Плакати на Новий рік 2019: з написами, зображеннями, прикрасами

При настанні Нового року 2019 всі намагаються влаштувати відповідну атмосферу в своєму житлі. Це стосується в першу чергу інтер’єру і виставлення ялинки. Остання прикрашається численними іграшками, гірляндами. Крім цього на стіни клеять кулі, вішають різдвяні вінки. Багато чого можна купити вже в готовому варіанті в магазині. Але завжди вашим близьким і знайомим буде приємно побачити самостійно виконані плакати, варіанти яких ми розглянемо в цій статті.

Новорічна стінгазета

Плакати на Новий рік 2019: з написами, зображеннями, прикрасами

Самий перший матеріал, який нам необхідний – ватман відповідного формату. Його можна вибрати абсолютно будь-якого розміру. Все залежить від власних уподобань. Він завжди буде базою для всіх інших прикрас. В якості останніх можуть підійти будь блискітки, гірлянди, у тому числі й працюють від батарейок, сніжинки з паперу, дощик. Деякі можна зробити самостійно, а що-то буде простіше купити в готовому вигляді.

Для кріплення додаткових елементів прикраси можна використовувати скотч. З них можна виконати обриси яких-небудь предметів, загальний контур плаката. Додатково додаються фотографії, що надає йому варіант колажу. У процесі творчих виконань не обов’язково все робити самостійно. Залучати до допомоги своїх близьких, друзів, а також знайомих.

При власному вмінні можна зробити 3D-сніжинки або інші аплікації з об’ємом. У якості останньої можна назвати ялинку або сніговика. Варіантів для виконання існує достатня кількість, якими можна скористатися.

При створенні плаката на Новий рік 2019 своїми руками слід самому уявляти, що на ньому в подальшому буде зображено. Тільки це дозволить створити у підсумку дійсно прекрасну композицію. Далі вже можна нанести штрихи олівцем, які дозволять визначитися з тим, де і як буде розташовано. Попередньо найкраще це виконати на окремому аркуші, а далі вже використовувати пропорції.

Ніяких складнощів у процесі виготовлення плакатів немає. Навіть дитина може придумати власний варіант і докласти максимум свого вміння і навичок у творчості. Тут не обов’язково, щоб все було строго і чітко. Він повинен відображати новорічну атмосферу, а також старання самого виконавця. Але слід пробігтися в подробицях з основних елементів, які можна відобразити на новорічних плакатах.

Оригінальні зображення

Плакати на Новий рік 2019: з написами, зображеннями, прикрасами

У процесі створення композиції треба лише проявити власні старання і витратити при цьому деяка кількість часу. До того ж у мережі можна скачати і роздрукувати заготовки, за яким все виконується дуже просто. Але просто картинка нічого цікавого не принесе. Чудово виглядає поєднання технік, як наприклад аплікації, написи, зроблені власноруч, журнальні вирізки, а також фотографії, які попередньо друкуються в потрібному форматі.

Використання об’ємних зображень і різних елементів з об’ємом дозволять надати плакату формат 3D. В якості таких зазвичай застосовуються мішура або серпантин.

Читайте також:  Кращі новорічні напої 2018 року

Не можна обійтися на стінгазеті без головного героя майбутнього року – свині. Вона може бути абсолютно різна на плакатах. Особливо будуть цікаві мультяшні герої, як наприклад свинка Пеппа, що сподобається маленьким представникам новорічної вистави.

Плакати на Новий рік 2019: з написами, зображеннями, прикрасами

Крім цього додати на плакат слід і Діда Мороза, зробивши його трохи прикольним і мультяшним. У доповнення до нього підійде сніговик, якого постійно ліплять діти, як тільки випаде сніг, а також олені і сани. Останні адже використовуються для транспортування подарунків і подорожей від дитини до дитини.

Новорічна тематика включає в себе також:

 • Зображення ялинок, будинків.
 • Вставка героїв мультфільмів в зимовий ліс.
 • Снегурка разом з Дідом Морозом.
 • Розташування біля ялинки лісових тварин, білок, мишей.
 • Вставка фотографій на комп’ютері та багато іншого.

Колажі зазвичай робляться тими, хто розуміє сам процес. Але якщо самому наскільки розібратися, ніяких складнощів точно не виникне. У подальшому все це можна прикрашати на власний розсуд.

Напису на плакаті

Плакати на Новий рік 2019: з написами, зображеннями, прикрасами

Одних картинок на плакаті буде недостатньо. На папір також варто нанести і численні написи, які будуть відповідати новорічного поданням. Самі літери тут можна зробити у вигляді малюнка, додати до них окремі елементи. Крім цього можна зробити вирізки з журналів, після чого наклеїти їх на заздалегідь визначені місця. При власному вмінні створити їх можна за об’ємом.

Деякі можуть спробувати на самі літери нанести осколки битого іграшок. Але при цьому до процесу не слід залучати дітей, оскільки вони можуть порізатися, поранитися і тільки зіпсують собі новорічний настрій. В якості альтернативи сьогодні існують паєтки з блиском і різного кольору. Також відмінно підійде кольоровий папір, з якої вирізається сама напис на плакат на Новий рік 2019 своїми руками. До того ж існує і самоклеючий матеріал.

При використанні гофрованого паперу та створення з неї букв з обсягом, приклеювати можна за допомогою клею ПВА, а наносити всі пензлем. Для цього є кілька правил і вимог, щоб досягти бажаного результату:

 • Олівцем наноситься попередня напис на аркуш ватману.
 • З гофрованого паперу нарізають смуги різної довжини. З них створюються так звані джгутики.
 • Заготовки, змазані клеєм, фіксуються на ватмані майбутнього плаката. У процесі треба бути уважним, так як фарба з паперу може переноситися на плакат. Але при її растечении по ватману, на неї можна нанести блискітки.
 • Щоб все вийшло на вищому рівні, слід залишити нашу заготовку до повного висихання. Треба звернути увагу на те, що аналогічним чином напис робиться і з звичайної вати. В подальшому вона покривається фарбою різного кольору, а також блискітками та іншими компонентами.

  Для написів повинна використовуватися новорічна тематика. В якості таких може бути привітання, вірші, побажання. Загалом, все те, що з’явиться в думках. Акцент слід робити на свині, як символ Нового року 2019.

  Читайте також:  Наряд на Новий рік 2019: вибір кольору, плаття, взуття, стилю по зодіаку

  Чим ще прикрасити

  Плакати на Новий рік 2019: з написами, зображеннями, прикрасами

  Плакати навіть в готовому вигляді, наприклад, для школи можуть набуватися в магазині. Але найкраще залучити для їх виконання всіх оточуючих. В якості елементів прикраси стінгазет можна назвати наступні компоненти:

  • В’язання. Підійде для творчих дітей, які самі люблять робити це. Такими елементами можуть стати різні вироби новорічної тематики, сніжинки з ниток, персонажі нового року 2019, снігуроньки і багато іншого. В подальшому вони наносяться або приклеюються на сам плакат.
  • Фотографії. Якщо це сім’я або трудовий колектив, попередньо роздруковані фото кожного учасника новорічного заходу. Далі на стінгазеті, наприклад можна зобразити ялинку з іграшками. Самі ж ці іграшки та будуть виступати в якості місця приміщення фото. Крім цього рамки можна зробити у вигляді малюнка, з бісеру. Багато хто скаже, що не завжди є на руках фото вашого друга, при бажанні зробити йому сюрприз. У такому випадку можна скористатися соціальними мережами, де вже точно знайдеться підходящий варіант зображення. Плакат іноді цікаво буде зробити в ретро-стилі. Адже звичайні кольорові фото вже всім набридли.
  • Аплікації. В якості матеріалу можна вибрати елементи тканини, шкіри, гофрований папір і багато іншого. З них створюються головні герої заходи, які в подальшому приклеюються до основи. Додатково прикрашається все блискітками, додається ялинка власного виробництва, кулі-портрети і багато іншого. Це може зробити кожна дитина, якщо в якості керівника буде призначений батько або старший брат, сестра.

  Тобто, існує достатня кількість варіантів, здатних створити дійсно якісний плакат на Новий рік 2019 своїми руками. Залишається лише взяти в руки підходящий матеріал і докласти власні зусилля і творчі навички.

  Способи малювання плакатів

  Плакати на Новий рік 2019: з написами, зображеннями, прикрасами

  Не обов’язково в плакатах все буде стандартним і чітким. Тут треба проявляти фантазію. З цієї причини можна навести кілька основних ідей, за допомогою яких можна створювати плакати на новорічний захід:

 • У вигляді валянка. У подальшому у нього можна помістити різні солодощі для дітей, а також сюрпризи або хоча б зробити їх імітацію.
 • Вікно. Тобто, створюється так звана рама, за якої розташовується кімната з ялинкою та подарунками для кожного учасника.
 • Ялинка. Якщо самому не виходить створити її, достатньо взяти шаблон і по ньому вже вирізати основу для плаката. Деякі деталі можуть склеюватися один з одним для додання ефективності.
 • Об’ємні годинник. На циферблаті розташувати подарунки, вірші, побажання чи привітання. Крім цього відмінно буде розташувати тут і фото, які попередньо роздруковуються.
 • Сніжинка. На ній розміщуються написи, а також прикрашається основа додатковими елементами.
 • Сніговик. На його основних частинах можна прикріпити все, що тільки душі завгодно.
 • Читайте також:  Індичка, запечена в духовці цілком, фото-рецепт з сюрпризом

  Тобто, тут вашим помічником буде ваша фантазія. Від її польоту буде залежати і підсумковий результат, який вже точно порадує оточуючих. Будь-які побажання і з’явилися думки відразу ж варто відображати на папері. До того ж новорічний період – час творчості, яке має збирати в себе членів сім’ї, робочого колективу, школярів тощо.

  Плакати-розмальовки

  Плакати на Новий рік 2019: з написами, зображеннями, прикрасами

  Для дітей можна створити спеціальний плакат-розмальовку. Тут особливо нічого вигадувати не доводиться. Досить зробити якісну заготівлю. Вона повинна орієнтуватися на вікову категорію. Намалювати можна ялинку, а біля неї дітвору, Діда Мороза зі Снігуркою, які танцюють і веселяться. Далі вже в роботу включаються ваші діти, разукрашивающие кожен елемент на плакаті на власний розсуд. Звичайно, не зайвим буде взяти шефство над ними і підказувати окремі моменти. У підсумку вийде дійсно якісна композиція, в процесі створення якої кожен член сім’ї вклав свою душу, любов і позитивний настрій.

  У мережі інтернет можна знайти достатню кількість готових варіантів з зображеннями. Вони легко завантажуються з потрібного ресурсу та відповідної тематики, а далі вже залишиться роздрукувати та надати дітям для виконання. Якщо з’явиться бажання створити дійсно якісну підсумкову композицію, яку не соромно буде розмістити на видному місці, тоді краще самостійно взяти участь у процесі. Найголовніше тут не поспішати, а все робити акуратно. Адже часу предостатньо до самого Нового року 2019. З цієї причини можна витрачати навіть пару годин у тиждень, роблячи кожен фрагмент і елемент на майбутньому плакаті.

  Стінгазета для улюблених

  Плакати на Новий рік 2019: з написами, зображеннями, прикрасами

  Увагу і турботу слід проявити не тільки вашим друзям, трудовому колективу, але і близьким людям. Мова тут йде про матеріальний подарунок, який в будь-якому випадку буде оцінений по достоїнству. Але не менше магазинного придбання сподобається і презент, виконаний власними руками. У цьому й може допомогти новорічний плакат.

  Немає потреби для цього брати величезний ватман і на ньому вже вимальовувати кожну деталь. Досить буде і формату А3, А1. Як композицій можна вибрати найбільш вдалі фотографії, а також зробити різні написи (слова, які хочеться передати коханій людині).

  Такі плакати можуть створюватися і як сюрпризів. Адже дуже просто помістити на ньому, наприклад, конверт, куди вже вкласти подарунок, в тому числі і фінансового плану (сертифікат). Це не тільки порадує, але і здивує вашого коханого, який навряд чи очікує такого прояву творчості з вашого боку.

  Будь-який варіант плакату на Новий рік 2019 своїми руками здатний принести море позитивних і позитивних емоцій. А якщо уважно переглянути основні варіанти, які можна виконати власними силами, можна зробити один простий висновок – створити його може абсолютно будь-яка людина, особливо якщо взяти за основу наявні в мережі заготовки.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021