Чим замінити справжню новорічну ялинку?

Великим попитом у наш час користується ялинка штучна засніжена. Незважаючи на те, що вона не є живою, штучна ялинка цілком може створити особливу атмосферу новорічного свята.

Одним з головних елементів, який повинен бути присутнім на Новий рік в кожній родині, є ялинка. Однак не у всіх є можливість придбати живу красуню.

Зміст

  • 1 чи Є переваги у штучного дерева?
  • 2 Вибираємо штучне дерево

Чи є переваги у штучного дерева?

Протягом багатьох років люди сперечаються про те, що краще: жива ялинка чи штучна. Одні віддають перевагу тільки живе дерево, а іншим подобається аналог з полімеру. Звичайно, і в того і в іншого варіанту є свої переваги і недоліки.

Чим замінити справжню новорічну ялинку?Зробили вибір на користь штучної ялини виступають за збереження природи, дбайливого ставлення до неї. Адже дерева вважаються легенями нашої планети. І чим більше ми знищуємо їх, тим гірше стає повітря, яким ми дихаємо.

При цьому штучна ялина має одну вагому перевагу — після завершення свят нам не доведеться тягнути її на смітник. Звичайне живе дерево нам у будь-якому випадку доведеться викинути і спостерігати за тим, як воно гине.

Так як останнім часом зима не радує нас наявністю снігу, то справжню лісову красуню не завжди можна побачити присипану снігом.

Штучна ялинка може продаватися вже злегка засніженою, що створює повну атмосферу новорічного свята.

Чим замінити справжню новорічну ялинку?Не менш важливим достоїнством штучного аналога є його відносна довговічність, незрівнянна з періодом життя живого представника. При цьому у вас вийде заощадити досить значну суму грошей, і ялинка в снігу кожен рік буде радувати вас і ваших дітей.

Крім того, штучна ялина не має властивості обсипатися. Тому вона, на відміну від живої, залишиться зеленою на довгі роки. Як мінімум, ви зможете більше часу радіти новорічних свят і вам не доведеться займатися генеральним прибиранням після її винесення на звалище.

Читайте також:  Як зробити свій клас самим новорічним?

Якщо у вас в будинку є маленька дитина, то штучна засніжена ялинка ніколи не вколе пальчики малюка, так як має дуже м’яку хвою. Та й прикрашати цю красуню значно простіше, ніж справжню. Тому переваг у такої їли величезна кількість.

Вибираємо штучне дерево

Перш ніж придбати новорічне диво, створене не природою, а людиною, необхідно з’ясувати всі питання, які можуть виникнути при купівлі, і прислухатись до порад, які допоможуть вибрати гідну ялинку.

Чим замінити справжню новорічну ялинку?Дотримуючись зовсім нескладних правил, ви зможете придбати такий новорічний атрибут, який не тільки створить святкову атмосферу, але й буде відповідати всім вашим звичкам і потребам.

Купуючи засніжену красуню, в першу чергу необхідно звертати увагу на якість виробу. По своїй суті це один з головних критеріїв вдалого вибору.

Основна проблема полягає не тільки в тому, що штучні ялинки, виготовлені з дешевої сировини, буде мати невідповідний зовнішній вигляд. При використанні неякісних матеріалів від товару завжди виходить неприємний запах. Крім того, дерево дуже швидко втратить всі свої голки. Якщо це був низької якості полімер, то така ялинка буде небезпечна для здоров’я, особливо дітей.

Отже, не варто спокушатися невисокою ціною, слід звертати увагу саме на матеріал, він повинен бути високоякісним і екологічно безпечним.

При купівлі засніженого дерева також звертайте увагу на його розмір, так як воно має по своїй висоті увійти в кімнату.

Якщо стеля досить високий, можна брати велике дерево, а в маленькій кімнаті велика ялинка виглядає незграбно. Та й зберігати її буде просто ніде.

Ще один важливий параметр — пишність.

Чим пишніше новорічна красуня, тим менше декоративних елементів має на ній бути. Тільки тоді у вас вийде зробити на знайомих і рідних гідне враження від придбаної засніженій ялинки.

Читайте також:  Схеми вишивки Свині хрестом, 25 новорічних схем
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021