Новорічні вікна своїми руками

Прикраса вікон до Нового року є невід’ємною процедурою загального ритуалу преображення всього будинку до свята. До того ж прикрашене вікно на Новий рік буде дарувати святковий настрій не лише його власникам, але й перехожим на вулиці.

Зробити це зовсім нескладно, головне — підготувати необхідні матеріали і запастися терпінням, адже сьогодні існує чимало ідей, як прикрасити таку частину будинку, квартири або роботи.

Саморобні паперові сніжинки — це традиційний варіант прикраси на вікна, причому сам процес їх створення дуже цікавий, до нього дуже часто залучають усіх членів родини, навіть найменших. Саме з того, як прикрасити вікно сніжинками з паперу, і почнемо.

Зміст

 • 1 Паперові сніжинки на вікна
 • 2 Малювання зубною пастою

Паперові сніжинки на вікна

Красиві вирізки з паперу зможуть зробити все, було б бажання. Якщо хтось не пам’ятає, як створити таке прикраса вікон на Новий рік, пропонуємо ази.

Новорічні вікна своїми руками

Схема 1. Покроково паперова сніжинка на вікно.

Попередньо треба підготувати наступне:

 • папір;
 • олівець;
 • ножиці;
 • шаблони.

В першу чергу необхідно виконати заготовку для сніжинки. Схема 1 покаже, як потрібно це робити. Далі вже справа смаку — можна самостійно вирізати чи використовувати готові шаблони.

Деякі приклади сніжинок показано на фото 1, 2. Однак набагато цікавіше буде оформлення вікон до Нового року вигадали самостійно сніжинками. Причому до такого заняття можна залучити дитини, яким точно буде цікаво придумувати нові шаблони і потім вирізати їх своїми руками.

Придумані або підготовлені малюнки потрібно за допомогою олівця перенести на заготівлю, а після цього ножицями вирізати.

Коли підготовлено достатню кількість різноманітних сніжинок, ними прикрашаємо вікна до Нового року. Щоб приклеїти заготовки до скла, рекомендується використовувати воду і мило, оскільки клей складно буде відмити і він може залишити плями. Змочіть трохи водою сніжинку, а потім намильте цю ж сторону і прикріпіть до скла. Такі новорічні прикраси можна кріпити і скотчем, але він теж, як правило, залишає сліди і складно видаляється.

Читайте також:
Ялинкові іграшки своїми руками - 50 яскравих фото-ідей 2019

Новорічні вікна своїми руками

Фото 1. Приклади виготовлення сніжинок.

Крім сніжинок, вікно до Нового року можна прикрасити і іншими тематичними паперовими виробами, приміром, ялинковими кулями, дзвіночками, янголятком і т. д. Ще відмінний спосіб створити новорічне вікно — це зробити об’ємні сніжинки.

Для об’ємної сніжинки потрібно 6 заготовок. Після цього кожну вирізку необхідно скласти навпіл по діагоналі, роблячи надрізи ножицями в напрямку до центральної лінії від згину. Потім виріб розкриваємо і починаємо скручувати ряди, закріплюючи кожен клеєм.

Скріпивши 2 ряду, сніжинку слід перевернути і зробити те ж саме з іншими двома рядами, повторювати так, поки не вийде елемент. Таким методом створюється один промінчик об’ємної сніжинки, а ще потрібно 5 елементів.

Між собою всі промінчики потрібно буде скріпити степлером, щоб в результаті отримати сніжинку. Отримане прикраса вікон на Новий рік можна прикріпити скотчем або повісити на стрічку.

Малювання зубною пастою

Якщо є бажання, щоб весь будинок був наповнений святковим настроєм, потрібно зробити морозний прикраса вікон до Нового року зубною пастою.

Створити красиві різноманітні візерунки за допомогою зубної пасти — це саме просте і безпечне новорічна прикраса вікон своїми руками. До цього процесу можна залучити і дітей — їм сподобається так реалізовувати своє бачення Нового року.
Новорічні вікна своїми руками

Фото 2. Основні види саморобних сніжинок.

Створити візерунки можна кількома способами:

 • малювання пальцем;
 • малювання пензликом;
 • використовуючи шаблони та трафарети.

Перший спосіб найменш складний, але його застосовують тільки при зображенні великих об’єктів, оскільки більш тонкі лінії не вийдуть. Тому краще вікна розмальовувати пензликами. Для цього знадобляться наступні предмети:

 • пензлик (можна декілька);
 • ємність для розчину;
 • зубна паста;
 • вода.

Перед тим як прикрасити скла слід підготувати розчин. Для цього в ємності необхідно змішати невелику кількість пасти з водою, консистенцію розчину регулюйте самостійно. Якщо в процесі малювання зубна паста почне підсихати, її необхідно трохи розбавити водою.

Читайте також:
Оригінальні прикраси на ялинку з гофри

Новорічні вікна своїми руками

Фото 3. Використання готових малюнків для прикраси вікна.

Ще попередньо рекомендується потренуватися на папері з малюнками, щоб на вікна під Новий рік вже наносити чіткі контури. Для прорисовывания дрібних деталей необхідно використовувати тонкий пензлик.

Видавити зубну пасту в миску, добре перемішайте і починайте створювати візерунок на вікні, попередньо зануривши в пасту пензлик. Таким способом прикрашаємо вікна на Новий рік у всіх кімнатах.

Якщо фантазії не вистачає, можна використовувати готові малюнки, наприклад, як на фото 3.

Зимові малюнки можна отримати, використовуючи шаблони, готові або зроблені самостійно. Для цього заготовку слід вмочити в воді і прикріпити до вікна, а якщо вона буде погано триматися, потрібно її скропити водою з розпилювача. Потім ганчірочкою слід усунути патьоки перед новим шаром.

Тепер вмочаємо губку в розчині з зубною пастою і легкими рухами наносимо в тій частині, де приклеєний малюнок. Після цього зубну щітку теж слід вмочити в розчині і біля заготовки кілька разів клацнути по ній пальцями, щоб по склу розлетілися бризки. Коли паста підсохне, можна знімати малюнок — новорічне оформлення вікон готово.

За даної технології можна створювати різні красиві малюнки, отримуючи морозне вікно на Новий рік.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021