3 способи зробити гірлянду вати і дисків

Новий рік асоціюється не тільки зі виблискує вогниками ялинкою, подарунками, серпантином і ароматними мандаринами. Це зимове свято, в який гори снігу і легкий морозець, пощипывающий за щоки, доставляють радість і дітлахам, і дорослим. Тому і «сніжний» декор так популярний, коли будинок готують до новорічних та різдвяних свят.

Сьогодні можна навіть купити штучний «сніг», але набагато цікавіше зробити прикраси своїми руками. Її не тільки укладають на ялинку: м’який пухнастий матеріал легко перетворюється в чудові гірлянди.

Зміст

  • 1 «Снігова віхола» у новорічному будинку
  • 2 Новорічне і різдвяне диво: декор з янголят
  • 3 Новорічний декор з м’яких іграшок

«Снігова віхола» у новорічному будинку

Вата – це на диво слухняний і простий в роботі матеріал. Симпатичну гірлянду своїми руками зможе зробити навіть дитина. Для цього достатньо взяти довгу нитку і клей. З вати скручують кульки будь-якого розміру, щоб вони нагадували «сніжинки».

Потім грудочки нанизують на нитку, розподіляючи рівномірно або хаотично – по своєму смаку. Ватні кульки фіксують на місці за допомогою клею. Всі! Сніговий декор готовий, їм можна прикрашати будинок або ялинку.

3 способи зробити гірлянду вати і дисківА от дорослі можуть зробити більш складне прикраса.

Це гірлянда «Снігова віхола», для виготовлення якої знадобляться такі інструменти та матеріали:

  • вата;
  • ватяні диски;
  • ножиці;
  • голка;
  • щільні нитки білого кольору;
  • клей.

Спочатку з ватяних дисків необхідно своїми руками вирізати сніжинки, ялинки, рукавички. Можна надати атмосфері романтичності – додати сердечка в композицію. З вати потрібно скачати кульки різного розміру. Одну нитку натягують горизонтально в тому місці, де хочеться прикрасити дім. До неї прив’язують відрізки ниток вертикально на рівній відстані. Можна робити їх різної довжини.

Читайте також:
Що робити, якщо новорічна гірлянда перестала працювати?

Тепер залишилося нанизати кульки і фігурки. Щоб не порушити їх форму, допомагаємо собі голкою. Зафіксувати на місці «сніжинки» можна за допомогою клею. Така гірлянда, виглядає оригінально, святково і ефектно. Вона імітує сніг. Її можна повісити на вікно, вздовж стіни, на дверному прорізі.

Новорічне та різдвяне диво: декор з янголят

3 способи зробити гірлянду вати і дисківІз звичайних ватяних дисків можна своїми руками зробити милих янголят, які потім легко і просто з’єднуються в гірлянду. Така прикраса додасть будинку урочистості і неповторного шарму. З інструментів знадобляться ножиці, голка і нитки. Додатково знадобляться блискучі блискітки і крихітні бісеринки для прикраси янголят.

Для однієї фігурки потрібно два диска. У центр першого складають маленький щільний ватяний кулька. Тепер заготівку згинають навпіл. Необхідно відрізок нитки обкрутити навколо кульки – вийде головка янголятка. Край обрізаємо хвилею. Цю заготовку відкладаємо в сторону.

Другий диск складаємо навпіл, потім загортаємо краю у півсфери на третину – потрібно зробити своїми руками конус. Залишилося з’єднати деталі, отримані з двох дисків. Пришиваємо акуратно конус гострою верхівкою прямо під кулькою: у нас виходить тіло з головою, а обрізані хвилею краю – це крильця янголятка.

Використовуючи блискітки або бісер, можна приклеїти ангелятам оченята і німби. Красиво будуть виглядати крильця, прикрашені блискучими стразами.

Залишилося з’єднати ангелів в гірлянду. Для цього до фігуркам прив’язуємо нитки. В обраному для прикраси місці закріплюємо одну довгу нитку, а до неї кріпимо різдвяні фігурки.

Новорічний декор з м’яких іграшок

3 способи зробити гірлянду вати і дисківЧарівні гірлянди можна зробити з дисків або звичайної вати, коли в єдине ціле з’єднують іграшки, зшиті своїми руками. Для початку потрібно заготовити шаблони – вирізати зірки, кулі, серця, ялинки з щільного картону. Потім переносять контури на тканину – на одну фігурку необхідно дві деталі з матерії. Варто враховувати, що вироби повинні бути без вузьких країв – їх потім важко буде зшити красиво.

Читайте також:
Оригінальна флористика до Нового Року

Тепер потрібно взяти товсту нитку або мотузку, яка і стане основою гірлянди. На стіл укладаємо першу деталь з тканини. На неї нитку, а потім другу фігуру. Необхідно точно поєднати своїми руками краї двох деталей і для надійності зафіксувати їх шпильками або наметочним швом.

Відступаючи кілька міліметрів від краю, фігурку прострочують на машинці. По центру або в самому непомітному місці залишають непрошиті ділянку: через нього потрібно буде укласти всередину вату.

Якщо прикраса потрібно зробити з ватяних дисків, тоді принцип роботи трохи інший. Можна відразу укладати їх між тканинними заготовками, а після прошивання акуратно обрізати краю.

Таким чином повторюють фігурку за фігуркою, роблячи прикраса бажаної довжини. Після закінчення роботи можна своїми руками прикрасити кожну м’яку іграшку блискітками, бісером, стразами.

Оригінально буде виглядати святково гірлянда з дисків, якщо чергувати фігурки і блискучі намистинки. Не бійтеся фантазувати і придумувати власні нестандартні рішення!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021