Розмальовка на Новий рік 2019: дошкільнятам, школярам, дорослим

Зустріч Нового року 2019 слід доповнити захоплюючими заняттями для дітей. Це можуть бути розважальні заходи. Але більше уваги варто приділити процесу малювання і прикрашення. Розмальовки можна назвати свого роду антистрессами, які на сьогоднішній день є для різних вікових категорій, в тому числі і дорослих.

Для дошкільного віку

Розмальовка на Новий рік 2019: дошкільнятам, школярам, дорослим

Проводити час з дітьми можна за розмальовками з головними дійовими особами мультфільмів і казок. В якості таких можна назвати «Свинку Пеппу», «Щенячий патруль». У першому випадку додатково можна розповісти своїй дитині, що господинею майбутнього року 2019 прийнято вважати саме свиню і кабана. Для розмальовування слід вибирати і відповідні колірні гами, як, наприклад, рожевий, жовтий. Це може торкнутися як окремо взятого героя, так і всього іншого, на розсуд малюка.

Що стосується «Щенячого патруля», то тут будуть представлені в розмальовках всі основні дійові особи мультфільму, а також і додаткові герої у вигляді мера, курочки, кошенят. На сторінках з’являться свого роду уривки з мультиплікації, які слід вже самостійно розмалювати, вибравши відповідні відтінки. Присутні також і розмальовки, у яких вже є кольорове зображення. Достатньо лише відповідати базовим варіантом, і в підсумку вийде дійсно якісна картинка.

Осторонь не можна залишити принців з принцесами. Вони в основному відносяться до казок і подібним історіям. Після нанесення тонів олівцями на аркуш паперу почнуть оживати Білосніжка, Аріель, Аврора, Жасмин і багато інших, які будуть обрані для дошкільнят. До того ж все це відображає і новорічну тематику, де герої можуть прикрашати ялинки іграшками, мішурою та іншими декоративними елементами.

Не можна ні в якому разі відійти від уявлення юному даруванню Діда Мороза і його онучки Снігуроньки. Вони можуть з’являтися в розфарбуванні окремо, разом, на санчатах, з друзями і дітьми. Саме головне в такому випадку – завжди на їхніх обличчях сяє усмішка, вони налаштовані позитивно, щоб передати цей настрій всім учасникам новорічного заходу.

Особливу увагу привертають герої Disney, яких можна зустріти на будь-якій телевізійній програмі для дітей. Сюди відносять не тільки всім відомі сім гномів, Алладіна, а також і нові цікаві сценки. Для хлопчиків відмінним варіантом будуть тачки, супергерої або роботи, а от дівчаткам – принцеси, русалка, Попелюшка.

Читайте також:  Ідеї для зустрічі Нового року 2018

Це говорить про те, що присутня величезна кількість ілюстрацій, які можуть бути обрані для прекрасного проведення часу дітей дошкільного віку. Але в них є узагальнена картинка.

Розмальовки для школярів

Розмальовка на Новий рік 2019: дошкільнятам, школярам, дорослим

При придбанні розмальовок з деталями, дрібними елементами, варто пам’ятати, що вони будуть оптимальним варіантом для дітей, які відвідують шкільні навчальні заклади. Картинки зажадають більше посидючості, терпіння з боку дитини, а також концентрації на кожному окремо взятому елементі. До того ж будь-який з сюжетів принесе тільки позитивні емоції і не залишить байдужим жодного школяра.

Під час святкування Нового року 2019 слід поєднувати воєдино кілька важливих напрямків. Крім класичного заходи приділити увагу дрібницям. До таких відносять прикольні розіграші та малювання. Останнє проявляється в розмальовках, яких є величезна кількість. Навіть при простому завданні кольору олівця на папірець розвивається дрібна моторика.

Що стосується головних дійових осіб в розмальовках, то тут зазвичай виділяються персонажі з відомих мультфільмів, а також і звичайні хлопці з дівчатами, які створюють асоціацію простих школярів. Тут ні в якому разі не можна відійти від зимового, святкового новорічного та.

Розмальовка на Новий рік 2019: дошкільнятам, школярам, дорослим

Більш детальними стають і Дід Мороз зі Снігуркою, які ретельно опрацьовані. Після прочитання творів шкільної програми можна зробити деякі зіставлення щодо одягу даних героїв і їх стилістики. Багато що стане школярам вже знайоме.

Придивитися можна навіть до класичних сніжинкам, які розбавлені багатогранним принтом, що надають складності самого процесу. Але це не повинно зупинити школяра, а навпаки притягувати. Справлятися слід з будь-якими поставленими завданнями. Головне тут включити власну уяву та фантазію. Додатково можна додавати різні деталі у вигляді хвостиків, вічко, смуг, геометричних форм.

Доросла тематика

Розмальовка на Новий рік 2019: дошкільнятам, школярам, дорослим

Розмальовок присутня величезна кількість. Всі вони відрізняються між собою по складності. З цієї причини можна зустріти ті варіанти, які найбільше підійдуть для дорослого населення або підлітків. Зайняти себе в такому разі можна на весь вечір, а то й кілька, так як не достатньо буде пару хвилин, щоб перетворити звичайний силует в красиву кольорову картинку. Найголовніше – якщо підійти відповідально до самого процесу, підсумковий результат порадує око кожного. Зображення буде красивим і з промальовуванням найдрібніших деталей. В деяких випадках використовувати картинку можна і в якості подарунка.

Читайте також:  Рецепт качки з яблуками в духовці, покроковий рецепт, Новий рік 2021

Розмальовки зі свинею

Розмальовка на Новий рік 2019: дошкільнятам, школярам, дорослим

Вони підійдуть в основному для дітей, хоча в залежності від виконання можуть бути розраховані і на більш високу вікову групу. Свині стають більш мультяшними і відображаються на папері в різних позах (сидячи, лежачи, в болоті), а також просто класичними мордочками. Так як вони вважаються головним символом майбутнього року, можна відійти і від появи їх разом з Дідом Морозом і Снігуронькою, наприклад під час роздачі подарунків дітям або прикраси новорічної ялинки.

Сніжинки

Розмальовки зі сніжинками будуть актуальні не тільки під час самого новорічного заходу, але й протягом усієї зими. Будь-який візерунок не можна зіставити один з одним, що надає їм індивідуальності. Кожна дитина захоче їх розмалювати саме так, як вважатиме за потрібне. Надалі сніжинками можна прикрасити стіни, приклеїти на вікна, повісити на поставлені новорічні ялинки.

У мережі представлено величезну кількість сніжинок. Попередньо вони викачуються, роздруковуються і передаються дитині для виконання. Якщо є деякі художні навички, намалювати сніжинку можна і самостійно.

Сніговики

Яка зима може обійтися без Сніговика. Його ліпить зі своїми батьками кожна дитина, яка виявляється на вулиці після снігу. Будь двір готовий зустріти даного героя з розпростертими обіймами. Намалювати на аркуші паперу його можна і власними силами, вибравши, наприклад, гудзички для очей, прути замість рук, відро, як капелюх. Тобто, тут все повністю залежить від польоту фантазії.

Далі залишиться лише розфарбувати всі відповідними відтінками. До того ж можна звернути увагу і на нестандартні варіанти кольорів. Адже які тут можуть бути правила, коли за справу береться дитина. Можна додати основні кольори року Свині, як, наприклад, рожевий, жовтий або коричневий.

Новорічні ялинки

Розмальовка на Новий рік 2019: дошкільнятам, школярам, дорослим

Жодне святкування не може обійтися без того, щоб не поставити і не прикрасити ялинку. Її вибирають живу або штучну. Але коли вона переноситься на картинку, дуже складно зробити розходження. Дітям залишиться лише вибрати для неї базовий колір, а зверху додати гірлянди, кулі, іграшки. Ніяких обмежень у цьому плані тут точно бути не може.

Читайте також:  Новорічні шаблони 2019: процес виготовлення, для вікон, штори

Новорічну ялинку можна дітям самим намалювати, а вже потім виконати конкретними тонами. Надалі її можна вирізати і повісити в якості прикраси на справжню красуню.

Листівки

Щоб розмальовки не перетворилися в нудне заняття, яке нікому не треба, придумали, в тому числі і спеціальні листівки. Перед тим, як їх подарувати конкретного адресата, слід витратити деякий час для нанесення кольорів.

До того ж листівку можна підготувати і власними силами. Для цього на аркуші паперу друкується певна картинка на чорно-білому принтері. Формат може бути абсолютно різним, залежно від потреб і побажань виконавця. Далі вже справа залишиться за фантазією. В кінці лише пишуться побажання на Новий рік 2019 з чистої сторони і вручаються в якості додаткового презенту.

Для додання листівкам оригінальності та індивідуальності все робиться з більш щільною папером, по контуру якої відбувається вирізання картинки. Якщо всі дії виконують діти, краще всього здійснити нагляд. Адже в руках у них виявляться гострі ножиці, які можуть накоїти лиха. Дуже легко порізатися або поранитися.

Малювання всією сім’єю

Вже не раз було доведено, що розмальовки для дітей здатні підвищити посидючість, проявити фантазію і мислення, а також поліпшити моторику рук. Будь-які сторонні навантаження (розумові або фізичні) відходять на другий план, і про них дитина взагалі забуває. В якості картинок можна вибрати і новорічний захід у колі повноцінної сім’ї. Так, тато може прикрашати ялинку, мама подавати іграшки, а дитина допомагати всім відразу. Крім цього є і інші тематики, що відносяться до всієї сім’ї – герої книг, смішні звірі, аксесуари Нового року, основні атрибути і багато іншого.

З урахуванням розвитку сучасних технологій, виконувати малювання можна і в режимі онлайн. Досить завантажити картинку на екран і передати пульт управління дитині. Тут він уже сам вибирає кольорові гами і наносить їх на героїв та персонажів. Всі вони налаштовані на конкретний вік дитини. Сюди можна віднести і розфарбовування новорічної ялинки разом з купою ялинкових прикрас. У кожному разі звичайний нудний чорно-білий аркуш паперу з плином часу перетворюється в дійсно красиве твір мистецтва, створене вашою дитиною.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021