Компактний символ Нового Року

Маленька ялинка, незважаючи на свою компактність, є досить непоганою прикрасою святкового новорічного інтер’єру.

Перш ніж більш детально розглянути її переваги та особливості, потрібно розібратися, якими бувають ялинки і чому вони так популярні як символ прекрасного свята — Нового року.

Зміст

 • 1 Ялинка — символ Нового року
 • 2 Маленькі ялинки: переваги та недоліки
 • 3 Кілька слів в якості висновку

Ялинка — символ Нового року

Святкування Нового року має багату історію і традиції. Так склалося, що Новий рік — це сімейне свято, коли вдома за одним столом збирається вся велика і дружна сім’я. Напередодні новорічної ночі у будинку панує атмосфера святкової метушні.

Повним ходом йдуть приготування. На кухні нарізати салати, в кімнатах щосили йде прибирання, так як зустріти Новий рік потрібно в чистій і прибраній квартирі, а по телевізору показують старі улюблені фільми. Окремо варто сказати про традиції, прикрашання ялинки.

Для багатьох сімей це цілий ритуал. Як правило, спочатку деревце обмотується гірляндою, яка потім буде радувати всіх своїми яскравими вогниками, а після рівномірно по всій їли навішуються різні прикраси, кульки, цукерки, дощики і багато іншого.

Компактний символ Нового Року

Маленька штучна ялинка відмінно підходить для подарунка на Новий Рік.

Новорічна ялинка повинна обов’язково виглядати святково, адже згідно з повір’ями, під нею Дід Мороз залишає подарунки дітям, які особливо активно беруть участь в її оздобленні.

Саме тому ялинка — один з головних символів свята. Варто зауважити, що ялинки бувають різними як за розмірами, так і за матеріалом виготовлення, тому, вибираючи собі деревце, потрібно обов’язково враховувати ці моменти.

Читайте також:  Майстер клас, як зшити фетровий ялинку

Новорічні дерева в загальному можна класифікувати на штучні ялинки і живі, а також на великі і маленькі. Маленькі останнім часом стали набирати все більшу популярність.

Перед тим як розглянути останній варіант детальніше, потрібно зрозуміти, як правильно вибрати ялинку, який варіант більш прийнятний — жива ялинка чи штучна. У першому випадку квартира буде наповнена прекрасним ароматом, який буде гармонійно доповнювати святкову атмосферу. Правда, є і один мінус — такі ялинки мають властивість обсипатися, і дуже часто голки потім доводиться вилучати зі всієї квартири довгий час.

Інша справа штучні ялинки. Вони не обсипаються і можуть стояти стільки, скільки того побажають господарі. Крім того, це досить «технологічний» варіант. Такі деревця можуть бути оснащені світяться колючками і багатьом іншим.

Що стосується аромату, є кілька моментів. Якщо придбати занадто дешеву і неякісну ялина, тобто ризик відчути легкий запах пластику, що не дуже приємно. Тому краще не економити і взяти хороший і якісний варіант. Другий момент — це розмір деревця.

Оскільки живі маленькі ялинки зустрінеш рідко, так як їх вирощують на продаж і безпосередньо продають, коли вони досягли певного розміру, особливо популярними стали маленькі штучні ялинки.

Можна купити збірну конструкцію, коли з гілок великих ялинок роблять щось схоже на маленьке деревце, і так з’являється маленька новорічна ялинка.

Маленькі ялинки: переваги та недоліки

Компактний символ Нового Року

Маленькі ялиночки відмінно підходять для офісу.

В останні роки активно почали набирати популярність маленькі штучні ялинки. З чим це пов’язано? Багато людей, які бажають створити вдома атмосферу свята і мають деякий досвід з живими деревами, віддають перевагу маленьким і симпатичним ялинкам.

Читайте також:  Святкове новорічне оформлення

Крім того, такий варіант прийнятний, якщо квартира має невелику площу і установка великого дерева посеред кімнати сильно зменшить і без того маленьку корисну площу.

Наступна категорія прихильників маленької новорічної ялинки — це офісні співробітники. Не завжди офіси розташовують великою площею, а пустити хоч трішки свята в приміщення дуже хочеться. Деякі встановлюють символ свята прямо у себе на робочому місці, інші визначають для нього особливий куточок, де він не буде нікому заважати, а тільки радувати.

Умовно переваги, якими володіють штучні ялинки, можна розділити на такі:

 • Розмір.
  Маленькі штучні деревця займають менше місця, ніж їх натуральні побратими. Завдяки цьому можна встановити символ свята майже в будь-яке місце, будь то підвіконня або стіл. Для них не потрібно багато іграшок і прикрас, так як деякі з них вже самі по собі є прекрасним прикрасою. Варто звернути увагу і на те, що таким деревом навряд чи вийде прикрасити велике приміщення, що цілком логічно.
 • Термін експлуатації.
  При дбайливому зверненні він майже безмежний. Можна не переживати, що ялинка засохне і почне обсипатися. Вона буде радувати своїм прекрасним видом рівно стільки, скільки буде потрібно.
 • Універсальність.
  Мова йде про те, що за допомогою таких дерев можна створювати цікаві композиції і декорувати інтер’єри, використовуючи їх як прикрасу. Враховуючи те різноманіття ялин, яке представлено на сучасному ринку, можна створити дуже оригінальні композиції, їх неординарність буде залежати лише від творчої фантазії. Крім того, можна використовувати їх як новорічний презент своїм друзям. Справжню ялинку навряд чи так просто принесеш і подаруєш рідним і близьким.
 • Дизайн.
  Як і більшість штучних ялинок, маленькі штучні ялинки можуть мати дуже цікавий дизайн. Вони можуть бути різних кольорів і відтінків, мати в комплекті штучну хвою, голки якої блимають. Для них навіть не потрібна буде додаткова ілюмінація. Іграшки та прикраси, «зекономлені» таким чином, можна використовувати для прикраси квартири. Маленька новорічна красуня внесе відчуття свята дитинства у ваш будинок.
 • Читайте також:  Як зробити ялинку з гофри?

  Кілька слів в якості висновку

  Недоліки таких ялин відносні. До них можна віднести запах та ціну. Що стосується запаху, поява неприємного аромату пластику можливо лише в разі придбання неякісного й дешевого ялинки.

  З приводу ціни: звичайно, в залежності від якості виготовлення і наявності додаткового оснащення ціна на такі вироби може бути на порядок вище, ніж у живих ялинок. У магазинах можна зустріти дуже дорогі преміум варіанти, зроблені не просто на фабриці по стандарту, а згідно неординарним дизайнерським задумом і прикрашені дорогими кульками та іншими іграшками.

  Таку ялинку вже не можна назвати просто символом новорічного свята, це цілий витвір мистецтва.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021