Ідеї саморобних дрібничок для Нового року

Які ідеї для Нового року втілити в життя? Цим питанням задаються практично всі дорослі і тим більше діти.

Для того щоб організувати яскраве свято, можна зробити оригінальні новорічні іграшки, намалювати зимову ялинку до Нового року. Саме тому візьмемо олівець і листок паперу і спробуємо проявити фантазію і здійснити наші новорічні ідеї своїми руками.

Зміст

  • 1 Як створити диво своїми руками?
  • 2 Які правила потрібно дотримуватися?

Як створити диво своїми руками?

Отже, для того щоб зробити перед Новим роком справжню казку, можна створити плакат своїми руками, а не купувати його в магазині. Найшвидший варіант — це зобразити трикутники один на іншому, а от намалювати ялинку своєї мрії здається складніше. Якщо спробуємо, то зрозуміємо, що це простіше простого.

Зобразимо ялинку з пухнастими голками і з красивими іграшками до Нового року. Для малювання гуашшю можна використовувати губку. Беремо кришку і наливаємо туди гуаш, потім губку розрізаємо на смужки, пов’язуємо між собою і робимо кульку зі смужок. Далі мочаємо його в гуаш і прикладаємо до листка паперу.

Це повітряна ялина, яку можна зробити перед Новим роком. І, звичайно, ми малюємо іграшки, їх треба зробити різнокольоровими і привабливими, бажано додати блиску для новорічних виробів. У цьому випадку прекрасно підійде навіть лак для нігтів з блискітками.Ідеї саморобних дрібничок для Нового року

Якщо ви не хочете робити кулі, можна зобразити прості силуети тварин або предметів. Саме ці креативні ідеї своїми руками допоможе зробити свято незабутнім.

Нагорі нашого пишноти буде знаходитися червона зірка — це символ захисту і зв’язку з Всесвіту. Чітких меж біля ялинки не буде, але створюється легкий силует. Це не просто ідеї виробів, але і чудова можливість спілкування з дитиною.

Читайте також:
Створення і вирізання паперових шаблонів до Нового року

Мама або тато можуть розповісти свої історії з дитинства, згадати останній Новий рік, подарунки, іграшки, що лежало під ялинкою, як блищали вогники на ялинці, що надихало підготувати Новий рік своїми руками в колі сім’ї і чому свято так важливий для спілкування з родичами.

У передноворічну суєту не завжди вистачає часу на те чи інше заняття, хоча саме в останні тижні перед цим улюбленим багатьма святом так хочеться побути з рідними та близькими. Малюнки до Нового року можуть стати прекрасним засобом згуртування родичів.

Саме тому намалюйте з дітьми кілька різноманітних новорічних мотивів. Можна влаштувати щось схоже на змагання між дітьми або батьками. І якщо молодшим достатньо буде намалювати на полотні (або альбомному аркуші) гілочки пухнастої ялинки, то старші цілком зможуть впоратися із завданнями складніше. Наприклад, можна зробити з паперу або новорічних прикрас ялинку з іграшками.

Починається малюнок з звичайного силуету. В залежності від віку дитини ялинка може бути найпростішою або більш реалістичною. Так, на зображенні може бути всього кілька трикутників різної величини, розташованих один над одним.

Тим дітям, які знають, як малювати новорічну красуню, варто взяти шаблон складніше. Тут з’являться і засніжені ялинові лапи, і іграшки, і, що не буде зайвим, подарунки під ялинкою. Такий малюнок ялинки до Нового року вимагатиме більше часу і матеріалів.

Які правила потрібно дотримуватися?

Ідеї саморобних дрібничок для Нового рокуОтже, для втілення цієї ідеї на Новий рік необхідно починати малюнок зверху. При цьому залиште знизу достатньо місця, щоб ялинка була правильною величини.

Якщо вам складно малювати по пам’яті, варто мати при собі кілька зразків з ялинками. Це може бути малюнок ялинки, листівки, обкладинки журналу і навіть з фотографії. Не дуже чіткими штрихами з допомогою простого олівця необхідно намалювати контур ялинки так, щоб було видно де її межі.

Читайте також:
Новорічні іграшки з фетру - фото, викрійки, майстер-класи 2019

Далі берете олівець зеленого кольору і проводите по основних лініях вже більш чіткі штрихи. Цим же олівцем можна почати розфарбовувати ялина, але при цьому пам’ятайте, що необхідно вести штрихи завжди в одному напрямку і натискати на олівець однаково.

Варто згадати, що якщо ви хочете зробити малюнок ошатною ялинки, то спершу потрібно намалювати іграшки, а вже потім зафарбовувати голки.

Після того як з’явилася форма ялинки, коли вона вже прикрашена зеленими голками, можна починати надавати їй об’єм. Це робиться з допомогою олівця більш темного кольору або фломастера. Якщо дитина знайомий з фарбами, можна скористатися ними. Чіткі мазки повинні бути зроблені на передньому плані кожного ярусу гілочок, в результаті чого вони стають схожі на спідничку з кількома подолами різної довжини.

Але ця ялинка вийшла не новорічна, а річна. На останньому етапі, для того щоб показати, до якого свята приурочений цей малюнок, необхідно посипати» її гілочки снігом. Для цього ви можете озброїтися білими фарбами, мастикою або навіть лаком для нігтів білого кольору.

В деяких місцях замажте зелені гілочки, і ось ялинка вже ожила! Тепер ви знаєте, як намалювати ялинку, можете додати інші дерева на картинку, засніжені будинку, сніговиків і багато інші атрибути Нового року.

Більше вражень залишить, звичайно, не тільки втілення ідеї новорічних виробів, але і фотографії з усіма малюнками або подарунками на тлі вашої красивої ялинки, а якщо у вас збереться багато гостей, запросіть їх на хоровод.

Можна заспівати пісеньку про ялинку і запалити бенгальські вогні, грюкнути хлопавки і завести сімейну традицію привітань з поцілунками для виконання ваших бажань.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021