Кожному по каміну до Нового Року!

Зробити прекрасний новорічний камін своїми руками дуже просто! Отже, ви запросили до себе рідних і близьких для того, щоб весело зустріти Новий рік.

Як тільки довгоочікувані гості ступлять на поріг вашого будинку, їм тут же кинеться в очі чудовий камін, спеціально виготовлений вами до Нового року, який неможливо буде відрізнити від справжнього!

Відразу ж почнуться питання про те, звідки у вас таке чудо і як з ним звертатися? А ви з хитрою посмішкою розповісте їм, що це всього лише декоративний камін і ви створили його без особливої праці самі, як ще один символ Нового року.

І дійсно, адже такий елемент декору складно відрізнити з першого погляду від справжнього каміна. Зроблений декоративний новорічний камін буде відмінною прикрасою і додасть вашому домашньому вогнищу відчуття якоїсь теплоти і затишку, хоч при цьому і не буде випромінювати тепло!

Зміст

 • 1 Камін з картонних коробок
 • 2 Обробка і оздоблення каміна

Камін з картонних коробок

Камін завжди асоціюється з Новим роком! Якщо немає можливості купити або зробити справжній, то така саморобка з картонних коробок цілком буде нагадувати реальний новорічний камін.

Кожному по каміну до Нового Року!

Для виготовлення такої краси нам потрібно всього лише вільне місце біля стіни і нижче перераховані матеріали:

 • велика коробка з-під телевізора;
 • однакові коробки з-під взуття — 4 шт.;
 • клей, ножиці, олівець;
 • картон червоного кольору;
 • ДСП;
 • папір білого кольору;
 • стельовий плінтус з яким-небудь візерунком;
 • ялинкові іграшки, дощик;
 • гірлянда.

Для початку потрібно вибрати відповідну порожнє місце біля стіни вашого будинку. Після того як ви його виявили, потрібно виготовити за допомогою коробок форму нашого новорічного каміна. Перш ніж починати склеювати коробки, можна викласти з них форму для примірки.

Читайте також:
Новорічні іграшки, про які мріють всі

Найбільша коробка, призначена для телевізора, послужить підставою для нашого виробу. Її можна поставити або у висоту або ширину, дивлячись якої довжини або ширини ви хочете досягти. Розташувавши потрібним чином заготівлю, візьміть дві коробки з-під взуття і, поставивши їх один на одного, склейте. Те ж саме виконайте і з двома коробками.

Як ви вже здогадалися, така конструкція буде імітувати стінки топки нашого новорічного фальш-каміна. Їх потрібно приклеїти до найбільшої коробці з двох сторін по боках так, щоб з задньої стінки майбутнього каміна не випирали бічні заготівки, а знаходилися на одну лінію з нею. Форма новорічного каміна практично готова, залишилося тільки виготовити зверху стільницю.

Так як коробки самі по собі не є ідеально рівними, стільницю потрібно зробити з ДСП, для того щоб була можливість поставити зверху свічки і невеликі подарунки (необхідний матеріал ви з легкістю знайдете в будь-якому будівельному магазині вашого міста).

Приклеїти верхівку з ДСП можна звичайним клеєм. Щоб останній добре схопився, поставте зверху щось важке. Для прикраси стільниці можна використовувати стельові плінтуса з візерунком, які приклеюються по всьому периметру верхівки. І камін до Нового року готовий!

Обробка і оздоблення каміна

Щоб не було видно стиків коробок, камін потрібно з усіх боків обклеїти білим папером. Чим крупніше листи, якими ви будете обклеювати коробки, тим менше стиків між ними. Ця частина роботи не настільки творча, але без неї ніяк не обійтися. Коли виріб з картону повністю буде білою, можна приступити до її декорування.

Щоб створити відчуття цегельної кладки, необхідно вирізати з картону червоного кольору прямокутники, які і стануть імітувати цеглинки. Розмір їх може бути абсолютно різним. Не думайте, що тільки справжній цегла вважається еталоном і його потрібно точно виміряти.

Читайте також:
Як зробити великі іграшки на ялинку?

Тут головним є те, щоб вирізані прямокутники були однаковими. Для цього намалюйте олівцем цеглинка потрібного розміру і виріжте його. Цей прямокутник послужить вам еталоном для виготовлення таких деталей. Чим менше у вас цеглинки, тим красивіше буде виглядати камін. Також можна купити шпалери з візерунком під цеглу.

От і все! Зроблений камін своїми руками майже готовий! Залишилось його тільки оригінально прикрасити. Зробити це можна, прикріпивши і розподіливши рівномірно по всьому периметру каміна різні ялинкові іграшки. Щоб створити відчуття вогню, треба безпосередньо в порожнину, що імітує вогнище, покласти гірлянду. Однак ви можете проявити свою фантазію і зробити вогонь яким-небудь іншим способом.

Також прикрасити камін до Нового року можна за допомогою дощику різних кольорів.

Одержаний камін буде гармонійно виглядати поряд з новорічною ялинкою і чудово вписуватися в інтер’єр, надаючи йому святковий настрій і затишок!

Створити таке новорічне прикраса, як святковий камін, — це досить кропітка праця, але результат того вартий і перевершить всі ваші найкращі сподівання!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021