Красиві саморобки до Нового року із звичайної фольги

Фольга – це дуже слухняний матеріал, який із задоволенням використовують для майстрині рукоділля. З металізованих листів виготовляють різноманітні вироби.

Ми ж пропонуємо зробити ефектні новорічні прикраси з фольги.

Зміст

  • 1 Ажурні блискучі сніжинки
  • 2 Кульки і зірочки для ялинки

Ажурні блискучі сніжинки

В першу чергу можна попрацювати над сніжинками – це символ морозної зими і Нового року. Завдяки металевому блиску ялинкові прикраси вийдуть схожими на справжні кристалики замерзлої води. Виникає враження, ніби іграшки крижані і дуже крихкі, готові розтанути від дотик теплої долоні.

Красиві саморобки до Нового року із звичайної фольгиДля кропіткої роботи над сніжинками потрібні такі матеріали та інструменти:

  • фольга;
  • лінійка;
  • олівець;
  • гострі ножиці.

На першому етапі для створення вироби необхідно нарізати фольгу на смужки шириною близько 2-3 см і завдовжки 30 див. Їх уривають, згортають ковбасками, а потім розкочують між пальцями – повинні вийти тонкі металеві дротики. З них роблять новорічні іграшки, які будуть достатньо міцними і жорсткими.

Починають роботу з виготовлення промінчиків. Для цього спочатку відрізають половину однієї проволочки, а один її кінець загортають у кільце. Це буде центр вироби і один промінчик сніжинки. До кільця потрібно прикрутити ще п’ять відрізків такої ж довжини, щоб вийшла основа конструкції. Розташовують їх рівномірно, щоб кути між дротиками були однаковими.

Далі іграшки можна робити ажурними, використовуючи будь-які схеми. Найпростіший варіант – зробити на кінці кожного промінчика по маленькій петельці, а потім прикрутити ще за кілька відгалужень. Для цього потрібні коротенькі зволікання.

Кожну з них згинають навпіл і обкручівают навколо промінчиків, роблячи тугий виток, а для міцності стискаючи фольгу пальцями. Направляють ці відгалуження від центру до країв сніжинки. Новорічні вироби готові — їх дуже зручно вішати за петельки.

Читайте також:
Як зв'язати ялинкові кульки?

Поекспериментувавши з таким простим варіантом, можна створювати більш складні прикраси. Щоб спростити роботу, варто спочатку намалювати на папері схему, а потім згідно їй скручувати джгутики між собою.

Красиві саморобки до Нового року із звичайної фольгиКульки і зірочки для ялинки

За аналогічною технологією з фольги роблять і інші ялинкові іграшки. Найпростішими можна вважати схеми для створення куль і зірочок. Для роботи знадобляться такі матеріали та інструменти плюс шматок щільного картону.

Спочатку розповімо, як зробити блискучі кульки. Для однієї вироби необхідно скрутити вісім зволікань. Їх збирають у пучок, а по центру обертають шматком фольги, роблячи з неї кульку.

Тепер необхідно підняти нижні джгутики і скрутити їх з верхніми. Один формують у петельку. Інші зволікання згортають красивими завитками. Щоб ялинкові іграшки виглядали ще цікавіше, можна зав’язати у підстави петельки з вузькою атласної стрічки милий бантик.

Зірочка на ялинку робиться теж легко і швидко. Для вироби потрібно вирізати з картону основу відповідної форми. У центрі необхідно зробити круглий отвір діаметром 1,5-2 див. Потім фігуру обертають фольгою.

Залишається скрутити з металізованого листа вузький джгутик і обмотати їм ретельно всю зірочку. Такі ялинкові іграшки виглядають об’ємними. Щоб їх повісити, можна проколоти шилом в одному лучике дірочку і протягнути нитку або вузьку стрічку.

Аналогічним способом можна майструвати різноманітні поробки на новорічну тематику. Головне – не обмежувати свою фантазію!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022