Приколи на Новий рік 2019: для сімейних, дітей, корпоративів

Під час святкування Нового року не обов’язково дотримуватися строгих традицій або дотримуватися точні правила поведінки в колективі, яким би він не був. У кожного з’являється бажання прикольно провести час, використовуючи для цього численні способи і методи. Саме про них варто поговорити докладніше, щоб було уявлення про те, як урізноманітнити нудний період з 31 грудня на 1 січня.

Веселощі для дорослої компанії

Приколи на Новий рік 2019: для сімейних, дітей, корпоративів

В основному це стосується корпоративних вечорів, коли збирається робочий колектив, щоб урізноманітнити формальний захід. Будь-які ігри та конкурси різної спрямованості дозволять уникнути простого застілля і велику кількість випитого спиртного. До того ж рух – це життя. Для прикладу можна навести кілька варіантів прикольних сценок:

 • Вгадування страв. Слід створити пари, один з яких буде «кухарем», а другий – дегустатор. Останнім зав’язують очі, і йому слід вгадати конкретне блюдо або частування, надане першим.
 • «Тост». Кожен учасник застілля повинен встати з-за столу і почати виголошувати тост. Але при цьому спочатку вибирається літера «А», потім «Б», «В» і так далі. Найцікавіше почнеться тоді, коли справа дійде до рідкісних літер «Ц», «Щ» або «Ю». Адже саме з них і доведеться починати розмову.
 • Створюються пари з чоловіка та жінки. Остання виступає в якості ялинки, а хлопець прикрашає її всім, що попадеться під руку. Можна підготувати заздалегідь реквізит (іграшки, мішура), але виконувати дії йому доведеться в боксерських рукавичках. Потім залишиться лише вибрати найбільш гідний варіант журі.
 • Танці. Здавалося б, що в цьому немає нічого цікавого. Але рухатися виконувати це доведеться конкретної частиною тіла, наприклад, руками, животом, головою. При цьому не зайвим буде проявити артистизм.
 • Караоке. Спочатку виставляється певна пісня, яка є досить популярною, і її учасникам конкурсу слід вгадати, після чого і проспівати.
 • Багато цікавого і прикольного з’являється в тому випадку, коли представник однієї команди задає питання з пісні, а друга на нього відповідає теж словами з пісні. Фрази для запитань можна підготувати заздалегідь, щоб було менше метушні і роздумів. Залишиться лише придумати непоганий відповідь. У підсумку виходить досить цікава пісня, якщо проявити ерудицію і дотепність.
 • «Відмазка». Це свого роду сценка, в процесі якої один учасник ініціює, наприклад зраду чоловіка своїй дружині, але при цьому він повинен придумати найбільш грамотну відмазку. Таких компрометуючих ситуацій з життя можна придумати достатня кількість.
 • «Цифри». Всім відпочиваючим лунає листок паперу, на якому вони повинні проставити певну цифру. Це може бути дата народження, кількість років, зріст, вага і багато іншого. Потім вже починається витягування даних листків із загального числа. Учасники повинні вгадати, до чого і до кого вона належать.

Розіграші та пранки

Приколи на Новий рік 2019: для сімейних, дітей, корпоративів

Щоб дійсно добре відпочити, в тому числі і на новорічні свята, не можна обійтися без численних приколів і підколів. Це створює в компанії позитивні емоції і ульотний настрій. Для цього є кілька цікавих розіграшів.

Читайте також:  Рецепти закусок на Новий рік 2018
 • Тривалий подарунок. Спочатку готується реквізит у вигляді великої коробки. Вона поміщається на тумбу і фіксується, щоб створити єдине ціле. Коробка повинна оформлятися під подарунок і в неї засипаються кульки з поролону і синтепону. На дні за умов довгоочікуваний, але дуже тендітний подарунок. Сама тумба при цьому також набивається зазначеними кульками і дуже щільно, після чого закривається щільною плівкою зверху, де є отвір, що веде в коробку. Плівку за умовами і треба буде надірвати, щоб пробратися далі. Як тільки вона порветься, з тумби выдавятся кульки, і доведеться знову діставати зсередини коробки. До речі, сам подарунок туди можна і не класти, а подарувати окремо по завершенню.
 • Здатна реалізуватися тільки один раз жарт, що отримала назву «Говорить сніговик». Досить буде одягнути костюм сніговика і чекати моменту, поки гості зайдуть. Краще всього так звану симуляцію створити заздалегідь, щоб вони навіть не припускали про те, що стоїть сніговик може в підсумку заговорити.
 • «Привітання від президента». Спочатку для нього готуються так звані «нарізки» з відеороликів з промовами керівника країни, після чого використовуються під час дзвінка і привітання свого знайомого. При цьому важливо, щоб все швидко зіставлялося один з одним під час розмови. Складність в ньому висока, але прикол виходить досить ефективний.
 • Прикольні розваги для дітей

  Приколи на Новий рік 2019: для сімейних, дітей, корпоративів

  Осторонь на новий рік не можна залишати і дітей. Тим більше, що вони є практично в кожній родині. Залишити зазвичай їх не з ким і доводиться брати в веселі компанії, де вони також можуть знайти собі однолітків. Щоб їх часом не пролітало сумно і понуро, слід підготувати декілька сценок, які дозволять підняти їм настрій.

  • Малювання. Для цього дітям надається повітряна кулька з маркером, щоб вони в обмежений час змогли намалювати своїх батьків. Перемога дістається найбільш якісно виконаної композиції.
  • «Посилка». Для цього кілька солодких подарунків загортається у велику кількість аркушів кольорового паперу або альтернативні варіанти. Діти діляться на команди, кожній команді дається по такому ось сюрпризу. Вони повинні передавати його один одному постійно знімаючи тільки один шар паперу. Виграє той, хто швидше добереться до заповітної мети. При цьому солодощі залишаться і в інших дітей.
  • Швидкість дій. Найкраще знайти круглий стіл, на який покласти сюрприз для дітей. Це буде нібито приз від Діда Мороза. Діти при цьому будуть бігати навколо столу, поки ви не назвете конкретну цифру або слово. Хто швидше зможе відреагувати, той і стає переможцем. Так можна повторити кілька разів, щоб кожен зміг отримати нагороду.
  • Естафети. Практично повсякденним варіантом можна назвати рух на самокаті за своєрідною трасі. На останній виставляються перешкоди, наприклад у вигляді ялинок, які треба обов’язково об’їжджати. Крім цього можна виставити два мольберта, поділивши дітей на дві групи. Кожному учаснику дається буквально пару секунд, щоб витягти з коробки будь-фломастер і їм намалювати певну частину порося на аркуші паперу. В результаті може вийти дуже прикольний малюнок, з якого посміються не тільки діти, але і дорослі.
  Читайте також:  Великодній пиріг рецепт, 2021, французький, з яйцями

  Варто відзначити, що прикольні заходи можна провести ще й до настання зазначеного свята. Це стосується, наприклад прикраси новорічної ялинки. Всі присутні в хаті діти діляться на команди, які прикрашають певну частину їли. Перемога дістанеться тим, хто зробить це не тільки швидко, але і найбільш ефективно. При цьому брати з коробки можна лише одну іграшку, а не кількох відразу.

  Також не можна обійти стороною всім відомого «крокодила». Одній дитині загадується певна ситуація або слово, а інші повинні будуть вгадати правильний варіант відповіді. Нового при цьому можна буде почути багато.

  Влаштовувати різні приколи на Новий рік 2019 можна навіть маленьким дітям, але які вміють розмовляти хоча б мінімально. В якості завдання можна їм вказати на необхідність називати по одному предмету, при відсутності якого не може повноцінно пройти новорічне свято (ялинка, Дід Мороз, мандарини і т. д.). Хто не зможе назвати слово, вибуває з боротьби за солодкий сюрприз.

  Приколи для сімейного свята

  Приколи на Новий рік 2019: для сімейних, дітей, корпоративів

  Не рідкісні випадки, коли новорічна ніч зустрічається людьми в тісному сімейному колі. Щоб не було нудьги і смутку на обличчях, слід використовувати будь-які варіанти приколів і розіграшів. Але щоб здивувати один одного, треба дуже сильно постаратися.

  Дізнатися дуже легко свого близької людини, особливо якщо ти вже знаєш про те, що на ньому надіто і на що основне звернути увагу. Але ускладнити процес можна не тільки одяганням цупкої тканини на очі, але і в’язаних рукавичок на руки. Це вийде набагато веселіше, особливо для ваших дітей. Кожен хоче знати про те, що його чекає в найближчому майбутньому. Це можна перевернути в прикол, який виконується наступним чином. В якості реквізитів готуються дві скриньки або інші подібні ємності, в одну з яких вміщається листки з різними питаннями, а в другу – з відповідями. Витягування їх відбувається по черзі, що призведе до дуже непередбачуваних «відповідей». Це потягне за собою не тільки підняте настрій, але і велика кількість коментарів.

  Також можна підключити і дітей. Їх відправляють на якийсь час до іншої кімнати, а батьки в цей момент ховають різні цукерки і солодощі у «схованки», якими можуть виступати шафи, полиці і т. д. Коли діти починають шукати, їм можна додатково підказувати «холодно» або «гаряче». Особливо це важливо, коли цукерок залишилося зовсім небагато.

  Весела метушня виходить при використанні приколу з назвою «дресирована гусениця». Всі члени сім’ї повинні будуть стати один за одним і взятися за талію стоїть попереду. Далі справа вже залишається за ведучим, який дає команди (спати – усі лягають на підлогу, не відпускаючи один одного, танцювати, бігти, сидіти і т. д.).

  Читайте також:  Куди поїхати відпочити на Новий 2018 рік?

  Нетвереза компанія

  Приколи на Новий рік 2019: для сімейних, дітей, корпоративів

  Досить прикольно виходить провести час у нетверезій компанії, так як тут можна розглянути численна кількість варіантів для розіграшів і прикольного проведення часу. В якості таких можна назвати:

  • «Пляшечка». Є ймовірність появи нових пар, якщо раніше таких не було. До того ж це додає пікантності. Правил особливо розповідати не варто, так як гра знайома з дитинства.
  • «Крокодил». Від кожного присутнього можна попросити, щоб він продемонстрував який-небудь предмет, фільм, актора, сценку, при цьому використовуючи тільки жести й міміку, без слів. Особливо в п’яній компанії це виходить дуже весело й прикольно.
  • Тільки стійкі солдатики здатні дограти до кінця і при цьому виграти в гру «Хрестики-нулики». Здавалося б, дуже простий варіант для новорічного проведення часу, але при цьому виходить все дуже захоплююче.

  Правила приколів

  Приколи на Новий рік 2019: для сімейних, дітей, корпоративів

  Під час проведення будь-яких приколів, розіграшів, сценок на Новий рік 2019, слід дотримуватися певних вимог та правил. Серед них основний акцент треба зробити на:

 • Враховується завжди компанія, в якій що-небудь організовується. Найкраще до процесу підготуватися заздалегідь, уточнити переваги і сам колектив. Адже не дарма вище були розбиті всі популярні приколи на так звані категорії. Адже люди пенсійного віку не будуть стрибати і скакати, хоча і такі знайдуться, а молоді – сидіти осторонь і слухати музику. Всі приколи потрібно зводити виключно до конкретної компанії. Так, наприклад розіграші на мототематику підійдуть для байкерів, а фруктова, овочева – для любителів сільського господарства. Це звичайно наведено для прикладу, але майже повністю розкриває всю суть виставлених вимог.
 • Процес приколів. Якщо при організації заходу на Новий рік 2019 надійде інформація про те, що з одними учасниками краще не жартувати або до них не підійде такий-то розіграш, відразу ж слід переключитися на щось інше. Тільки в такому разі настрій буде піднято на високий рівень.
 • Якщо обійтися без прописаних вище рекомендацій, можуть наступити неприємні наслідки, образи, нерозуміння і непорозуміння. Це призведе до зіпсованого свята і сильного розладу. Так що на плечі самого організатора свята лягає велика гора відповідальності.

  До того ж не зайвим буде самому щось підготувати на Новий рік 2019 і запропонувати виконати в компанії. Не обов’язково, що це буде з дорогим або заздалегідь підготовленим реквізитом. Навіть самі елементарні речі здатні принести кожному учаснику позитив і веселість. Тим більше що в новорічну ніч багато сміху і прикольних моментів не буває. Ну а потім це вже можна згадувати хоч протягом усього року.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021