.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021