Намалюємо диво-ялинку на вікні

Новий рік, безумовно, самий гарний, яскравий і казкове свято. До його приходу ми готуємося заздалегідь, складаючи меню святкового столу і придумуючи прикраси для свого житла. Крім новорічної ялинки, люди часто оформляють інтер’єр мішурою, різнокольоровими ліхтариками, фігурками забавних казкових персонажів, красивими свічками, віночками з ялинових гілок і все, що підкаже фантазія. Для малюнків і виробів часто використовується готовий трафарет, що значно полегшує роботу.

На кожне вікно, як правило, вішають гірлянди і традиційні сніжинки. Це, звичайно, виглядає здорово, але можна зробити ще краще. Наприклад, варто створити на віконному склі милу картинку.

Зміст

  • 1 Композиція на віконному склі
  • 2 Ялинка-трафарет своїми руками
  • 3 Елементи декору
  • 4 Диво в деталях

Композиція на віконному склі

Розпис шибок різноманітними малюнками широко застосовувалася в радянські часи. Цим творчістю напередодні Нового року займалися частіше діти, і це було для них величезною радістю. Підмогою служили новорічні листівки, з яких переводилися або срисовывались різні персонажі.

Намалюємо диво ялинку на вікніЦя традиція перейшла в наше час, і зображення на вікнах стали ще більш яскравими і різноманітними, оскільки в нинішніх дітей є набагато більше коштів, для вираження польоту своєї фантазії. Адже скло як матеріал нічим не гірше паперу або полотна.

Однак не всі володіють даром художника, і в цьому випадку на допомогу прийде трафарет, тобто пристосування, за допомогою якого на вікнах створюються новорічні або різдвяні композиції, привносять в будинок атмосферу казки та чаклунства.

Це чудова можливість прикрасити свій будинок з мінімальними витратами. І головне, діти будуть в захваті від цієї ідеї і з радістю займуться малюванням, адже так цікаво створювати чудові ялинки за допомогою якихось незрозумілих деталей.

Читайте також:  Як зробити новорічні композиції своїми руками?

Ялинка-трафарет своїми руками

Будь трафарет зручний ще й тим, що їх можна використовувати кілька разів. Можна купити готові моделі ялинки та інших новорічних картинок, але ніщо не заважає зробити їх самостійно.

Намалюємо диво ялинку на вікні

Сніговик та ялинка.

Щоб зробити трафарет деревця на вікно, необхідно приготувати прозору плівку або картон, а також зручний інструмент для вирізання:

  • ніж для паперу;
  • манікюрні ножиці;
  • медичний скальпель;
  • шило.

На плівку або картон наносимо малюнок ялинки і чітко виділяємо ті частини, які будемо вирізати. Ті, у кого є талант художника, намалюють будь-яку ялинку, ну а ті, хто таким даром не володіє, зможуть завантажити трафарет з Інтернету.

Основні ділянки вирізаємо манікюрними ножицями, а більш складні – ножем або скальпелем. Перш ніж приступити до вирізання, під трафарет слід підкласти кілька непотрібних газет або струмінь книгу, вони збережуть поверхню столу. Коли виріжемо всі дірки, можна приступати до наклеювання ялинки.

Елементи декору

Намалюємо диво ялинку на вікніГотовий трафарет ялинки закріплюємо на віконному склі скотчем і запрошуємо дітей, так як ніхто краще не впорається з подальшим творчим процесом, адже заповнення порожнього простору фарбами – це таке захоплююча справа!

Найпростіше розфарбовувати трафарет зубною пастою. По-перше, вона є в кожному будинку, а по-друге, її легко змити. Розводимо пасту малою кількістю води і ретельно розмішуємо до виникнення піни. За допомогою невеликої мочалки або невикористовуваної нині зубної щітки зафарбовуємо закріплений на вікні трафарет. Виходить чудова засніжена ялинка.

Ще один ефективний і цікавий варіант використання заготівлі та зубної пасти – це коли зображення наноситься суцільними мазками, а розбризкується за допомогою щітки. Для цього мочаємо її у розведене зубну пасту, потім підносимо до трафарету і проводимо пальцем по щетині.

Читайте також:  Як додати індивідуальності новорічного кульці?

При цьому способі необхідно постаратися, щоб паста рівномірно розбризкувався по контуру або ж потрапляла в центр малюнка.

Диво в деталях

Вирізані внутрішні частини трафарету також можна пристосувати для прикраси вікна. Для цього їх треба прикріпити до скла і за тим же принципом обробити зубною пастою зовнішній контур. Вийде чарівний засніжений силует.

Розфарбувати ялинку на вікні можна також спеціальними фарбами для скла, звичайною гуашшю або аквареллю. Для цього контури малюнка обводимо чорною фарбою, яка обмежить частини малюнка і не дасть змішатися фарбам іншого кольору.

Після висихання чорного контуру приступаємо до розпису ялинки – наносимо фарбу зеленого кольору, зафарбовуємо ялинкові іграшки, «присипаємо» снігом. Щоб надати ялинці пухнастий вигляд, використовуємо в’язальну спицю. Але слід поквапитися, інакше фарба висохне.

Після того, як ялинка повністю висохне, можна прикрасити її фарбами з блискітками і на вашому вікні з’явиться чудова новорічна красуня.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021