Новорічні вироби з бісеру

З бісеру на Новий рік можна зробити безліч різних прикрас для ялинки і всього будинку, подарунків, сувенірів.

Бісероплетіння є цікавим заняттям, яке не тільки подарує масу приємних вражень, але і буде розвивати дрібну моторику рук.

Зміст

  • 1 Сніжинка з бісеру
  • 2 Ялинка і кулі з бісеру
  • 3 Підведення підсумків

Сніжинка з бісеру

Жоден Новий рік не обійдеться без сніжинок. І навіть якщо зима все ще не порадувала снігом, то будинок можна прикрасити саморобними сніжинками. Дуже гарні вироби виходять з бісеру. Вони будуть блищати на світлі, як і справжній сніг. Початківцям рукодільниця краще починати з простого варіанту. Для нього знадобляться намистини і бісер, дріт і плоскогубці.

Новорічні вироби з бісеруПрості, але красиві снежники дуже легко робити. Новорічні схеми можна знайти і складніше, але новачкові краще починати з простого варіанту. Краще всього виглядають ті, які мають 5 і більше променів.

Нанизувати їх можна в будь-якому порядку, але на кожному промені такий порядок повторити. Далі слід зафіксувати кінці променів і з’єднати їх разом. Вийде цікава сніжинка. Їх можна зробити як можна більше.

Є і другий варіант. Для нього необхідно підготувати трохи бісеру двох кольорів. Краще всього на сніжинки буде виглядати поєднання синього або блакитного і білого.

Всі бісеринки повинні мати однаковий розмір. Також потрібно підготувати стеклярус синього відтінку. Знадобляться ще голки, нитки, стрічки та ножиці. Тепер необхідно приготувати 7 бісеринок і нанизати їх на нитку. Вони повинні розташовуватися в декількох сантиметрах від кінця. Тепер нитка необхідно протягнути через першу бісеринку. Далі всунути ще одну синю деталь.

Після цього голку всилити через 4 білу бісеринку. Далі скористатися 1 стеклярусом і 1 бісеринки. Тепер через стеклярус знову протягнути голку, а далі підчепити ще одну білу деталь, яка розташовується в центрі всього візерунка. Остання дія повторювати кілька разів по колу, щоб отримати повний малюнок.

Читайте також:
Як зробити бісерну ялинку?

Новорічні вироби з бісеруДалі перейти на наступний рівень, підчепивши ще одну бісеринку, яка розташована поруч. Потім ще раз ниткою пройти через стеклярус. Далі бісероплетіння трохи ускладниться. Потрібно нанизати на нитку 2 сині бісеринки, 1 білу, знову пару синіх і закінчити все білим стеклярусом.

Просмикнути Нитку через сусідню білу бусинку. Такі дії повторити кілька разів, поки не вийде коло. На наступному колі просмикнути стеклярус, потім білу бусинку, а потім знову стеклярус. Цей крок теж повторювати кілька разів і закріплювати все у білій бісеринці.

Після цього нанизати 6 синіх бісеринок і зробити петлю, продевая голку через стеклярус, який розташовується нижче. Де нитки будуть перетинатися, потрібно зробити вузол. Потім нитку заховати в бісері, а кінці зрізати. На одному промені сніжинки зробити петельку, щоб можна було вішати іграшку.

Ялинка і кулі з бісеру

Новорічні вироби з бісеруНоворічні прикраси з бісеру на ялинці дуже добре виглядають. Можна прикрасити зелену красуню незвичайними кулями. Бісероплетіння підійде в цьому випадку як ніщо інше.

Найпростіше взяти звичайний кулю і почати його обплітати бісером, роблячи куля одноколірним або використовуючи красиві орнаменти. Для цього підійде методика паралельного плетіння.

Використовується тонка дріт і бісер. Красиво будуть виглядати поєднання контрастних відтінків. Кулі потрібно брати діаметром приблизно 7 див.

Спочатку потрібно сплести з бісеру звичайну деталь у формі зірки.

Вона складається з 9 невеликих ромбів, які потім будуть з’єднуватися. Ромбики плетуть окремо. Їх можна зробити однотонними або вплести малюнок за власним бажанням. Щоб зробити ромб потрібно взяти дріт приблизно 60 см. На неї нанизувати 3 бісеринки.

Другий кінець потрібно протягнути через 2 бісеринки в зворотному напрямку. Це перший ряд. Кожна нова деталь буде починатися з цього кроку. Далі потрібно робити наступний рівень, і так розширювати, а потім рівномірно звужувати деталь. Таких ромбів має бути 9 штук. Кінці дроту потрібно скрутити і залишити 1 див.

Читайте також:
Новорічні коробочки своїми руками - 50 шаблонів і фото

Новорічні вироби з бісеруДалі ромби потрібно з’єднати. Вийде гарна зірочка. Щоб з’єднувати ромби, можна використовувати не дріт, а волосінь. Тоді стики будуть менш помітними. До того ж більш тонка волосінь, так що в отвори легше її просувати.

З такої зірочки до Нового року можна зробити гарний куля. Знадобиться приготувати 2 такі зірки, а потім їх просто з’єднати на кулі з різних сторін. Коли всі промені скріплені, то куля вкладається всередину, а ромбики туго затягуються. На ялинці такі вироби будуть дуже доречними.

З бісеру на Новий рік можна виготовити невелику, але красиву і пухнасту ялинку. Для цього знадобиться звичайний бісер коричневого, золотого і зеленого відтінків. Також потрібна підставка, дріт, стеклярус, кольорові камінці і клей. Потрібно відрізати дріт 0,5 м. В середині будуть розташовуватися золотисті бісеринки. Потім потрібно приєднати бісеринки будь-якого кольору за бажанням.

Після цього з обох сторін на дріт потрібно нанизати по 4 бісеринки зеленого кольору. Кінці між ними потрібно скрутити. Після цього слід зробити петельки, а по закінченні роботи скрутити ще додатково 3 петлі.

Далі беруться 4 відрізка дроту по 30 см. З них роблять 4 гілки. Використовується тільки зелений бісер. Треба виконати по 5 петель на кожному відрозі. Спочатку потрібно протягувати по 3 зелені штучки, а потім переходити і до коричневим. Всі гілочки прикріплюються до стовпа. Дріт закручується на кінці в 6 обертів.

Потім ялинку потрібно помістити на підставку і приклеїти. Потім можна приклеїти на гілочки кілька кольорових намистинок.

З такими виробами можна зробити безліч невеликих сувенірів, які підійдуть як подарунок друзям, колегам або як прикраса святкового столу або інтер’єру будинку.

Підведення підсумків

Краще всього готувати новорічні іграшки та подарунки як можна раніше — ще з літа. Тоді точно вистачить часу на виготовлення всіх виробів та здійснення будь-яких задумів. В іншому випадку в останні дні грудня може не вистачити часу і сил на створення шедеврів з бісеру.

Читайте також:
Як самому зв'язати іграшку на Новий Рік?

Деякі з них дуже прості, але на інші доведеться витратити більше уваги і сил. А якщо почати готуватися за кілька місяців до свята, то можна встигнути все.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021