Новорічні їли датські

Напередодні Нового року сім’ї замислюються про придбання святкового дерева. Датська ялинка останнім часом стає частим гостем у багатьох приміщеннях.

Їх ставлять у квартирах, магазинах, школах та інших місцях, де здійснюють підготовку до свята.

Деякі віддають перевагу вітчизняну продукцію, але зараз не менш популярні зарубіжні їли, і датські красуні не виняток.

Зміст

  • 1 Історія датської їли
  • 2 Гідності датської ялинки
  • 3 Поради при виборі датської ялинки

Історія датської їли

Новорічні їли датські

Походження цього виду дерева сягає корінням у XIX століття. Ще в 1835 році Олександр фон Нордман, який був професором Одеського ліцею Рішельє, приїхав на Кавказ з метою вивчити місцеву природу. Під час цієї експедиції він побачив хвойне дерево і почав вивчати його. Згодом йому дали назву в честь професора, що на латині звучить як abies nordmanniana.

Через кілька років цю ялина стали садити в інших регіонах. Вона росла при різних кліматичних умовах, але самим підходящим місцем став півострів Ютландія, що належить Данії. Це зумовлювалося багатою і родючим ґрунтом, а також вологим кліматом. До 70-м рокам XX століття ця країна стала одним з великих експортерів новорічних та різдвяних ялинок.

Фахівці, які доглядають за ялинами в Данії, передають секрет вирощування дерев з покоління в покоління.

Цій майстерності навіть можна навчитися в деяких університетах на спеціальних відділеннях. Термін вирощування однієї ялинки дорівнює приблизно 10 років. При цьому на плантації їй присвоюють індивідуальний номер. Щороку в цій країні виростає від 9 до 12 мільйонів ялинок.

Переваги датської ялинки

Спеціально для новорічних свят в Данії вирощують дивовижні ялинки. Ці дерева постачають із європейської країни на багато точки світу. Посадкою і вирощуванням займаються професійні працівники, які намагаються зробити дерева максимально привабливими.

Читайте також:
Популярні новорічні символи

Новорічні їли датські

Такі ялиночки мають безліч переваг:

  • датська ялинка наділена надзвичайно яскравим зеленим кольором;
  • при вирощуванні такий їли не використовують штучні хімікати (існує закон, що забороняє використовувати шкідливі речовини), тобто дерево екологічно чисте;
  • у них рівний конус;
  • ялинка протягом довгого часу зберігає свій первісний вигляд;
  • гілочки пухнасті ялинки і без колючих голок.

Ці переваги часто стають приводом для придбання не вітчизняної сосни, а ялинки з Данії. Проблема багатьох російських дерев в тому, що вони мають не зовсім рівною формою. Це дуже сильно впадає в очі, навіть якщо дерево повністю увішано новорічними іграшками. Тому датські ялинки так популярні серед жителів Росії та навіть інших країн світу.

Дерева рівні зі всіх сторін і мають рівномірно розподілені яруси по всій висоті. Проте варто згадати, що такі дерева із зарубіжжя коштують набагато дорожче, ніж російські ялинки. Зазвичай на експорт, а особливо в Росії, постачають датські ялинки тільки високої якості. Від цього вони мають високу вартість.

Новорічні їли датські

Важливим достоїнством варто відзначити довгий термін служби. Новорічні дерева з Данії навіть в квартирі можуть зберігати свій первісний вигляд протягом тривалого часу.

За нею не потрібно ретельно доглядати. Єдине, що можна робити, — це час від часу обприскувати її водою для свіжості. А щоб вона не псувалася, необхідно розташувати її на відстані від батареї.

Крім того, можна при установці поставити ялинку в воду з розчиненою в ній таблеткою аспірину. Щоб ялинка з’явилася у всій своїй красі, необхідно почекати приблизно 2 або 3 години. Через це час її гілки распушатся і стануть більш привабливими.

Поради при виборі датської ялинки

Щоб новорічне дерево з Данії простояла довго, слід звернути увагу на декілька чинників при покупці. В першу чергу важливо придбати свіжу ялина. Це легко побачити не тільки за зовнішнім виглядом, але і розтерши в руках кілька голок. Якщо ялинка свіжа, то ви відразу відчуєте приємний запах хвої. Крім того, у датської ялинки дуже гнучкі гілки.

Читайте також:
Новорічне творчість у техніці ізонитка

Зовнішній вигляд цього дерева не повинен псується під час перевезення, так як його транспортують у спеціальній сітці.

Слід пам’ятати, що у датської ялинки форма близька до ідеальної. Вона має конусоподібний вигляд. Її гілки пухнасті і часті. Голки такого хвойного дерева мають довжину приблизно в 4 сантиметри. Вони плоскі і блискучі з темно-зеленим відтінком. Крім того, внизу можна побачити дві світлі смужки. Такі голки не колються, так як мають досить м’яку структуру.

Ялинку, привезену з Данії, можна придбати на ринку, де зазвичай перед Новим роком виставляють на продаж хвойні дерева на свято. Ще одним способом придбання ялинки є покупка через інтернет. Цей спосіб хороший тим, що вам не потрібно їхати на базар і самим тягнути її додому, особливо якщо ринок знаходиться далеко від дому.

Замовляючи товар через інтернет, ви позбавляєте себе від непотрібних дій, а ялинка при цьому доставляється кур’єром. Більш того, в інтернет-магазині у вас є можливість подивитися фотографії і вибрати дерево за розмірами.

Тому, якщо ви бажаєте створити у своїй квартирі приємну новорічну атмосферу, встановлюйте датську ялинку, яка також володіє приємним запахом хвої. Така зелена красуня буде радувати не тільки дітей, але і дорослих.

Ця ялинка не має потребу у величезній кількості мішури, куль і гірлянд, так як її зовнішній вигляд ідеальний навіть без іграшок. Проте невелика кількість новорічних прикрас все ж не зашкодить.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022