Майструємо красиві новорічні санки самі

Для справжнього святкового настрою у Новий рік напередодні торжества всьому сімейству доведеться неабияк потрудитися. Втім, це приємні клопоти, якщо мова йде про оздоблення будинку. Підшукуючи оригінальні ідеї для декору, зверніть увагу на наш майстер-клас.

Ми навчимо, як творити своїми руками по-справжньому новорічні вироби – це милі санки, в яких дід Мороз розвозить по домівках подарунки.

Зміст

 • 1 Оригінальна прикраса до Нового року з підручних матеріалів
 • 2 Красивий декор з солодощів

Оригінальна прикраса до Нового року з підручних матеріалів

Ідея створення вироби дуже проста, а для виготовлення іграшки реально використовувати різні підручні засоби.

Майструємо красиві новорічні санки саміДля початку роботи збираємо такі матеріали:

 • одножильную дріт;
 • вовняні нитки;
 • коктейльні трубочки;
 • декоративні елементи;
 • клей пістолетний.

Спочатку необхідно зробити основу конструкції. Її майструють з дроту, яку потрібно обмотати вовняними нитками. Підійде пряжа білого кольору. Обмотку необхідно робити тугу, щоб вся металева нитка була вкрита рівномірно.

З дроту своїми руками майструють полози, згинаючи її красиво. Ефектно виглядатимуть новорічні санки з вензелями, виготовлені у дусі старовини. Деталі між собою з’єднують за допомогою клейового пістолета.

Тепер потрібно зробити сидіння. Для цього можна застосовувати звичайні трубочки для коктейлю. Вибирати їх варто в колір вироби. Трубочки відрізають за розміром сидіння, склеюють між собою і фіксують на основі конструкції.

Пора приступати до декору – прикрасимо іграшку своїми руками. На майстер-клас підійде шматочок білого хутра або дуже пухнаста пряжа. Її приклеюють до сидіння, імітуючи гірку снігу.

Щоб вигляд вироби став по-справжньому святковим, потрібно надати їй блиску. Використовують стрази, бісер, перламутрові намистини. Можна санки просто скропити лаком з блискітками – вийде забавна іграшка-прикраса.

Читайте також:  Оригінальні іграшки та подарунки – вишиваємо з любов'ю

Гарний декор з солодощів

З особливим трепетом чекає Нового року дітвора. Тому варто зробити для малюків спеціальні санки – пропонуємо майстер-клас з виготовлення поробки з солодощів. Це буде справжнім подарунком – красивим і дуже смачним.

Майструємо красиві новорічні санки саміДля роботи знадобляться такі матеріали:

 • льодяники у формі палиці;
 • шоколадні батончики або невеликі шоколадки;
 • будь-які солодощі;
 • атласні стрічки;
 • клейовий пістолет.

Починаємо майстер-клас з створення основи іграшки своїми руками. Для цього на два палиці кладуть відповідного розміру шоколадний батончик або шоколадку – вийдуть полози і сидіння. Для фіксації деталей використовуємо клейовий пістолет.

Далі можна укладати на санки будь-які солодощі гіркою. Важливо дотримуватися принципу піраміди: знизу можна розташувати великі батончики і цукерки. Чим вище, тим менше розмір солодощів.

Майстер-клас підходить до кінця. Залишилося зробити своїми руками святкові штрихи – прикрасити санки атласними стрічками. Для цього цукеркову гору обв’язують, оформляючи як сувенір. Новорічні вироби виглядають дуже ефектно, якщо зверху зав’язати стрічку розкішним бантом.

Подібні прикраси, зроблені своїми руками, можна ставити під ялинку. Їх підносять в подарунок близьким і рідним. А ще майстер-клас сподобається діткам: сміливо залучайте їх до створення новорічних шедеврів!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021