Дивовижна ялинка в техніці квіллінг

Квіллінг, як відомо, — це майстерне папероскручування. Якщо набратися досвіду і запастися терпінням, зробити таким способом будь-який шедевр. Напередодні зимових свят, особливо привабливим заняттям для початківців може стати створення своїми руками вічнозеленого деревця.

Новорічна ялинка в техніці квіллінг прикрасить будь-яке приміщення – кабінет в офісі, і будинок, і шкільний клас. Схема не настільки складна, щоб не піти їй прямо зараз. Трохи зусиль, і ялинка в техніці квіллінг опиниться у ваших руках. Отже, запрошуємо на майстер клас по передноворічного бумагокручению.

Зміст

  • 1 Необхідні матеріали
  • 2 Робимо «паперові роли»
  • 3 Оформляємо крапельки і робимо перші ряди
  • 4 Створюємо ялинку

Необхідні матеріали

Щоб створена в техніці квіллінг ялинка була просто клас, звичайними підручними засобами краще не обходитися, а придбати спеціальні інструменти для створення паперових шедеврів. Але для початківців цілком може підійти і найпростіша зубочистка, кінчик якої повинен бути розщепленим.

Дивовижна ялинка в техніці квіллінгКрім них, для виготовлення ялинки своїми руками вам знадобляться:

  • спеціальна лінійка-лекало, в якій багато гуртків різного розміру;
  • довгий пінцет;
  • паперові смужки (можна робити з допомогою ножиць, а можна купити готові);
  • клей.

Кожен майстер воліє свої види клею. Але найбільш оптимальні варіанти – це ПВА і якісний прозорий клей. Що стосується смужок з паперу, необхідно запастися білими та зеленими кольорами шириною 3 мм і двома коричневими смужками, ширина яких 7 мм.

Після того, як все це готове, можна проходити майстер клас для початківців і робити все за правилами.

Робимо «паперові роли»

Перше, що треба зробити, — це зайнятися коричневими смужками. Беремо за основу широкий закруглений предмет (наприклад, маркер) і легко скручуємо вільні роли. Далі їх треба акуратно склеїти, помістивши крапельку клею на кінчик, що залишився вільним.

Читайте також:
Подарунки на Новий рік 2021, ідеї подарунків, що подарувати

Тепер, вже з допомогою інструменту для квілінгу, скручуємо зелений рол і поміщаємо його в коло на лінійці (шістнадцятий розмір), дозволяючи вільно розправитися. Для початківців, як показує практика, часто виявляється проблемним витяг готового ролу з лінійки. Треба просто вставити в його центр зубочистку або щось гостре й тонке, трохи зрушити його до краю. Рол легко дістати. Робити це нескладно. Насправді, пара таких спроб – і ви майстер.

Коли рол виявляється у ваших руках, склеюємо його так само, як і коричневий, після чого ніжно стискаємо до набуття каплевидної форми. Робимо десять таких крапельок і розкладаємо їх поруч, щоб помилуватися і підготувати до наступного етапу роботи в стилі квілінг.

Дивовижна ялинка в техніці квіллінгОформляємо крапельки і робимо перші ряди

Тепер кожну з крапельок ніжно обертаємо двома рядами білої смужки і настільки ж акуратно склеюємо. Ось вони вже готові, але це тільки частина схеми. Вам вдалося зробити своїми руками краплі для низу вашої зеленої красуні.

Роли для другого ряду треба вставити в гурток на лінійці п’ятнадцятого розміру. Оскільки ви вже практично майстер, справа пішла швидше, чи не так?

Тепер варто зробити перші два ряди ялинки. Для цього змащуємо клеєм коричневий рол за його ребра та по колу зверху прикладаємо до нього десять зелених крапельок з білою «окантовкою». Потім точно також треба змастити другий коричневий рол і поставити його зверху на вже отриману основу виробу.

У другому ряду, який треба робити по тому ж принципу, що використовується на одну зелену крапельку менше.

Створюємо ялинку

Далі принцип стає зрозумілим вже для самих початківців, які вперше вирішили зробити новорічну ялинку своїми руками. Для третього ряду потрібно тільки сім крапельок, які робимо з використанням отвори на лінійці-лекалах чотирнадцятого розміру. Зробивши білу облямівку, наклеюємо їх безпосередньо на другий ряд.

Читайте також:
Раз, два, три ялинка зберися!

Далі нам знадобиться тільки шість крапель, і розмір кола буде вже тринадцятим, а в п’ятому ряду буде п’ять крапельок того ж розміру. І, нарешті, залишається зробити завершальний ряд. Це будуть чотири крапельки тринадцятого розміру.

Ялинка, створена своїми руками, вже у вас на столі! Вона чудова. Клас, та й тільки! Залишається тільки прикрасити її намистинками у вільному стилі, зробити цікаву верхівку і поставити на саме видне місце. Нехай радує всіх!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021