Привітання з Новим роком 2019: друзям, колегам, батькам

Все ближче і ближче підходить святкування Нового року 2019. При цьому кожен постарається подарувати своїм близьким не тільки приємні сюрпризи, подарунки, але і гарні побажання. Головне, правильно підібрати тематику слова щодо вашого друга, колеги, батьків. У цій статті будуть розглянуті основні варіанти для рядків, які можна адресувати останніх.

Колегам

Привітання з Новим роком 2019: друзям, колегам, батькам

Звичайно, на роботі не може обійтися без новорічного корпоративу, де кожен співробітник постарається не тільки прийти, але і висловити теплі слова на адресу один одного. Запам’ятатися надовго дозволить виявлену дотепність. Цим також можна і підтримати атмосферу Нового року 2019. Головне тут підібрати тематичне привітання, доречну і добрий жарт, щоб нікому не зіпсувати настрій. В якості таких можна виділити:

  • Побажати нових досягнень протягом наступних 12 місяців.
  • Додати сюди покровителя наступного року. Варто відзначити, що свині характерні такі риси характеру, як доброта, спілкування, розум і щедрість.
  • Вказати про підвищення заробітної плати і побажати кар’єрного зростання.

Не кожен співробітник гідно зможе оцінити сарказм та іронію. Якщо вже і вибираються жарти на адресу конкретної людини, то робити це слід коректно і без злого умислу. Навіть якщо у нього є певні мінуси, на них не варто зациклюватися. Краще обійтися приємною жартом. Уважним треба бути з керівником. Жарти або лестощі по відношенню до нього краще залишити в стороні. Вистачить і того, що ви просто бажаєте йому успіху і підтримки від усього колективу.

Немає потреби робити копії рядків привітань з мережі інтернет. Адже у кожного вистачить фантазії написати хоча б пару рядків самостійно. В такому разі не доведеться думати, що слова будуть ідентичні з іншими співробітниками. Сюди іноді додаються імена конкретних осіб, щоб персоналізувати привітання.

Читайте також:
Вінки своїми руками на Новий рік 2019: композиції, колір, процес

У прозі

Привітання з Новим роком 2019: друзям, колегам, батькам

Мало хто зможе скласти повноцінні вірші для зачитування їх під час святкування Нового року 2019. Набагато простіше вибрати для цього виконання прозу. Треба пам’ятати про те, що ніхто не буде слухати промову на кілька сторінок. Достатньо пару слів-побажань, які оцінить кожен, хто бере участь у новорічному заході. Аналогічним чином не треба брати на себе роль ведучого.

В рядки можна додавати доречні жарти, що дозволить всім сконцентруватися на оратора. Після таких слів зазвичай все закінчується тостом. Його вибирають виходячи з атмосфери і оточуючих.

Друзям

Привітання з Новим роком 2019: друзям, колегам, батькам

Тут політ фантазій щодо привітань вже точно може розгулятися. Адже в рядки можна включити строгість, легкість, жартівливі моменти, а також згадати певні періоди життя, які були проведені разом. Головне, щоб кожне слово йшло від душі. При бажанні можна персоналізувати привітання, додавши ім’я або звернутися до конкретного учасника новорічного торжества. В словах можна вимовити побажання щастя, міцного здоров’я, сімейного благополуччя і багато чого іншого.

Можна звернутися за допомогою до своїх знайомих, які практикуються на створенні теплих рядків. Навіть маленьке чотиривірш може принести вражень для всіх, хто опиниться на Новий рік 2019 разом з вами за столом.

Улюбленим

Привітання з Новим роком 2019: друзям, колегам, батькам

Таке свято, як Новий рік 2019 слід обов’язково зазначити у колі рідних і близьких, в тому числі і коханої людини. Подарувати треба багато яскравих вражень і позитивних емоцій, у тому числі і щирим поздоровленням. Згадати у словах варто про любов і ставлення. В якості прикладу можна навести такі рядки:

«Кохана, я вітаю тебе з Новим роком 2019 роком. Я вірю, що все те щастя, яке у нас було в минулому році, тільки збільшиться, а любов не піде на задній план. Зверни увагу на все, що нас оточує, яке ми разом і зробили, нарядивши ялинку і поставивши шикарний стіл. Я дуже щасливий, що у моєму житті є ти, і нікуди тебе відпускати я не збираюся».

Читайте також:
Печива на Новий рік 2019: описи і прості рецепти

Звичайно, можна придумати вірші, якщо у виконавця є талант. Але це зовсім не обов’язково, так як будь-які приємні сказані слова з вуст близької людини вже точно впадуть у душу і залишаться там на тривалий час.

Жартівливі побажання

Привітання з Новим роком 2019: друзям, колегам, батькам

У привітанні можна обігрувати і символ наступного року. В якості такого підбирається смішне вірш або прозі. Звернутися при цьому слід до Свині, щоб вона принесла благополуччя і успіх. До того ж дуже багато можна знайти різних приколів щодо цієї тварини, а також сценок. Адже ніхто не скасовував програти ваше привітання, включивши в це і деяких учасників новорічного заходу.

Деякі побажання можна надсилати, у тому числі і в текстовому повідомленні на номер вашого друга або знайомого. Відмінним варіантом у такому випадку є соціальна мережа, а також використання популярних месенджерів Viber, WhatsApp і деяких інших. Сюди в якості доповнення додаються міні-листівки.

Не зайвим до всього цього додати і первинні, вітальні слова, як наприклад «Шановні колеги», «Дорогі клієнти» і тому подібне.

Батькам

Привітання з Новим роком 2019: друзям, колегам, батькам

Саме привітання повинно відповідати урочистості та щирості. Батьки – це найдорожче, що є у людини протягом усього життя. Саме з цієї причини варто присвятити улюбленим мамі і татові радісні та позитивні емоції.

«Дорогі мама й тато. Нехай Новий рік відкриє все нову сторінку в нашому житті, в якому нас будуть вітати тільки радісні моменти. В будь-який день ми будемо насолоджуватися новим днем з позитивними подіями. Протягом круглого року нехай нас оточують рідні та близькі люди з посмішкою на обличчі і оптимізмом».

Новорічні листівки

Привітання з Новим роком 2019: друзям, колегам, батькам

Крім безпосередньо слів не можна обійтися й без новорічних листівок. Їх можна зробити самостійно або придбати вже готовий варіант. Але композиції своїми руками завжди принесуть більше позитиву та емоцій. Існують також і електронні листівки, які надсилаються електронною поштою або у вигляді повідомлення в соціальних мережах і месенджерах. Але для такого звернення встановлені певні вимоги й правила, від яких відмовлятися не можна:

  • Так як привітання зазвичай будуть показуватися один одному, слід постаратися зробити щось унікальне і незабутнє.
  • Додавання чудових жартів характерно для дружньої атмосфери, щоб у підсумку не було ніяких косих поглядів. В іншому випадку створена листівка повинна носити нейтральний характер. Якщо вона виявиться справді якісною і оціненої оточуючими, найімовірніше її залишать у себе як мінімум на всі найближчі свята.
  • Найчастіше листівки відносяться до конкретної людини, про що вказується в рядках. В додаток не зайвим буде їх підписати.
  • У листівці можуть перебувати слова подяки за проведений рік, за надану допомогу, слова напуття, а також побажання міцного здоров’я і благополуччя.
Читайте також:
Вікторини на Новий рік 2019: на корпоратив, в колі сім'ї, дітей

Не треба думати, що чим більше ви напишіть, тим буде краще. Приємніше отримати змістовні рядки, які впадуть у душу і запам’ятаються на довго. Самостійне виконання листівок дозволить зробити їх індивідуалізованими.

Можна попередньо переглянути варіанти листівок в мережі, а вже на їх основі зробити власний твір мистецтва.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022