Баклашки перетворюються… в ялинку!

Новий рік — час чарівництва. А як приємно зробити маленьке диво своїми руками!

Ялинка з пластикових пляшок стане незвичайним прикрасою, у створенні якого може взяти безпосередню участь вся сім’я.

Зміст

  • 1 Що потрібно для дива?
  • 2 Як вчинити, коли мало часу?
  • 3 Ялина з пластикових пляшок
  • 4 Пухнаста красуня, зроблена своїми руками
  • 5 Чарівна ялинка

Що потрібно для дива?

Навіть для неї знадобиться спеціальна паличка. А для такого незвичайного дива, як новорічна ялинка з пластикових пляшок, знадобиться трохи більше предметів.

Баклашки перетворюються... в ялинку!Отже, для того щоб зробити її своїми руками, знадобляться:

  • пластикові пляшки (ємністю від 1 до 2 літрів);
  • канцелярський ніж;
  • ножиці;
  • скотч.

У деяких моделях використовуються і інші матеріали, про які буде розказано в кожному випадку окремо.

Підстави Для ялинки можна використовувати будь-яку пряму палицю з дерева або тонку пластикову трубу. Її довжина вибирається виходячи з розмірів майбутньої новорічної ялинки.

Пляшки для рукоділля необов’язково повинні бути зеленими. Непрозорі для молока або голубуваті з-під мінеральної води, в умілих руках вони перетворяться в засніжені сосни або екзотичні блакитні ялини.

Як вчинити, коли мало часу?

Найпростіша виріб, який своїми руками і при мінімумі витрат можна зробити буквально за годину, буде оригінальною. Крім пляшок і ножиць, також потрібні ватман і скотч.

Пластикові ємності розрізають ножицями, видаляючи дно і горловину. Серединки розпускають вздовж кожну на чотири прямокутні частини, по краях яких роблять довгу бахрому (голки).

З ватману скручують «стовбур», який вставляється в основу з горловини. До нього починають кріпити фрагменти «хвої», закріплюючи кожен з них скотчем. Щоб ялинка була пишною, пластмасу потрібно прокатати чимось твердим, щоб вона злегка закрутилася.

Читайте також:
Минуле і сьогодення скляних прикрас на ялинку

Щоб наша новорічна ялинка вийшла класичної конусоподібної форми, довжина кожного нового шару регулюється ножицями.

Ялина з пластикових пляшок

Баклашки перетворюються... в ялинку!Пластмаса — це досить зручний матеріал, якому можна надати будь-яку форму. Нижче ми розповімо, як з декількох пляшок можна зробити невеличку лісову красуню.

Для виготовлення їли буде потрібно кілька пляшок. Можна використовувати однакові, але якщо майстру захочеться додати своєму виробу класичну трикутну форму, то краще взяти пляшки різної ємності, від 0,3 до 2 літрів.

Найбільші підуть в основу, найменші — на вершину ялинки. Якщо немає можливості зібрати достатню кількість місткостей різного об’єму, з завданням допоможуть впоратися ножиці. Відсікаючи зайве, можна задати «гілках» нашої ялиночки потрібну довжину.

Спершу у пляшок канцелярським ножем або ножицями зрізають дно. Потім кожну з них «розпускають» на смуги по довжині, не відрізаючи горловину. Вийде свого роду «квітка». Розгорнувши лапи, елементи нанизують один за іншим на основу. Для цього можна взяти пряму дерев’яну палицю або відрізок тонкої водопровідної труби із пластику.

Основа під нашу ялина можна зробити з пляшкового денця. У ньому по центру прорізається отвір, у яке вставляють остов. Вершину можна накрити однієї з кришок, яку фіксуємо цвяхом.

Прикрасити таку ялинку можна дощиками, гірляндами, мішурою і легкими іграшками з пінополістиролу.

А от скляні прикраси краще не використовувати, вони занадто важкі для такої конструкції.

Пухнаста красуня, зроблена своїми руками

Баклашки перетворюються... в ялинку!Для справжніх поціновувачів виробів своїми руками пропонуємо зробити більш складну модель лісової красуні. Вона потребує часу і посидючості, але результат вразить усіх.

Для того щоб створити таку ялинку, знадобляться дволітрові пляшки, а також товста сталева дріт, термопістолет і ножиці. З сталевого дроту будуть виготовлені основи під наше деревце (стовбур) і гілки.

Читайте також:
Оригінальна флористика до Нового Року

Спершу розрізаємо пляшки на частини, видаляючи горловину і дно. Середину розпускаємо на смуги шириною не менше 2 сантиметрів кожна. Щоб збільшити вихід готового матеріалу, вести ножиці краще по спіралі.

Кожну смугу слід загнути під прямим кутом, відступивши від краю півсантиметра. Це будуть пластмасові голки майбутньої новорічної красуні. Їх робимо, нарізаючи уздовж краю бахрому.

А тепер новорічного майстра очікує монотонна і копітка робота, результатом якої стане даний диво. На верхньому кінці основи при допомоги термопістолети кріпиться смуга бахромою вгору. Потім по спіралі починають накручувати смуги на «стовбур», стежачи за тим, щоб між ними не було розривів.

Баклашки перетворюються... в ялинку!В залежності від того, якої висоти буде наша ялинка, з дроту скручуються гілки. Верхні будуть короткими, нижні, відповідно, більш довгими. Їх кількість для кожного ярусу теж повинно бути різним. Самий верхній складають три гілочки, потім їх чисто зростає в простій прогресії. Пластмасові стрічки-голки до кожної з них кріпимо, як описувалося вище.

Для більшої натуральності на кожну відійшовшу від стовбура гілку можна кріпити маленькі гілочки. Вони додадуть деревця більший обсяг.

Збирається наша ялинка поетапно. Прикріпивши смуги з хвоєю на стовбур, кріпимо чергову групу гілочок. Зафіксувавши їх, знову кріпимо смугу з «голками». Робота монотонна і вимагає певного часу і зусиль. Але в результаті вийде справжня пухнаста ялинка, яку можна прикрашати скляними іграшками та гірляндами. Ставлять її на дерев’яну хрестовину.

Чарівна ялинка

Третій варіант вироби, який ми пропонуємо увазі наших читачок, — самий чарівний. Її можна зробити з непрозорих пляшок з-під молока або кефіру. Також знадобляться пластикові заклепки.

У ємностей відокремлюють горловини і дінця. Середини розрізають на частини, з яких формують гілочки з хвоєю. З допомогою заклепок їх кріплять до міцності, підсилених горловин, роблячи яруси. Для таких ялинок не потрібно основу, достатньо вставляти кожну групу гілок один в одного.

Читайте також:
Як перетворити пляшки в новорічні прикраси?

Чари такого деревця з пластикової пляшки в тому, що всередину можна вставити різнокольорові лампочки.

Вони будуть зсередини підсвічувати саморобку, створюючи справжню атмосферу новорічного чарівництва.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022