Прикмети на Новий рік 2019: про гроші, поради, традиції

Під час святкування Нового року багато людей відносяться до чинного прикметами скептично, та й обходять їх стороною. Але є певна категорія, які не сумніваються в тому, що все це було набрано століттями і прийшло від наших прадідів. Все ж в більшості випадків до них просто дослухаються, роблячи власні висновки щодо правдивості. З цієї причини треба розібратися в тому, які присутні взагалі прикмети на черговий Новий рік 2019, і які специфічні правила зустрічі свята слід дотримуватися.

Працюють прикмети?

Прикмети на Новий рік 2019: про гроші, поради, традиції

Скептики говорять про те, що не завжди будь-яка прикмета збувається в повному обсязі. Інша ж сторона впевнена, що в такій ситуації не виконано хоча б один пункт з неї, що і призводить до провалу. Так що слід спочатку дізнатися всі головні аспекти реалізації події, а тільки потім робити з них висновки.

Не можна обходити стороною і наукову складову питання. У тому випадку, коли нам принесла удачу, наприклад, монета, ми починаємо в неї вірити і всю енергію з позитивної сторони направляємо на неї. Протягом певного часу вона в монеті накопичується, після чого в якійсь мірі ми запозичуємо і отримуємо бажаний результат. Та й до того ж дуже часто відбувається, що виконується саме те, у що ми віримо і цього поклоняємося. Навіть якщо звернути увагу на так зване біополе (німб) священних, яких саме з ним зображують на іконах.

Тепер же варто розглянути основні традиції і прикмети, які присутні не тільки в новорічну ніч, але і перед нею.

Напередодні Нового року

Прикмети на Новий рік 2019: про гроші, поради, традиції

Ще до самого свята слід нагадати про те, що є певні прикмети, які дотримується практично кожен. В якості таких можна назвати:

 • До Нового року слід розрахуватися з усіма наявними боргами, якими б вони не були за розмірами. Це вбереже від нових зобов’язань в наступному році.
 • Прибрати з дому все непотрібне. У першу чергу це стосується старих речей, які ніхто не приводить в порядок. У будинку повинна бути ідеальна чистота і порядок.
 • У квартирі в обов’язковому порядку повинна бути ялина. В її лапах живе добрий дух, здатний принести лад у родину. Для залучення достатку її прикрашають іграшками, цукерками, всім тим, чим власна душа бажає.
 • Ні в якому разі не можна роздавати навіть своїм близьким предмети, прямо або побічно пов’язані з вогнем. В якості таких можна назвати класичні сірники, запальнички, мангал тощо.
 • Повинен бути хоча б мінімальний заробіток. Це вбереже від порожнього гаманця після свят.
 • Старий рік слід провести гідно. З цієї причини останні три дні на столі має бути велика кількість різних трапез.

Жодна неприємність не повинна залишатися разом з вами у Новому році. Велика частина наявних прийме направлено саме на це.

Новорічна ніч

Прикмети на Новий рік 2019: про гроші, поради, традиції

Крім зазначених вище традицій, присутні і ті, які люди намагаються дотримати безпосередньо в ніч з 31 грудня на 1 січня. В якості таких можна назвати:

 • Загадування бажання під час бою курантів. Кажуть, що воно обов’язково здійсниться. Деякі при цьому пишуть його на клаптику паперу, спалюють, а залишився прах кидають в келих з шампанським і п’ють.
 • Має бути велика кількість хлопавок. Під час їх спрацювання будь-яке зло тікає з життя.
 • Не буде ніяких прощань з коханими, якщо під час останнього удару годинника поцілувати один одного.
 • Якщо позичити прикраси на свято або одяг, неодмінно будуть чекати борги. Тому краще зустріти його в новому убрании.
 • Будь подарунок близьким чи знайомим принесе нових вірних друзів.
 • Важким виявиться рік у тому випадку, якщо 1 січня відправитися на роботу чи робити взагалі хоч щось. Цей день призначається виключно для відпочинку.
 • Удача не зникне в тому випадку, якщо кожного нового гостя привітно зустріти і посадити за стіл.
 • Після виходу на роботу клієнтам слід робити максимальні знижки, щоб це все повернулося назад до вас у новому році.
 • Вся сім’я залишиться разом у тому випадку, якщо ніжки святкового столу зв’язати між собою мотузкою.
 • Грошей принесе і захована монетка в кишені.
 • Якщо в процесі святкування буде розсипана сіль на столі, це принесе позитивні моменти.
 • За хвилину до Нового року чиститися цитрус (лимон, апельсин, мандарин), ховається під ялинкою, а після викидається.
 • Побачений сон у новорічну ніч розповість повністю весь прийдешній рік.
 • Нічого не слід викидати з будинку, так як це принесе на вас рішення сторонніх труднощів.
 • Нужденним дарують їжу і одяг, що має принести вдалі моменти в житті.
 • Якщо після ночі Нового року побачити першої жінку, вона віщує погане самопочуття і погіршення здоров’я. Так що краще всього звернути свою увагу на чоловіків.
Читайте також:  Недорогі подарунки на Новий рік 2019: подружжю, дітям, колегам

Прикмети з символом

Прикмети на Новий рік 2019: про гроші, поради, традиції

Не дивлячись на те, що свині у нас зазвичай асоціюється з неопрятностью і брудом, в будинку все одно повинен бути ідеальний порядок. Це дозволяє уникнути навіть незначних невдач у вашій квартирі.

Для прикраси ялинки слід обирати ті кольори, які більшою мірою підходять даній тварині. В якості таких можна назвати рожевий, жовтий, коричневий. Відмінно буде виглядати золота іграшка або мішура. Не завадить, а навпаки виявиться до речі символ Нового року на ялинці. Тому варто прикупити відповідні іграшки.

В цьому році дуже популярними стануть скарбнички у вигляді свині, а також численні іграшки, статуетки. Можна заздалегідь все це придбати, а в новорічну ніч розставити все на столи і полиці в домі. До того ж все це буде виступати в якості гарного подарунка. Але вибір повинен падати не на пластик, а на кераміку. Навіть у скарбнички слід покласти хоча б незначну суму грошей, щоб залучити на свою сторону удачу.

Якщо звернути увагу на східний календар, по ньому відсутня вказівка на точну дату настання Нового року. У них прийнято звертати увагу на дату другого за рахунком повного місяця після зимового сонцестояння. Що стосується китайського Нового року, то земляна свиня жовтого кольору почне вступати у свої законні права тільки 5 лютого. При цьому треба звернути увагу на деякі основні прикмети, що відносяться виключно до даного свята.

 • Слід прикласти максимум зусиль для того, щоб відшукати в зимових візерунках на стеклах символ свині.
 • Якщо в перший день Нового року зустріти молодого поросяти, удача буде йти з вами в ногу.
 • За святковим столом не повинно бути страв із свинини, що може образити головний символ.
 • В холодильник треба заховати мішечок, вибравши для нього червону тканину, в який помістити непарне число монет, а останню розмістити решкою догори. У кишені при цьому лягає досить велика купюра.
 • Ніколи не треба наводити порядки в останній день. Це слід виконати напередодні.
 • Якщо який-небудь член родини у свято не вдома, а у від’їзді, для нього все одно повинні бути передбачені столові прилади і порожня тарілка.
 • Будь-якій дитині треба подарувати червоний конверт з монеткою.
 • Якщо йдеш в гості, з собою обов’язково прихопи два мандарина. Аналогічна ситуація стосується і господарів, які проводжають гостей. Останнім слід подарувати по 2 цитруса. Це все на китайському співзвучно золота.
 • Читайте також:  Гарячі і холодні закуски на Новий рік 2019: опис і рецепти

  Святковий стіл

  Прикмети на Новий рік 2019: про гроші, поради, традиції

  Щоб в домі був достаток на святковому столі має бути величезна кількість різних страв, від яких він буде просто ломитися. Але не можна, щоб в тарілках були в підсумку недоїдені порції. Щоб у Новому році не задкувати назад, зі столу виключають страви з омарів або раків. Якщо виконуються м’ясні страви, всі вони повинні бути підкріплені овочами. Найголовніше, щоб не було свинини. А от все інше – риба, інше м’ясо, молочні продукти, тільки за. Деякі говорять про те, що іншому свині є курка. Так що від неї краще відмовитися, а придивитися, наприклад, до яловичині. При цьому щасливим виявиться саме та людина, в келих якого зливаються останні краплі спиртного з пляшок.

  Залучення грошей

  З грошима пов’язано, напевно, найбільша кількість прикмет, у тому числі і ті, про які ми вже дещо сказали. Для залучення на свою сторону фінансів, слід зробити все для того, щоб задобрити жовтого земляного кабанчика. З цією метою протягом року треба побільше вибиратися на відпочинок на природу, пляжі, озера і все, що з цим пов’язано.

  Прикмети на Новий рік 2019: про гроші, поради, традиції

  Грошові втрати приваблює собою посуд навіть з незначними сколами або тріщинами. Від неї слід позбутися в першу чергу. Можна навіть взагалі сходити в магазин і купити все нове на стіл. Кишені при цьому не повинні бути порожніми. Під час святкування в них можна покласти монетку або велику грошову купюру. Щоб ніхто не помітив треба заховати в саму ялина кілька монет, а також купюр. Вони повинні залишатися там протягом усього свята.

  Крім того, що треба розрахуватися зі всіма своїми боргами, так і 1 січня нікому не позичати. Нехай навіть це буде зовсім маленька сума грошей. Це призведе до того, що протягом найближчих 12 місяців фінанси будуть крапельки витікати в невідомому напрямку. Величезне везіння у фінансової складової чекає тієї людини, до кого в хаті після бою курантів підійде кішка.

  Старий Новий рік

  Прикмети на Новий рік 2019: про гроші, поради, традиції

  Після настання свята є ще один важливий день – старий Новий рік. З ним також є кілька прикмет, які слід пам’ятати і знати.

  • 8 січня не можна нічого робити, а краще взагалі провести час у лазні або відправитися в басейн. Це може принести успіх на літо – провести відпустку в серпні, так і на гарячому піску на море. Ніяких сварок при цьому бути не повинно.
  • Не можна вимовляти слово «13» старий НГ.
  • При наявності класичної російської печі, з неї дістається 9 жаринок, які обмотуються папірцями. На останніх треба написати: хвороба, бідність, нудьга, мука, щастя, розлука, багатство, нещастя, любов. Те, що буде витягнуто з ранку і чекає людини протягом року.
  Читайте також:  Смачні рецепти на Новий рік 2019: описи і рецепти

  З миру по прикметі і традиції

  Прикмети на Новий рік 2019: про гроші, поради, традиції

  Не тільки в нашій країні проводяться різні заходи щодо згаданого свята. Навіть в інших державах є кілька дій, які безпосередньо з ним пов’язані.

 • Австралія. Ялинка підвішується до стелі.
 • Шотландія. Запалюється величезна кількість свічок, в тому числі каміни і печі, при їх наявності. По кожному удару курантів вони при цьому з’їдають якусь ягоду і постійно загадують бажання. Головне в цій справі встигнути все зробити. Двері обов’язково повинні бути відкриті, щоб все старе пішло разом з неприємностями, а в будинку з’явився дух оновлення.
 • Греція. В будинку ставлять фігурки з корабликів, так як вони впевнені, що саме на кораблі припливає щастя. Крім цього вони виставляють за поріг морський лук, а з ранку мама сімейства забирає його назад і стукає по голові кожного члена сім’ї. В процесі зустрічі Нового року всі виходять на вулицю. Після опівночі всі один одного вітають, а далі найщасливіший у минулому році повинен розбити гранат про поріг, а в будинок потім увійти кожен повинен з правої ноги. Такі прикмети повинні принести удачу і благополуччя протягом найближчих 12 місяців.
 • Болгарія. Спікають коровай, в якому ховають монетку. Кому вона дістанеться, того можна назвати щасливим на весь новий рік.
 • Норвегія. Тут же, навпаки вони звикли обходитися без подарунків. Як виняток можна назвати коробок сірників, як символ тепла і благополуччя. Діти в новорічні шкарпетки кладуть сіно (їжа для кози), так як саме ця тварина повинна приносити подарунки. У них більше віддають перевагу спокійний сімейний вечерю.
 • США. Протягом останньої хвилини перед НГ з 23-метрової висоти на Times Square падає великий кольоровий шар. За цим спостерігає, чи не вся планета. А сама традиція вперше з’явилася в 1907 році і дотримується донині. При цьому треба звернути увагу на те, що це проробляється в кожному штаті. Але в якості заміни класичного кулі виступають персики в Джорджії, м’ячики пінг-понгу в Пенсільванії або, наприклад жолуді в Північній Кароліні.
 • Данія. Вони є власниками відразу двох Дідів морозів: старий Юлеманден і молодий Юлениссе. В якості страви на столі повинна бути величезна миска з рисом. У ньому ховають сюрприз – мигдальний або інший горіх. Кому він дістанеться, того можна назвати щасливчиком. Хвойні дерева при цьому вони зберігають, обходячись штучними варіантами. Справа в тому, що лісники в лісі їх обробляють спеціальним розчином, який в домашньому теплі починає погано пахнути.
 • Кілька порад

  Ну і, звичайно ж, не можна обійтися без кількох порад, які будуть корисні під час святкування Нового року. Ні в якому разі не можна забувати про себе, особливо, якщо робляться подарунки рідним і близьким. Головне, щоб презент був найбажанішою, нехай і не дуже дорогим.

  Так як під час самого святкування у будинку знаходиться велика кількість людей, слід захиститися від злого погляду. З цією метою ставляться свічки, які повинні горіти протягом усієї ночі. Будь-яких домашніх тварин в цей час треба балувати і ні в якому разі не ображати.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021