Свиня – символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

Всім відомий символ майбутнього року. Їм є жовта свиня. Під час створення численних аплікацій, виробів, сувенірів до новорічного торжества, саме її слід взяти в основу. Це дозволить принести на наступні 12 місяців удачу і благополуччя в усіх напрямках. Варто розглянути основні варіанти, з чого і як можна виконати свиню до Нового року 2019.

Свиня-скарбничка

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

Для створення такої краси з пап’є-маше слід підготувати для початку матеріал для роботи:

 • Газета або туалетний папір.
 • Шпаклівка (краще вибирати акриловий варіант).
 • Фарби акрилові.
 • Клей ПВА.
 • Повітряна куля.
 • Фольга.

Тепер вже і починається сам процес. Первісне дійство – створення текстури. Надувається підготовлений повітряна куля, після чого на нього приклеюються невеликі за розмірами клаптики газети або туалетний папір. Вони умочують в суміш води і клею. Шарів повинно бути кілька, щоб у підсумку наша скарбничка вийшла міцною і надійною. В цей момент вже до основи, яка обирається самостійно, фіксуються аналогічним чином ніжки свині. Вони можуть виконувати, наприклад, з рулонів туалетного паперу. Але занадто великими їх робити не треба.

Далі нами готується маса для пап’є-маше. Дрібні шматки туалетного паперу разом з ПВА розмішуються в пластиковій ємності для отримання рівномірної маси. Цим ми в черговий раз облепливаем нашу майбутню скарбничку. Залишається все на певний час до повного висихання. Після цього слід акуратно лопнути або здути кульку, щоб вся конструкція залишилася на місці. Отвір, через яке ми діставали куля, заклеюється малярським скотчем, покривши шаром підготовленою масою пап’є-маше. В ніжки поміщається певний матеріал (пісок), щоб скарбничка могла стояти і не падати.

З фольги робиться п’ятачок, що фіксується в передній частині. Поверх усього наноситься пап’є-маше. Останній матеріал застосовується, в тому числі і для створення очей і вух. Хвіст виконується з гнучкого дроту. Після висихання вся композиція обробляється акрилової шпаклівкою. Залишиться все прикрасити, в тому числі і всі основні елементи.

Порося з дитячих колготок

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста Тут вже потрібні певні навички вишивання. До того ж і сам процес забере певну кількість часу. Для роботи треба підготувати синтепон для наповнення, колготки.

Тулуб починає створюватись з частини колготок, який відрізається. У нижній частині виконується розріз, щоб створити імітацію ніг, а всі краї ретельно прошиваються, отримуючи єдину конструкцію. Верхня частина залишається не зшитою. Через неї попередньо треба наповнити синтепоном, а стійкості принесуть картонні кружки, що поміщаються на підставу ніг. Аналогічним чином створюється голова, сшиваемая у підсумку в форму кулі.

Робляться стяжки для очей, а також рота. Ниткою створюється посмішка, простягнувши її через внутрішню частину. Варто відзначити, що таким чином можна доповнити пику пухкими щічками або губками, великими очима і іншими деталями на свій розсуд. Також не можна забути про вушка і п’ятачок.

Паперові тарілки

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

Одноразові тарілки можуть залишитися після чого завгодно або бути спеціально придбані для створення свинки – символу 2019 року своїми руками. Процес дуже простий, що можна довірити в основному дітям. Тарілка фарбується в рожевий колір, на що в подальшому клеїться мордочка, вирізана з паперу, п’ятачок, вуха і ніжки по краях. Не можна забути і про хвіст гачком. Він може використовуватися, в тому числі і для підвішування композиції на стіні. Тут багато що залежить від власної фантазії, як зробити композицію.

Читайте також:
Солодкі подарунки на Новий рік 2019: букети, атрибути свята

Виконання з пластикової пляшки

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

У процесі життєдіяльності у нас залишається достатня кількість тари, серед якої поширені пластикові пляшки. Вони можуть бути взяті в якості основного компонента. Попередньо пляшка фарбується в червоний або рожевий колір. Досить буде і варіанти з об’ємом 0,33 або 0,5 літра.

Смуги картону складаються і створюються ніжки. Також вирізаються і вуха, які в подальшому клеєм фіксуються до бічної частини пляшки. Робити треба все саме так, щоб у результаті верхня частина, а саме пробка, виступала в якості п’ятачка свині. На пробку кріпляться ніздрі п’ятачка і все у нас готове.

Коли пляшка виходить дуже довгою, можна надрізати її в серединній частині, зрізати зайву довжину і вставити всередину, зафіксувавши все підручними способами і засобами.

З пластиліну

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

На перший погляд поросята дуже милі і прекрасні. Але при цьому їх практично не можна уявити без болота і бруду. Це все можна відобразити за допомогою пластиліну. Досить даний матеріал трохи розім’яти в руках, після його створити з нього всі потрібні нам деталі. Вони в подальшому демонструють єдине ціле. Є один момент, який дозволить заощадити кількість пластиліну – помістити в тіло порося жолудь чи інший предмет. Залишиться лише обліпити поверхню. На мордочку кріпиться п’ятачок, промальовується рот і очі, додається п’ятачок. Очі можна використовувати у готовому вигляді, якщо знайдеться варіант для покупки. Кріплення всіх компонентів між собою можна здійснити, наприклад, на зубочистку для надійності всієї конструкції.

Коли порося готовий, слід подумати про прикрасу всієї композиції. З цією метою розкочується коричневого кольору пластилін в коржик. Вона виступить в якості імітації калюжки. На неї і поміщається свинка. Крім цього можна самостійно зробити квіточки, очерети, гілки тощо.

Можливості картонної коробки

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

Замість того ж пластиліну основу для поросяти можна зробити з картонної коробки. Це універсальний матеріал, який досить легко піддається впливу. Для цього підійде коробка з-під пластівців. У нижній її частині вирізається отвір для ніжок, а сама конструкція фарбується в рожевий колір. Також з картону робляться мордочка, вуха. Замість п’ятачка підійде ґудзик. Останні також згодяться і в якості очей.

Верхню частину коробки можна не закладати, а залишити у відкритому вигляді. Тоді всередину можна буде помістити який-небудь подарунок. Тобто, наш порося виступить, як подарункова упаковка.

Закладка

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

Дрібна моторика для дітей дуже важлива. Разом з нею відбувається розвиток мозку, пам’яті і мислення. В якості одного з варіантів для цього можна назвати закладку-орігамі. Почати треба з підготовки матеріалу:

 • Рожевий папір або картон.
 • Олівець.
 • Ґудзик.
 • Клей.
 • Ножиці.

Створюється квадрат. Його боку можна брати в межах від 10 до 15 див. Після цього він складається строго по діагоналі. Далі бічні частини згортаються всередину до отриманого вигину. Коли кути розгорнуті, вони складаються до серединної частини, але тільки верхню частину. Як тільки згини будуть розгладжені, ми отримаємо так звані лінії-помічники.

Бічна частина складається згортається в конверт. Таким чином створюється база для майбутньої закладки. Але її слід перетворити на порося. З цією метою вирізаються вушка для неї, а в центральній частині приклеюється ґудзик як п’ятачка. Очі малюються або фіксуються вже готові варіанти.

Читайте також:
Салат з крабовими паличками і кукурудзою, фото рецепт

Свинка з солоного тіста

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

З даного матеріалу відмінно виходять свинки-підвіски, які виступають в якості незначного сувеніра. До того ж борошно і сіль знайдеться, напевно, в кожному будинку. Для роботи спочатку треба підготувати тісто. На одну частину води береться аналогічну кількість солі і борошна. Попередньо все тримається в холодильнику перед тим, як розпочати створення композиції. Тепер можна приступати до самого процесу, який складається з наступних кроків:

 • Створюється тільце, мордочка, а також п’ятачок. Іноді можна обійтися і без тільця, а залишити тільки мордочку, з якої і продовжити роботу. Ніздрі у п’ятачку виконуються звичайної зубочисткою.
 • Над п’ятачком кріпляться два маленьких кульки, які виступають в якості очей.
 • Вуха робляться з трикутників, які можна злегка привести в більш реалістичний вигляд. Борозенки в них також робляться зубочисткою. • На мордочку ближче до нижньої частини можна прикріпити сердечко. Воно триматиметься за допомогою тонких і малопомітних ручок, які також виконуються з тіста.
 • Ніжки будуть розташовані на мотузочці. З цією метою знизу зубочисткою робляться поглиблення наскрізь. Подібні виконуються у верхній частині. Вони будуть призначатися для фіксації нитки і подальшого підвішування.

Коли ці дії пройдені, все залишається на просушування, після чого залишиться лише прикрасити і прикрасити. Дрібні деталі зазвичай промальовуються тонкою кистю або ручкою. Все залежить від можливостей і фантазії.

Маска для карнавалу

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

Якщо треба відправитися на карнавал, варто захопити з собою маску. Не у кожного вона є в колекції. Так що створюється вона власними руками. В цьому випадку також можна відійти від тематики наступного року. Оптимальний матеріал для роботи – фетр. Спочатку треба тільки визначитися з тим, який саме варіант буде виготовлятися.

Заготовку можна навіть роздрукувати на принтері, вирізати її по контуру і перенести на фетр, вирізавши останній. Також треба залишити прорізи для очей. На завершення доведеться лише доповнити нашу ниткою поробку для кріплення на обличчі, а також прикрасити її численними декоративними елементами.

Процес складності не представляє, та й до нього можна залучити дітей. Адже вони можуть направлятися на ранок у садочок. Зазвичай витрачатися буквально 10-15 хвилин на виготовлення. Таким чином можна не тільки задобрити господиню майбутнього року, але й залучити на свою сторону удачу.

Використання пластикових яєць

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

«Кіндер-сюрпризи» залишають після себе не тільки іграшки, але і пластикові яйця. Щоб їх не викидати, вони можуть застосовуватися при створенні символу майбутні 12 місяців. Також в якості компонентів треба зробити ніжки з картону, саму мордочку, хвостик. Все це кріпиться різними способами до кіндер-сюрпризу. Щоб хвостик мав нехай і незначний завиток, його слід попередньо накрутити на олівці.

Мордочку не обов’язково створювати самому. Досить просто виділити її на самому пластиковому яйці. Таких можна створити з десяток, після чого помістити, наприклад в контейнер. Кожен, хто прийде до вас у гості, може взяти собі за подарунок такий сувенір. Він буде спогадом прекрасно проведеного новорічного вечора. До того ж додатково всередину можна помістити цукерку чи іншу солодкість, яка буде особливо до душі маленьким дітям.

Виріб із каштана

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

Деякі вважають, що такий матеріал не буде підходити під новорічне торжество і символ майбутнього року. Адже порося у нас асоціюється з рожевим, а він коричневий. В якості одного варіанта можна передбачити маскування його під рожевим пластиліном. Але пластиліном можна зробити лише окремі елементи і деталі, як наприклад вушка, ніжки, хвіст. До того ж пластилін буде служити в якості сполучного компонента між двома каштанами (мордочка і тільце).

Читайте також:
Новий рік 2019 у Фінляндії: де зустріти і як відпочити

Якщо залишити каштани в колишньому вигляді, вони будуть демонструвати «брудну» свинку, яка буквально недавно похитнулася в болоті. До базової заготівлі залишиться лише прикріпити ніжки і хвостик, а на мордочці – очі та ротик.

Іграшка з кави

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

Для створення символу року нам будуть потрібні певні пізнання в викройкою. Готові шаблони можна скачати в мережі і роздрукувати, після чого перенести вже на конкретний матеріал. При вирізуванні треба залишати і припуск. Досить буде і 5 мм. Точні деталі прострачиваются, а на місці припуску створюються трикутні зубчики. Дві частини між собою складаються і акуратно прошиваються. Всередину при цьому вкладається певний набивальної матеріал, як наприклад синтепон. Від його кількості буде залежати і товщина нашої свинки. У верхній частині додатково треба залишити нитку, на яку в подальшому іграшка підвішується, в тому числі і під час просушування.

Важливо зробити ароматизатор. З цією метою в ємність наливається 40-50 мл окропу і ложка кави. Сюди ж додається кориця, ваніль і какао. Останніх досить по чверті чайної ложки. Коли все охолоне, додається пів чайної ложки клею ПВА. Все це рівномірно наноситься зубною щіткою або іншим способом на нашу іграшку. Залишиться лише просушити свинку в духовці протягом 15-20 хвилин.

Отриманий виріб прикрашений декоративними елементами, оздоблюється і іншим чином приводитися в належний вигляд. Вішати в подальшому її можна на новорічну ялинку, а після проходження свят і урочистих заходів – на холодильник, на стіну або в іншому зручному місці.

Прості варіанти виробів

Свиня  символ 2019 року своїми руками з паперу, солоного тіста

Сюди варто віднести ті композиції, які зазвичай створюються на швидку руку, наприклад в дитячий сад для вашої дитини. Навіть дітям під силу виконати все якісно. Простим можна назвати порося з паперу. Тулуб виступить у вигляді скрученого в трубочку фрагмента паперу, на верхній частині якого кріпиться за допомогою степлера зроблена мордочка. На мордочці, зробити яку можна у вигляді круглого фрагмента, малюється ротик, очі, а також додаються вушка. Забути не можна і про п’ятачок.

Якщо витратити трохи більше часу, зробити все можна з картону. Для цього нарізають достатню кількість круглих деталей, що мають відмінний діаметр. Великі фрагменти розташовуються в центральній частині свинки, а далі по мірі зменшення. При отриманні «лялечки» залишиться прикріпити мордочку, ніжки і хвіст.

Замість простого варіанту можна зробити цілу композицію «Свиня в загоні». Спочатку робиться сам загін. В його якості відмінно виступить кришка від картонної коробки. З внутрішньої сторони вона обклеюється зеленої кольоровим папером, а також по периметру фіксуються шпажки. Вона послужить в якості огорожі. По всій поверхні розподіляються жолуді, гілки та інше, а годівницею виступить звичайна пластикова ємність.

Тепер треба приступити і до самої свині. Вона робиться з пластикової пляшки. Можна розглянути той варіант, про який вже було сказано раніше, або ж знайти інші подібні способи. Головне, що в результаті у нас вийде якісна і справжня господиня наступного року.

Навіть представлений вище величезний список композицій своїми руками не є вичерпним. Фантазувати в даному напрямку можна скільки завгодно часу. Багато залежить від власних умінь, шиття, в’язання, архітектурному плані. Від цього походить не тільки сам порося, але і багато складові, як наприклад будиночок для нього, майданчик, дерева тощо.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021