Сніжинки своїми руками на Новий рік 2019: з паперу, фетру, 3D-моделі

До майбутнього Нового року 2019 слід придбати подарунки, продукти на стіл, сувеніри, прикрасити ялинку і все приміщення. В останньому випадку інтер’єр можна доповнити і самостійно виконаними сніжинками. Всі вони можуть мати різний зовнішній вигляд, процес створення, а також деякі особливості. До того ж все це не становить ніяких труднощів, навіть якщо виконавець тільки почав займатися таким рукоділлям.

З паперу

Сніжинки своїми руками на Новий рік 2019: з паперу, фетру, 3D моделі

Самий оптимальний варіант для сніжинок на Новий рік 2019 – папір. Найімовірніше їх вже не раз робили навіть діти в школі або на дозвіллі перед святами. Зазвичай все зводиться до того, що відбувається вирізування по контуру складеною в кілька шарів паперу. У підсумку вийдуть різні завитки, фігурки відповідної тематики. Досить прикласти трохи зусиль і відкрити фантазії. В якості основних компонентів для цього використовуються ножиці, стандартні аркуші паперу (можна і різнокольорові), олівці.

Для малюнка можна вибрати абсолютно будь-який варіант. У нього можна втілити свої ідеї, а також скористатися заготовками. Готові схеми присутні, в тому числі і в мережі інтернет. Досить буде перенести їх на папір, вирізати і отримати якісну сніжинку. Вони надалі слугуватимуть свого роду прикрасою для вікон, на ялинку або стіну. До того ж не зіграє ніякої ролі, в якому саме приміщенні вони будуть розташовуватися. Це може бути навіть офіс або клас у школі, виробниче приміщення. Процес виглядає наступним чином:

 • Вибраний аркуш паперу повинен бути квадратним. Спочатку він складається навпіл по діагоналі, а потім ще раз навпіл.
 • Далі новий трикутник створюється на око. Одна із сторін у ньому повинна стикатися зі згином на протилежній стороні.
 • Утворена таким чином нижня частина повністю обрізається.
 • Залишиться лише промальовувати контур, за яким в подальшому і буде відбуватися вирізання майбутньої сніжинки. Варіантів візерунка присутня величезна кількість. Залишиться лише вибрати його.

Оригінальності сніжинці додадуть додаткові елементи декору. Так, наприклад, можна змастити певні ділянки на композиції, після чого посипати на них блискітками. Аналогічним чином можна зробити перехід від одного відтінку до іншого, використовуючи додаткові фарби. Процес вимагає величезної уваги з боку виконавця, так як після того, як папір намокне, вона стане дуже в’ялою і м’якою, що може призвести до її руйнування.

Срібний відтінок відразу ж буде біля сніжинки, якщо виконати її з фольги. Вона до того ж може стати золотистою. Усі композиції можуть використовуватися і для створення гірлянди з них, попередньо з’єднавши допомогою волосіні або нитки. Розташувати їх можна вертикально або горизонтально. Зробивши їх велику кількість, їх кріплять у кімнаті до стелі. Звисаючи таким чином вони нагадують повноцінний снігопад.

Якщо справа стосується офісного приміщення, то сам процес виготовлення зближує всіх співробітників, які займаються однією справою – створюють затишну обстановку на робочому місці.

З фетру і фоамирана

Сніжинки своїми руками на Новий рік 2019: з паперу, фетру, 3D моделі

Практично будь-яка форма може бути застосована при виготовленні сніжинок з фетру. Достатньо взяти трафарет і перенести його на використовуваний матеріал. Далі вже все акуратно вирізається за допомогою ножиць. Можна доповнити композицію вишиванням, що надає унікальності та індивідуальності, а самі рядки взагалі виконати на машинці. Головне, щоб у підсумку вона вийшла симетричною, де не завадить навик кресленні. Такі композиції будуть відмінно виглядати в дитячих кімнатах.

Читайте також:  Вікторини на Новий рік 2019: на корпоратив, в колі сім'ї, дітей

Великою популярністю користується такий матеріал, як фоамиран. За рахунок його пластичності можна створювати абсолютно різні форми і комбінації. З нього роблять навіть ляльок, а також композиції з квітів. Що стосується безпосередньо сніжинок, то вони можуть стати такими ж красивими, як зі звичайного паперу. Але більший інтерес привертає об’ємна сніжинка. У такому разі слід дотримуватися певних вимог:

 • Створюється спочатку 10 заготовок, чотири з яких мають максимальний розмір, а решта дещо менші.
 • Щоб надати їм форму з невеликим вигином, вони прикладаються до нагрітого праски.
 • На завершення всіх дій заготовки, що склеюються між собою і прикрашаються намистинами або іншими декоративними елементами. Фіксувати їх можна за допомогою волосіні.
 • Оригінальність сніжинці з фоамирана надає колір. В основному використовують суворі зимові відтінки. Але з урахуванням майбутнього року Свині, як його можна вибрати рожевий, жовтий або коричневий, які повністю відповідають вимогам.

  3D-сніжинки

  Сніжинки своїми руками на Новий рік 2019: з паперу, фетру, 3D моделі

  Якщо якісно зробити об’ємні сніжинки, всі вони здивують не тільки свою родину, а й гостей на новорічному святкуванні. 3D сніжинки чомусь навіть нагадують розпустилася квітка. Надалі вона розташовується на ялинці, стінки, вікні або підвішується до стелі, як в раніше розглянутому варіанті вертикального «снігопад».

  При виготовленні нам буде потрібно:

  • Папір. Застосовувати можна навіть жовтий, коричневий або зелений кольори. Все залежить від уподобань виконавця.
  • Ножиці, за допомогою яких буде нарезаться папір.
  • Клей, можна навіть звичайний канцелярський. Головне, щоб він тримав на належному рівні конструкцію.
  • Олівець, лінійка.
  • Степлер.

  У процесі створення композиції слід бути уважним до кожного пункту. Тільки це дозволить у підсумку створити дійсно унікальну конструкцію. Спочатку нам потрібно зробити разлиновку на аркуші паперу паралельних смужок з шириною по 10 мм. Нам у результаті треба отримати близько 30 ідентичних смужок. Далі беремо одну смужку і на ній розмічаємо центральну частину. На неї вкладається три смуги хрест-навхрест, а місця їх зіткнення промащуються клеєм. Додаються також сюди і ще 2 смужки, які повинні кріпитися до основи за допомогою підготовленого клею.

  Відкриті кінці по кутах з’єднуються між собою. По краях обов’язково промащується клеєм. Не зайвим буде взагалі їх притиснути один до одного, щоб вийшла надійна конструкція. У внутрішню частину клеїться середня смужка. В результаті повинен вийти повноцінний пелюстка. Аналогічним чином все проробляється й з іншими смужками, які у нас є. Після завершення всіх дії композиція залишається до повного висихання.

  Існує й інший варіант створення 3d-сніжинки. Тут інструкція для неї виглядає наступним чином:

 • Готуються для роботи ідентичні за розмірами квадрати, які згинаються між собою в діагональному напрямку. Всього їх повинно бути шість штук. В залежності від того, що хочеться отримати в результаті, сторона квадрата може змінюватись, наприклад від 100 до 250 мм. Щільний папір додасть всієї підсумкової конструкції фортеці.
 • На заготовках розмічаються паралельні лінії, які виконуються за допомогою лінійки і олівця. Всі вони повинні розташовуватися на ідентичному відстані. Кількість смужок буде залежати від параметрів самої сніжинки.
 • Прорізати по лініях слід від краю і в бік центру, але дінця цього робити не варто. Зазвичай залишається відстань в 3-5 мм.
 • Аркуш паперу розгортається, щоб вийшов квадрат. Протилежні краї розрізаних елементів з’єднуються між собою і кріпляться за допомогою клею або степлера. Все буде залежати від того, що є під рукою. Наступні дві смужки повинні з’єднуватися між собою з зворотного боку.
 • В результаті у нас повинно вийти шість попередніх заготовок, з яким буде працювати далі. Всі вони з’єднуються між собою за вільний край за допомогою степлера. Це робиться поступово і акуратно. Найкраще зробити з’єднання по три штуки, а потім вже разом. Форма тут має залишитися в потрібному форматі.
 • Читайте також:  Прикмети на Новий рік 2019: про гроші, поради, традиції

  Відродження книги

  Сніжинки своїми руками на Новий рік 2019: з паперу, фетру, 3D моделіПрактично у кожного на полицях можуть стояти книги, які не використовуються протягом тривалого періоду часу. Викидати їх шкода, а застосувати нікуди. Але тепер є спосіб зробити з них красиві сніжинки своїми руками на Новий рік 2019. Діти з нею навряд чи впораються, так що доведеться прикладати власні зусилля, щоб композиція вийшла на високому рівні. В процесі виготовлення слід подумати про те, щоб перед руками були:

  • Клей.
  • Блискітки.
  • Ножиці.
  • Листи з книги.
  • Волосінь.
  • Лінійка з олівцем.

  Спочатку всі підготовлені книжкові листи ріжуться на рівні смуги з шириною близько 20 мм. Треба звернути увагу, що 1 смуга на бік повинна бути виконана по всій довжині аркуша, 2 смуги – на 20 мм коротше, ніж попередня, наступні 2 – ще на 2 см, і ще 2 смуги – на 20 мм менше, ніж раніше виконана.

  Довга смуга складається на дві частини без загинів, а краї склеюються або з’єднуються за допомогою степлера. Як кажуть, хто на що здатний. Далі з кожного боку аналогічним чином складаються трохи коротше смуги і так далі. У підсумку вийде ось така композиція з семи частин, про які говорилося раніше. На кожну сніжинку їх кількість може доходити до 8.

  Поки все повністю висихає, слід взяти смуги однакової довжини і скласти з них кільце, яке промащується для надійності клеєм і зв’язується волосінню. Далі починається все найцікавіше у творчості, так як раніше виконані заготовки з’єднуються в єдине ціле. Вони приклеюються до основного кола. Сусідні промені також промащуються клеєм.

  Так як у нас заздалегідь були підготовлені блискітки, вони наносяться на бічні частини готової сніжинки. Підійдуть навіть елементи гірлянди, бісер або паєтки. Загалом, все те, що вже є під рукою. На завершення всіх дій сніжинці фіксується нитка або волосінь, за допомогою якої вона розташується на новорічній ялинці.

  «Орігамі»

  Сніжинки своїми руками на Новий рік 2019: з паперу, фетру, 3D моделі

  Коли люди чують таке слово, вони починають говорити, що процес буде складним. У реальності все виходить дуже легко і просто. Від виконавця треба лише дещо більше уваги до різних дрібниць. У підсумку вийдуть якісні об’ємні сніжинки. Сам процес складається з послідовних кроків:

  • Підготовлений квадратний аркуш паперу складається в діагональному напрямку навпіл і ще раз повторюється вказане дію.
  • На трикутнику робиться пряма лінія, яка повинна бути паралельна підставі фігури і розташовуватися приблизно в серединній частині.
  • Розкладається лист назад в квадратне положення. Куточки з центральної частини загинаються всередину. Щоб вони залишилися в такому виконанні, слід склеїти або скріпити будь-яким доступним способом.
  • Після цього заготівля перевертається, і великі кути згортаються до центру, фіксуються один з одним.
  • Всього має бути створено 6 аналогічних композицій. Під час з’єднання їх між собою слід звертати увагу, щоб вони фіксувалися в одному напрямку.
  Читайте також:  Торти на Новий рік Собаки 2018

  Якщо використовувати на паперовому аркуші звичайний малюнок, можна обійтися в тому числі і без склеиваний, додаткових дій при створенні унікальної сніжинки.

  Сніжинка з макаронів

  Сніжинки своїми руками на Новий рік 2019: з паперу, фетру, 3D моделі

  Коли з’явилося бажання зробити щось унікальне і неповторне, тоді можна підготувати макарони різної форми сніжинки. Не зайвим буде заздалегідь все відобразити на папері, щоб мати уявлення про те, як і в якому напрямку з’єднати. Потім вже можна починати клеїти. Оптимальним варіантом для цього буде супер-клей, так як він швидко і надійно з’єднує всі. Але не можна залишати осторонь і класичний ПВА.

  Спочатку створюється основне коло майбутньої сніжинки, яка повинна висохнути. У цей час можна створити додаткові складові, які потім з’єднуються воєдино. Макарони мають крихкістю. З цієї причини ніхто не рекомендує робити композиції дуже великими за обсягом, а також з великою кількістю складових. Повне висихання зазвичай досягається по закінченню доби. Саме на цей часовий відрізок і слід залишити їх.

  Коли сніжинка висохне, можна починати її прикрашати. Найоптимальніший варіант в такому випадку – фарба в балончику. Але це не можна виконувати в закритому приміщенні, так як велика ймовірність отруєння парами. Від гуаші треба відмовитися, так як вона в процесі висихання може тріскатися. Пензлик повинна бути такої ширини, щоб змогла проникнути до кожної частини макаронних виробів.

  Сніжинка-балеринка

  Сніжинки своїми руками на Новий рік 2019: з паперу, фетру, 3D моделі

  Дуже привабливими є сніжинки-балеринки. В процесі створення її не потрібно багато матеріалів, але підсумкова композиція порадує погляд кожного. Процес можна виконати разом з вашою дитиною, залучаючи його до творення. В інтернеті попередньо можна переглянути варіанти балерин. Благо, їх величезна кількість, що дозволяє вибрати гідний варіант для виконання. Деякі із шаблонів просто друкуються і вирізаються строго по лініях. Ніяких додаткових дій не потрібно.

  Намалювати силует балерини можна і самостійно. Складнощів в цьому ніяких немає. Обов’язково повинна передбачатися дірочка в голові, куди в подальшому буде протягнута нитка, щоб повісити на ялинці.

  Крім самої балерини потрібно виконати і спідницю. Шаблон робиться за розміром головної героїні, після чого складається тричі наполовину. Малюнок вже обирається на власний розсуд, як наприклад щербини. Це все робиться ножицями. Головне дотримувати акуратність. У центральній частині вирізається додатково зірочка. У неї і просовується саме тіло. Залишиться їх між собою склеїти, щоб отримати цілісну конструкцію.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021