Новорічна ялинка з ватяних дисків

Незамінний символ Нового року — це ялинка. Але не кожен ставить будинку живе дерево. Тоді на заміну приходять вироби, наприклад, ялинка з ватяних дисків.

Це оригінальний спосіб створити в кімнаті, в дитячому садку чи в школі новорічний настрій. Таку саморобку може змайструвати навіть дитина. Тому одним із варіантів є створення білосніжною красуні всією родиною.

Зміст

  • 1 Підготовка до створення ялинки
  • 2 Складання білосніжною ялинки

Підготовка до створення ялинки

Щоб своїми руками зробити прекрасне пухнасте дерево, необхідно підготувати деякі матеріали. Для такої вироби не потрібно витрачати багато грошей, адже найголовнішим матеріалом служать ватяні диски.

Щоб ялинка була середнього розміру, знадобиться близько 4 упаковок, які містять по 100 дисків. Далі, буде потрібно клей (клей-олівець або «Момент»).

Крім дисків і клею потрібно взяти білий аркуш картону, степлер і ножиці.

Новорічна ялинка з ватяних дисківДля прикраси вироби можна використовувати наступне:

  • намистинки;
  • кольорові стрічки;
  • блискітки;
  • пакувальну стрічку і багато іншого.

Цими елементами декору можна перетворити білу ялинку.

Новорічна ялинка робиться з великої кількості дисків. Вони символізують гілочки дерева. Щоб додати їм потрібний вигляд, потрібно деякий кількість часу і терпіння. Тому, перед тим як зібрати новорічне дерево потрібно підготувати самі гілочки. Для цього доведеться попрацювати з кожним диском.

В першу чергу, його згинають навпіл, а потім ще раз навпіл. Так ви отримаєте невеликі трикутники. Місце згину ватного кружечка можна закріпити степлером. Якщо такого інструменту у вас вдома немає, то можна просто скористатися клеєм. Цю процедуру згинання потрібно виконати з кожним ватним диском. Після того як всі вони будуть готові, можна приступати до наступних кроків.

Збірка білосніжною ялинки

Новорічна ялинка з ватяних дисківКоли ви склеїти всі наявні пелюсточки у вигляді дисків, вам потрібно буде почати збирати ціле дерево. Для початку, з білого картону необхідно зробити великий конус, сторони якого можна зафіксувати або степлером, або клеєм.

Читайте також:  Кусудама - паперовий шар, новорічні схеми та описи

Це буде стовбур новорічної красуні. Потім потрібно взяти один ватний диск і наклеїти його на нижню частину стовбура. Причому заклеєне або закріплене степлером місце повинно стосуватися стовбура, а краї ватного диска повинні дивитися вгору.

Далі слід приклеювати кожен диск щільно один до одного в ряд до самої вершини. Через кілька рядів перед вами з’явиться білосніжна ялинка з ватяних дисків.

Але без прикрас її залишати не можна. Яка ж ялинка в новорічні свята варто без зірки? Цей елемент можна змайструвати з іншого картону або пакувального паперу. Щоб зроблене чудо виглядало ефектніше, до гілочок можна приклеїти намистини. Будь-який прояв фантазії вітається. Ялинка з ватяних дисків може бути прикрашена мішурою або кольоровими стрічками. Можна зробити різні саморобні гірлянди і вирізати іграшки. Все залежить від ваших ідей і бажання.

Новорічна ялинка з ватяних дисківКрім того, ялинку можна помістити у відро. Для цього потрібно взяти пластиковий стаканчик або відерце з-під майонезу і прикрасити його. Величина судини залежить від розміру отриманої ялинки. Це відерце варто обернути пакувальної плівкою, щоб воно виглядало як красиве доповнення до основний виріб.

На його дно потрібно покласти пластилін, а посередині встромити палицю (можна взяти трубку від рулонної фольги). Після цього ялинку можна насаджувати на опору у відерці. Якщо ви не хочете, щоб було видно відкритий низ ялинки, заклейте його картоном. У відерце можна покласти синтепон, а поверх нього саморобні подарунки.

Така саморобка обов’язково припаде до душі маленьким дітям. Вона дуже красива і проста у виготовленні. Більш того, поверхня дисків можна пофарбувати фарбою в зелений колір (або будь-який інший). Новорічна ялинка з ватних кружечків має перевагу: навіть якщо її упустити, вона не зіпсується.

Читайте також:  Виготовлення іграшок на ялинку в домашніх умовах

Найголовніше при збірці — щільно приклеїти кожен лепесточек. В цьому випадку у вас вийде дуже міцна і стійка ялинка, яка буде радувати око протягом довгих днів.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021