Креативні іграшки, зв’язані гачком

Новий рік – це дуже добрий сімейне свято. Якщо ви нарядите ялинку іграшками, пов’язаними гачком, вона стане по-справжньому затишною і принесе у вашу оселю багато тепла. Якщо в’язання – ваше улюблене заняття, і ви пройшли не один майстер клас по створенню різних виробів, ялинкові іграшки гачком ви створите швидко.

А якщо постаратися, прикраси вийдуть дуже креативними і ексклюзивними. Більше того, такі іграшки абсолютно безпечні, що вкрай важливо для сімей, де є маленькі діти і домашні тварини.

Зміст

 • 1 Симпатична ялинка
 • 2 Ялинкові кульки
 • 3 Ковзани – на гілочку

Симпатична ялинка

Креативні іграшки, звязані гачкомЯлинку можна прикрасити її рукотворної сестричкою. В’язані ялинки можуть також стати чудовими елементами декору приміщень. В основі схеми – квадрати різних розмірів, візерунок на яких може бути будь – яким- на ваш розсуд. В’язання цієї фігури лежить в основі навчання роботі гачком, тому зупинятися на ньому детально не будемо.

Беремо кожен із квадратиків, звертаємо куточок, закріплюємо його з допомогою гудзички і пришиваємо до наступної фігури. І так – квадрат за квадратом, від більшого до меншого. Ось і ялинка – просто клас! Тепер залишається зв’язати і пришити симпатичну ніжку. Ялинка готова, і можна створювати інші новорічні прикраси.

Замість гудзиків ви можете нарядити отримане деревце помпонами або стрічками і бантиками.

Ялинкові кульки

В’язання кульок вважається чи не обов’язковою, і існує не один майстер клас по створенню цих класичних прикрас. Тут ми розповімо, як зв’язати кулька гачком може навіть починаюча рукодільниця.

Креативні іграшки, звязані гачком

Схема для сніговика.

Для цього вам знадобляться:

 • сині, червоні або рожеві нитки;
 • повітряна кулька;
 • крохмаль для закріплення форми готового прикраси;
 • полуторний гачок.
Читайте також:  Як зробити новорічні іграшки по трафарету?

В’язання будь круглої іграшки передбачає створення симетрії. Тобто важливо домогтися того, щоб пов’язані верхні елементи повністю повторили нижню частину. Для початку потрібно зв’язати повітряні петлі. У вас повинна вийти ланцюжок, що складається з одинадцяти петель, яку потім треба замкнути в коло шляхом створення нового з’єднувального стовпчика.

Коли коло замкнеться, варто піднятися парою повітряних петель і зв’язати ще дев’ятнадцять стовпчиків без накиду. Працюючи над наступним поруч, підйом необхідно зробити, провязав чотири повітряних петлі. Після цього кожен попередній стовпчик без накиду провязывается стовпчик з накидом. Вони поділяються однієї повітряної петлею, а завершується ряд за допомогою з’єднувального стовпчика.

Починаємо в’язання третього ряду, стартуючи з підйому за допомогою повітряної петлі, після чого знову в кожен стовпчик з накидом в’яжеться по стовпчику без накиду. Завершується ряд за принципом попереднього. За тією ж схемою в’яжемо і другу частину кульки.

Майстер клас саме з в’язання, можна сказати, завершено. Залишилося тільки додати виробу круглу форму, для чого в іграшку просовується повітряна куля, який надувається до потрібних розмірів. Далі іграшку треба на добу, а то й більше залишити в крохмальному розчині, після чого висушити. Коли прикраси знайдуть форму, повітряна кулька здувається і виймається.

Ковзани – на гілочку

Креативні іграшки, звязані гачкомВи не повірите, але пов’язані ковзани – це дуже стильні наряди на ялинку. Їх в’яжемо з пряжі середньої товщини. Добре, якщо ця нитка буде з люрексом – вироби будуть виглядати більш ошатними. Знайдіть відразу дві великі скріпки – вони виконають роль полозів ваших ковзанів.

Далі працюємо на підставі досить-таки простий схеми:

 • Одна сторона скріпки обв’язується сімнадцятьма стовпчиками без накиду, а в кінці – 1С1Н.
 • Від другого до четвертого ряду стовпчики робимо без накиду.
 • У п’ятому ряду не довязываем один стовпчик.
 • У шостому ряду слід пропустити дев’ять петель, провязав їх з’єднувальними стовпчиками. Вийшов симпатичний носочок, який вже можна використовувати в якості прикраси. Але все ж продовжуємо майстер клас.
 • У сьомому-дев’ятому рядах необхідно пов’язати закруглений підйом коника, пропускаючи, або не довязывая один стовпчик.
 • Далі – в’язання ще чотирьох прямих рядів.
 • Читайте також:  Як красиво оформити вуличну бік будинку?

  Ось уже один коник готовий, а ви – просто майстер, якому під силу настільки веселі новорічні вбрання. Залишилося лише обв’язати верх ниткою іншого кольору, і зробити шнурок, за допомогою якого ви повісите виріб на ялинку. Тепер таким же чином залишилося пов’язати інший коник. Буде клас, якщо ви з’єднаєте пару ніжною ланцюжком, зробленої з повітряних петель.

  До речі, ці та інші іграшки можна зробити об’ємними. Для цього в’яжемо два однакових вироби, з’єднавши їх по краю гачком і наповнивши ватою або іншим м’яким матеріалом.

  Якщо ви — майстер створення будь-яких виробів, їх можна перетворити в іграшки, для чого треба просто проявити зовсім трохи фантазії. Це можуть бути квіти, зірочки, сніговики і так далі. Не виключено, що в підсумку ви захочете провести свій майстер клас.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021