Вінки своїми руками на Новий рік 2019: композиції, колір, процес

Під час проведення новорічного заходу повинна бути і відповідна атмосфера. Цьому мають передувати певні дії, в тому числі і підготовка приміщення. У якості такого можна назвати виготовлення вінків. Але для цього треба спочатку розглянути основні способи для такого процесу. Адже є свої тонкощі і особливості.

Загальні тенденції

Вінки своїми руками на Новий рік 2019: композиції, колір, процес

Будь-які вибрані варіанти кольорів для вінків слід доповнювати золотистими відтінками, а також аналогічними прикрасами. До того ж все це в поєднанні додає урочистості всій обстановці в будинку. Треба пам’ятати про те, що не треба створювати справжню веселку в квартирі або на робочому місці. Адже можуть бути і відповідні корпоративні кольори, а також врахувати думку оточуючих. Багато чого залежить від самого колективу, від конкретної сім’ї, в залежності від ситуації.

Кожен має право визначитися з тим, що слід використовувати при прикрасі, а також звертати увагу на так звані п’ятачки і свинок, так як це саме на це спрямований весь майбутній рік. Будь-яке таке прикраса приміщень можна перевести в окреме свято, в якому бере участь кожен. Можна навіть додатково влаштувати свого роду змагання, в якому окремо взяті групи намагаються виконати все якісно і швидко. Але для початку варто поговорити саме про колірні гами, які використовуються під час святкування Нового року 2019, а також варіанти прикрас, а зокрема вінків.

Вибір кольору

Будь-який колір і відтінок впливає на настрій колективу і обстановку в цілому. Так як це зимовий період, то варто придивитися до холодним тонам, як наприклад білий, блакитний. Щодо вінка на Новий рік це буде самий оптимальний варіант для виконання. Додатково це прикрашається штучним снігом, мішурою і подібними елементами.

Але при цьому треба пам’ятати про те, що нас чекає період царювання свині протягом наступних 12 місяців. А це вже стосується таких кольорів, як жовтий, рожевий і коричневий. Будь-яке їх поєднання між собою, а також створення унікального відтінку на їх основі буде вітатися. Не зайвим буде додати сюди золотистий, який передбачати на незначних елементах і деталях. Даний варіант додасть всьому урочистості і багатства.

Розміщення

Про розміщення варто говорити в той момент, коли вже композиція буде готова. В якості прикладу можна назвати вхідні двері, а також поруч з нею. Деяким цей варіант здасться звичним і набридливим. Тоді можна приділити увагу паркану або фронтону під дахом. Головне, щоб сам вінок поєднувався з зазначеними елементами, а також був їм під стать.

Якщо мова йде про внутрішнє приміщення будинку або квартири, зазвичай вибирають стіни, святковий стіл або використовувати їх під свічники. В такому випадку потрібно передбачити всі дрібниці і розмірність композиції.

Варіанти вінків

На тему новорічного чи різдвяного вінка можна придумати безліч варіантів для виконання. Для нього готується абсолютно будь реквізит, будь-то тканина, ялинові шишки або навіть картонні коробки. Матеріал може стати самим несподіваним, але який в підсумку призведе до подив і замилування навколишніх. При виготовленні може застосовуватися солома, прути, гілки дерев. Загалом, все те, що трапляється під руку, але що раціонально застосувати. Навіть свіжі фрукти можуть виступати в якості основи для вінків. По кожному напрямку варто поговорити докладніше, щоб знати, як краще зробити і з чого.

Читайте також:
Торти на Новий рік 2019: описи і рецепти десерту

Інтер’єрний вінок

Вінки своїми руками на Новий рік 2019: композиції, колір, процес

При будь-якому виготовленні вінка повинен завжди бути присутнім відповідний матеріал для роботи, власне бажання і трохи терпіння. У нього слід вкласти тільки гарний настрій і позитивні емоції.

В якості основи можна взяти металевий прут, який може бути запозичений від старої люстри або інших предметів інтер’єру. Далі він декорується додатково шпагатом, а також різної тканиною. Сюди ж кріпляться шишки, гілки, новорічні ялинкові прикраси (достатньо декілька куль), а також намиста або подібні деталі. Між собою їх можна скріплювати допомогою пневмостеплера, або просто зшивати. Головне вибрати якісні нитки для надійності всієї конструкції.

Альтернативним варіантом можна вибрати застосування пробок від шампанського або вина, звичайну дріт для основи, біжутерію або навіть ті матеріали, які довгі роки валяються без діла на полицях. Стане в нагоді практично все, що може потрапити під руку. Якщо повісити такий вінок на вхідні двері зовні, а також над вікном, він буде здатний захистити ваше житло від чорних сил, від проникнення їх усередину. При цьому вся сильна і світла енергія завжди буде залишатися поруч з вами.

Паперовий вінок

Вінки своїми руками на Новий рік 2019: композиції, колір, процес

Одним з простих способів зробити вінок на Новий рік можна назвати наступний:

  • Згорнути в рулон аркуш паперу, після чого зробити з його подобу кільця, а краї скріпити між собою. Для останньої дії оптимально буде використання клею.
  • По верхній частині обклеїти все можна серветками, у тому числі із зображенням свині, а також органзою, вибравши, наприклад, зелений колір.
  • Обмотати всю конструкцію мішурою. Для неї відмінно підійде білий колір або відтінок жовтого.

В якості декорації такого вінка можна вибрати шишки, цукерки, фрукти, іграшки з ялинок і багато іншого.

Грудневий начерк

Так як настає зима і на вулиці буде грудень, саме його кольори і смаки слід включити в процес виготовлення вінка на Новий рік 2019. Це можуть бути гілки ялини, ялиці. Між собою їх можна переплести стрічкою з атласу, а в якості кольору вибрати червоний. Шишки слід поєднувати з ялинковими прикрасами, а також додати хоча б невелику кількість мішури.

Що стосується конкретно шишок, то краще виглядати будуть різні за розміром, а додатково можна збризнути їх блискітками. На її елементи можна приклеїти ягоди горобини, що досить непогано впишеться в обрану тематику.

Якщо з’явилося бажання додати сюди бант, в якості основного кольору зазвичай беруть золотистий або червоний. В такий чудовий свято не можна обійтися без янгола, якого зафіксувати, наприклад, всередині самого вінка. А взагалі для останніх взагалі немає ніяких обмежень щодо розташування і кількості. Все залежить від уподобань самого виконавця.

Читайте також:
Печива на Новий рік 2019: описи і прості рецепти

Радість для дітей

Ну який дитина може відмовитися від солодощів і цукерок. Саме ці деталі можна включити в процес створення новорічного вінка. До того ж у наш час не складе труднощів придбати, наприклад кульки з шоколаду, поміщені в золотисту фольгу. Непогано тут будуть виглядати довгі смугасті цукерки з вигином. Після закріплення усіх деталей на основі вінка додати сюди можна фігурки у вигляді коробок з подарунками, але виконані незначного розміру. Будь хаос у такому випадку принесе настрій кожного члена сім’ї, а в подальшому його діти зможуть навіть з’їсти після завершення основної частини заходу з відзначення.

Додавання фруктів

Вінки своїми руками на Новий рік 2019: композиції, колір, процес

Особливу увагу завжди прикута до цитрусових. Їх можна нарізати часточками, попередньо просушити, а після кріпити будь-яким способом на вінку. До того ж помаранчевий, жовтий відтінок повністю відповідає майбутнього року Свині, який буде тривати протягом наступних 12 місяців.

В якості основи для вінка можна взяти хвойні гілки, сполучені між собою. Додатково його прикрашають різними фігурками (ялина, банти, сердечка, кульки), виконаними з фольги або аналогічного матеріалу. Блиск виробу надає йому урочистості.

Оригінальність

Не повинно виникати жодних сумнівів щодо того, чи можна створити взагалі вінок, якого не буде ні у кого. Тут головне проявити свою фантазію та вміння. До того ж у мережі можна знайти достатню кількість майстер-класів, за яким виконується все в лічені хвилини.

Якщо справа стосується, наприклад кафе, новорічну композицію можна виконати з пробок з-під вина. Крім цього альтернативою можуть виступати пластикові стаканчики. Між собою вони з’єднуються в різних напрямках, в тому числі і хаотично, а стаканчики, наприклад, помістити один в одного наполовину і створити з них круглу форму.

Можна, зокрема, використовувати порізану на тонкі шматки деревину, у вигляді пеньків, які розмістити один біля одного і над ними. Це свого роду столярне майстерність, в якому попередньо треба докласти чоловічу силу. Все повністю залежить від власної фантазії і бажання. Деякі варіанти належать до трудомістких, але в результаті виходить дійсно оригінальна композиція.

Лісові подарунки

Вінки своїми руками на Новий рік 2019: композиції, колір, процес

Чудовим матеріалом виступають лісові горіхи. Їх можна доповнити іншими варіантами, як наприклад волоськими, створивши специфічну основу. З них можна зробити не тільки круглий вінок, скориставшись клейовим пістолетом, але і у вигляді зірочки. Між собою зв’язати їх можна і шпагатом, або використовувати останній в якості додаткового прикраси.

Самі шишки, якщо вони застосовуються у роботі, можна навіть відбілити. Досить буде помістити їх в ємність з водою на кілька годин, додавши в неї класичного відбілювача. Залишиться лише ретельно промити і дати час на просушку.

Різнобарвна мішковина

Здавалося б, це дуже простий і нудний матеріал, щоб його використовувати у створенні новорічного вінка. Але він відноситься до числа податливих, з якого можна зробити практично все. Для вінка слід зробити нарізку квадрати зі сторонами близько 15-20 сантиметрів, після чого скласти кожен у вигляді трикутника, а довгі частини згортаються до центральної частини. У підсумку вийде квадрат, який має заглиблення.

Читайте також:
Сувеніри власними руками на Новий рік 2019: з паперу, символ, тематика

Саме вони будуть в подальшому кріпитися до основи. Для цього застосовується вільний кінець отриманих деталей. Вони накладаються один на одного по колу, поки не буде створена цілісна конструкція. З мішковини можна вирізати і інші елементи, як наприклад, листя дерев, ялинки або навіть поросят, що повністю відповідає Новому році. При цьому вибирається абсолютно різний варіант кольору, віддаючи перевагу помаранчевому.

Використання паперових серветок

Найголовніше в повному обсязі підготувати робочий матеріал. Досить буде придбати серветки, які складаються на чотири рази. В результаті ми отримаємо трикутники, що мають кілька округлі краю. Орнамент буде залежати від того, які саме серветки обрані для роботи.

Основу найкраще взяти з пінопласту, щоб зручніше було б кріпити до них створені деталі. Перший фіксується поруч з другим впритул, потім третій і так далі по колу. Це вийде в результаті свого роду снігова підкладка, на яку можна декорувати вже численні деталі, як, наприклад, яскравий бант, свічки та багато іншого.

Вінок із ялинкових іграшок

Вінки своїми руками на Новий рік 2019: композиції, колір, процес

Якщо не знаєте з чого зробити основу для майбутнього вінка, можна навіть використовувати дротову вішалку, розтягнути її по колу і створити відповідну форму. При цьому сам гачок слід залишити на місці. Він в подальшому буде використовуватися в якості варіанту для фіксації, наприклад на стіні.

Залишиться лише на нашу заготовку нанизати вибрані ялинкові іграшки. Занадто громіздкими їх брати не варто, щоб вийшла відповідна композиція, приємна на погляд. Як кольорів для ялинкових прикрас можуть вибиратися різні, якісь душі будуть бажані. Такого вінка буде притаманна, в тому числі і оригінальність.

Процес виготовлення

Вінки своїми руками на Новий рік 2019: композиції, колір, процес

При виготовленні вінків на Новий рік 2019 слід пам’ятати про те, що для самого процесу характерна класична схема, на яку варто звернути увагу. Назвати досить кілька пунктів, що дозволяють з легкістю виконати композицію:

  • В якості основи можна вибрати картон, пінопласт, фанеру. Адже саме до цього в подальшому будуть кріпитися і деталі допомогою цвяхів, клею, шпильок.
  • В залежності від подальшого розташування вибирається і розмір заготовки. В процесі вибирається циркуль, звичайні тарілки. За допомогою їх робиться кругла основа, вибравши ширину близько 10 сантиметрів.
  • Попередньо слід закріпити на зворотному боці дріт або шпагат, щоб надалі була можливість розташувати сам вінок на стіні або в іншому місці.

Як бачимо з наведеного вище списку, новорічні вінки зробити можна не лише самому в домашніх умовах, але і практично з будь-яких підручних матеріалів. Правильне розташування також відіграє свою роль, так як, розташувавши його ззовні на вхідних дверях, ви запрошуєте гостей в будинок, а покласти на столі – вказує на доброту господарів.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022