Кому потрібна гірлянда-дощ?

Світлодіодна гірлянда Дощ є одним з найбільш поширених видів прикраси, яке використовується для створення святкової атмосфери напередодні Нового року. Світлова завіса може використовуватися для прикраси не тільки вдома, але і дерев, кущів та іншої атрибутики.

Вулична гірлянда дозволить прикрасити будинок не гірше, ніж який-небудь дизайнерський об’єкт. Простота конструкції дозволяє легко здійснювати роботу зі світлодіодною стрічкою, а також втілювати в життя будь-які творчі задуми. Це дозволить створити атмосферу свята, використовуючи звичайний світловий завіса.

Зміст

 • 1 Характеристики прикраси
 • 2 Чим такі хороші світлодіодні прикраси?
 • 3 Світловий дощ
 • 4 Популярні аналоги

Характеристики прикраси

Характеристика такої прикраси полягає в декількох характерних факторах. Для початку варто зауважити, що дроту розташовуються у вертикальному положенні, це є оптимальним рішенням для прикраси фасадів будинку.

Кому потрібна гірлянда дощ?

Електрична схема.

Найчастіше країною-виробником є Китай. Режим роботи гірлянди Дощ найчастіше є статичним, при цьому в основному використовується біле світіння лампочок.

Вулична гірлянда вмикається в звичайну розетку з напругою в 220 вольт. Кількість світлодіодних лампочок в класичному варіанті дорівнює 200 штук, такий варіант притаманний системі 1х2, тобто 2 ряди по 100 штук.

При цьому є маленька класична форма світлодіодів. Крім стрічки має шнур живлення довжиною від 1,5 до 2 м. Компанія-виробник надає гарантію терміном до 3 місяців.

На перший погляду термін може здатися досить маленьким, проте так можна бути точно впевненим в тому, що світлова завіса прослужить протягом усіх новорічних свят і вбереже від додаткових витрат хоча б раз у рік.

Серед важливих факторів необхідно виділити те, що вулична світлова стрічка захищена від проникнення вологи, а значить, вона не зіпсується під дією опадів. А в разі виходу з ладу одного ряду другий продовжить функціонувати, так як ряди є незалежними один від одного.

Читайте також:  Як зробити ялинку з допомогою фольги?

Чим такі хороші світлодіодні прикраси?

Світлодіодні прикраси є оптимальним варіантом для того, щоб прикрасити фасад будинку.

Таким чином, можна легко створити святковий настрій. Щоб вибір припав саме на гірлянди Дощ, необхідно оцінити основні позитивні сторони, якими володіють світлодіодні прикраси даного типу.

Кому потрібна гірлянда дощ?До них відноситься наступне:

 • Вулична світлодіодна стрічка володіє більш високою ціною, при цьому її якість значно вище, ніж у більшості аналогів. А це означає, що виходити з ладу вона повинна значно рідше, ніж інші гірлянди.
 • Різновид форм і дизайнів дозволяють реалізувати практично будь-які творчі фантазії по прикрасі будинку.
 • Гірлянди Дощ є в 7 разів економічніше, ніж будь-які інші аналоги. Це дозволяє не вимикати їх цілими днями.
 • Світлова завіса володіє величезною кількістю форм і дизайнів. Це дозволяє виконувати прикраса не тільки самого будинку, але і об’єктів, які знаходяться у дворі.
 • Гірлянда Світловий дощ володіє системою паралельного з’єднання, що дозволяє з’єднувати їх між собою, не використовуючи додаткових розеток. Це вкрай зручно для прикраси об’єкта великої площі.
 • Світлова завіса оснащений спеціальним контролером, який дозволяє перемикати режими мерехтіння і миготіння. Це дозволить більш точно відтворити бажану атмосферу свята.
 • Вуличні гірлянди володіють рядом таких позитивних характеристик, які ніби підштовхують на те, щоб зробити свій вибір на їх користь. В цілому можна сказати, що світлодіодні вуличні прикраси мають більш яскравим світлом, стійкі до погодних факторів, мають величезну кількість режимів і відмінно підходять для використання на великій поверхні.

  Світловий дощ

  Після того як розглянуто позитивні сторони пристрою, необхідно ознайомитися з особливими характеристиками. Світлова завіса Дощ вкрай часто плутають з «бахромою». Але варто зауважити, що існує одна важлива відмінність, яка і надає різний зовнішній вигляд. Дощ має рівну нижню кромку, так як всі нитки однакової довжини. У той час як у бахроми всі елементи різної довжини.

  Читайте також:  Чим замінити справжню новорічну ялинку?

  Кому потрібна гірлянда дощ?Але варто відзначити: деякі продавці кажуть, що дощ є звичайною бахромою, просто з однаковою довжиною нитки. Так що рекомендується орієнтуватися по ситуації.

  Світлова завіса має досить маленьке відстань між нитками, близько 10 см, за рахунок чого створюється візуальне враження того, що гірлянда є досить щільною.

  Варто взяти до уваги, що кількість світлодіодів в одному ряду зазвичай становить 100 штук. У рідкісних випадках — 150, використовуються для великих фасадів. Відстань між світлодіодами становить приблизно 10 см, за рахунок чого створюється візуальний ефект квадратів з лампочок.

  Світлодіодна гірлянда Дощ, як і багато її аналоги, буває вулична і для приміщення. Рекомендується звертати свою увагу на вуличну конструкцію, вона трохи дорожче, однак більш універсальна і може бути використана одночасно у двох середовищах. Визначається тип гірлянди за рахунок показника захисту від вологи, він вказаний на коробці.

  Саме світіння лампочок зазвичай білого кольору, але при цьому шнур може мати кілька кольорів, серед них темно-зелений, білий, чорний або прозорий.

  Останній користується найбільшою популярністю і виглядає куди привабливіше, ніж аналоги. Створюється враження того, що лампочки незалежно розташовуються на стіні.

  Звичайне мерехтіння виглядає досить банально. Саме тому розробники подбали про те, щоб створити цікаві світлові композиції, які підійдуть до необхідної стилістиці або супровідної музиці. Такий варіант дозволяє відтворити будь-які творчі задуми.

  Популярні аналоги

  Гірлянда Водоспад є одним з різновидів світлової завіси Дощ.

  Кому потрібна гірлянда дощ?Нитки теж розташовуються у вертикальному положенні і на такій же відстані один від одного. Але при цьому значно відрізняється режим мерехтіння. Створюється ефект того, що світяться крапельки повільно спускаються вниз по нитки кабелю.

  Процес руху створюється за рахунок режиму, який забезпечує плавне спалах і згасання світлодіодів послідовно.

  Читайте також:  Неймовірно натуральні литі ялинки

  Такі пристрої досить часто використовують для декорування будь-яких об’єктів в будинку. Досить привабливо така гірлянда виглядає на картинах або на задньому плані акваріума.

  Така гірлянда також буває як вуличний, так і для внутрішнього приміщення. Різниця знову ж полягає в ступені гідроізоляції. Рекомендується купувати більш універсальний пристрій для вулиці.

  Вдавшись до різних дизайнерських задумів, можна відтворити унікальну атмосферу свята. Досить популярним є поєднання Дощу і Водоспаду.

  Ще однією окрасою даного виду є гірлянди типу Бурулька. Такі прикраси найчастіше використовуються для декорування карнизів, дерев, кущів. Конструкція являє собою шнур, на якому розташовується пластикова бурулька, всередині неї знаходяться світлодіодні лампи. Вони також утворюють повільне стікання світла вниз.

  Такий світловий завісу є найбільш рідкісним і має оригінальний зовнішній вигляд.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021