Легкі способи зробити ялинку з пряжі

До зустрічі Нового року готуються всі, і дорослі і діти: встановлюють гарну ялинку, прикрашають будинок гірляндами і дощиком, розвішують ліхтарики. Кожен з нас, за великим рахунком, майстер творити чудеса! Дітки із задоволенням прикрашають шкільний клас, а, прийшовши додому, вимагають чогось новенького. Чому б не запропонувати їм створити чудову ялинку з ниток?

Саморобна ялинка з пряжі з веселою назвою «травичка» — це чудовий сувенір, який порадує друзів і близьких. Таке деревце, створене своїми руками, можна розмістити в дитячій кімнаті або поставити на святковий стіл.

Зміст

 • 1 В’яжемо гачком красуню з «травички»
 • 2 В’яжемо ялинку спицями
 • 3 Об’ємна ялинка

В’яжемо гачком красуню з «травички»

Вічнозелене деревце з ніжною «травички» можна зв’язати гачком або спицями. Проведемо невеликий майстер-клас.

Легкі способи зробити ялинку з пряжіДля в’язання ялинки гачком, крім основного інструменту і ниток, варто відразу запастися:

 • шматком пінопласту;
 • ножицями;
 • шістьма «шашликовими» шпажками;
 • шматком картону А4;
 • дротом діаметром 3 міліметри;
 • клейовим термопістолетом;
 • канцелярським ножиком;
 • липкою стрічкою або скотчем.

Для початку з картонного аркуша створюємо конус, зафіксувавши за допомогою скотча місце з’єднання. Конус поменше вирізаємо з пінопласту, стежачи за тим, щоб він щільно містився в картонній фігурі. Якщо у вас є великий пінопластовий конус, або ви готові зробити його своїми руками, це чудово! Шпажки вкорочуємо приблизно на п’ять сантиметрів, з’єднуємо їх по три штуки з використанням гарячого клею і закріплюємо їх на конусі.

Сама ялинка в’яжеться знизу вгору стовпчиками без накиду. Для початку набираємо ланцюжок з повітряних петель довжиною, рівною діаметру конуса. Щоб було зручніше, ланцюжок можна не закольцовывать.

Поступово і рівномірно зменшуємо число петель, і, зв’язавши приблизно половину від висоти ялинки, в’язку фіксуємо на конусі термопістолетом, після чого з’єднуємо бічні краї і пров’язуємо їх. Далі працюємо вже на конусі. В кінці петельку закріплюємо, щоб наша ялинка з травички не розпустилася.

Читайте також:  Неймовірно натуральні литі ялинки

В’яжемо ялинку спицями

Легкі способи зробити ялинку з пряжіУмілиця або майстер по роботі зі спицями, також можуть зв’язати чудову ялинку, взявши на озброєння наступний МК.

Для цього потрібно:

 • 100 грамів пряжі «Травичка»,
 • дві в’язальні спиці,
 • пластиковий стаканчик,
 • пластилін,
 • голка,
 • бавовняні нитки.

Для «стовбура» ялинки знадобляться дерев’яна паличка в 25 – 30 сантиметрів завдовжки. Можна використовувати японські або китайські палички для їжі.

Роботу починаємо з нижніх «гілок». Для цього на спицях набираємо 21 петлю і лицьовими петлями в’яжемо квадрат. Другий ряд «гілок» в’яжеться також, а для виготовлення квадрата слід набрати 20 петель.

Щоб ялинка вийшла просто клас, необхідно пов’язати 18 квадратів, набираючи кожного разу на одну петлю менше. Коли всі квадрати будуть пов’язані, починаємо збирати ялинку. Для цього в пластиковий стаканчик вставляємо вертикально дерев’яну паличку і закріплюємо її пластиліном.

Пластилін – матеріал досить важкий, він не тільки зміцнить паличку, але і додасть стійкість ялинці, створюваної своїми руками. На паличку (стовбур) надягаємо пов’язані квадрати, спочатку самий великий, а потім по черзі всі інші. Закінчуємо самим маленьким. Щоб ялинка була ще пухнастіше, распрямляем «гілочки», а потім на верхівку надягаємо зірку. МК вдався! Ялинка вийшла – просто чудо.

Об’ємна ялинка

Легкі способи зробити ялинку з пряжіЄ ще більш простий спосіб виготовлення ялинки, який освоїть будь-який, навіть початківець майстер. В’яжемо платочної в’язкої трикутник, а потім зшиваємо дві сторони. Для стійкості ялинки вирізаємо з картону круг і в’яжемо гачком дно необхідного розміру.

Таку ялинку слід чимось набити, наприклад, поролоном або синтопоном. Після чого дно прикриваємо картонкою і пришиваємо пов’язаний коло. Якщо ж Ви «не дружу» з гачком та в’язальними спицями, не засмучуйтесь! Ви зможете виготовити своїми руками ялинку найлегшим способом!

Читайте також:  Незвичайні новорічні вироби в стилі канзаші

Ось нескладний МК. Візьміть пряжу, картонний лист, дріт, ножиці, олівець, лінійку, клей «Момент» і скотч. З картону нам треба сформувати основу ялинки. Для цього відміряємо з прямого кута відрізки по 28 сантиметрів і з’єднуємо їх.

У нас вийшла четвертинка кола, яку слід вирізати, залишаючи для сполуки 5 -7 міліметрів. Заготівлю згортаємо у формі конуса і склеюємо. Вістря конуса трохи підрізаємо. На маківці скотчем фіксуємо дріт і, згинаючи, надаємо необхідну форму.

Приступаємо до обматыванию пряжею. Нитку закріплюємо на маківці і щільно накручуємо по спіралі. Коли сховається вся дріт, на основу намазуємо клей і продовжуємо намотувати пряжу. У підсумку виходить відмінна пухнаста ялинка з приємною штучної трави, яку можна взяти в клас на шкільну виставку новорічних виробів.

Тільки перш за її необхідно прикрасити. Для цього підійдуть сніжинки, зірочки, маленькі ялинкові іграшки, мішура, бісер, стеклярус, цукерки, в’язані іграшки і так далі. Ви ж майстер прикраси ялинок, чи не так?

Ялинку можна взути в чоботи і забезпечити її ротом і очима. Ротик і носик приклеюються гарячим клеєм, чобітки вирізаються канцелярським ножем з пінопласту, після чого обв’язуються пряжею. Для цього набираємо чотири-п’ять повітряних петель і в’яжемо по колу підошву чобітка, потім скорочуючи за необхідності петлі, піднімаємося нагору. Обмотайте ніжки пряжею – і ялинка готова, а МК завершено! Тепер такий майстер клас ви можете провести і самі.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021