Незвичайні новорічні вироби в стилі канзаші

З кожним днем Новий рік все ближче, і майстрині підбирають ідеї, як можна прикрасити будинок своїми руками, щоб надати йому оригінальності. Ми пропонуємо провести майстер-клас, на якому ви навчитеся робити дуже милі і ніжні новорічні іграшки.

Це вироби в стилі канзаші – докладно розповімо вам про техніку і разом спробуємо зробити таке ефектне прикраса.

Зміст

  • 1 Оригінальні вироби зі стрічок
  • 2 Процес виготовлення іграшок

Оригінальні вироби зі стрічок

Про техніці канзаші світ дізнався завдяки винахідливим японським гейшам. У епоху, коли ще не існувало всього того різноманіття біжутерії, яке є для жінок сьогодні, дівчата самі винаходили химерні прикраси. Робили їх з підручних матеріалів. Вони знайдуться практично в кожному будинку.

Незвичайні новорічні вироби в стилі канзашіЩо ж необхідно підготувати, щоб почати майстер-клас:

  • атласні стрічки;
  • клей «Момент» або ж клейовий пістолет;
  • пінцет;
  • ножиці;
  • намистини, бісер, стрази;
  • кріплення для ялинкових іграшок;
  • кульки для пінг-понгу.

Стрічки стануть в нагоді будь-якого кольору: можна робити своїми руками різнокольорові барвисті іграшки в оригінальному стилі. Якщо під руками немає кріплень для ялинкових прикрас, тоді їх можна замінити швензами і навіть звичайними канцелярськими скріпками.

Різноманітні намистини, стрази і бісер необхідні для декору готових виробів. Якщо їх немає вдома, то можна внести різноманітність в МК. Наприклад, для святкового сяйва окремі елементи фарбують лаком для нігтів з блискітками.

Процес виготовлення іграшок

Незвичайні новорічні вироби в стилі канзашіЗібравши всі необхідні матеріали та інструменти, можна починати майстер-клас. Красиві вироби в техніці канзаші робити порівняно довго, але зате до процесу можна сміливо залучати дітвору. Тоді справа піде швидше, а домочадці будуть в захопленні від того, які шедеври можна створювати своїми руками.

На першому етапі потрібно нарізати стрічки на квадратики. Розмір їх повинен бути невеликий – близько 2-3 сантиметрів. Тоді готова іграшка буде виглядати акуратно і мило. Елементи складають навпіл, щоб вийшли трикутники, а потім ще раз потрібно їх згорнути. У цій точній роботі знадобиться пінцет.

Читайте також:  Оригінальні прикраси на ялинку з гофри

У підсумку виходять трикутні модулі крихітного розміру. В куточках акуратно їх скріплюють клеєм, щоб деталі не розгорталися. Один квадратик залишають у первісному вигляді і приклеюють до кульки для пінг-понгу.

Прямо наверх нього необхідно покласти чотири трикутних пелюстки з шматочків стрічок: вони повинні дивитися прямими кутами всередину, утворюючи квадрат. Перші чотири елемента можна приклеювати.

Продовжуючи МК, роблять наступний ряд. Чотири трикутника розташовують нижче перших так, щоб вони прямими кутами дивилися вгору. Згідно з технікою виготовлення, ряди зміщують трохи, щоб нижні були між верхніми.

Далі потрібно обклеїти весь кулька, збільшуючи кількість деталей по мірі його розширення. Після потрібно зменшувати число трикутників, доходячи до протилежного боку. Завершують майстер-клас, наклеївши шматочок стрічки в первісному вигляді, як і на першому етапі.

Мила прикраса для ялинки в стилі канзаші саме по собі виглядає ефектно. Але можна декорувати виріб, нашив намистини, бісер або стрази. Як варіант, з одного боку приклеюють акуратний бантик, зробивши його своїми руками з шматочка стрічки.

Залишається зробити кріплення і розвісити милі вироби на ялинці!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021