Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

До майбутнього Нового року 2019 у мережі представлено величезну кількість малюнків, листівок, підказок для того, щоб провести захід на високому рівні. Зображення можуть використовуватися при створенні плакатів, стіннівок, листівок і багато іншого. Треба пробігтися по різним тематикам, де переглянути основні варіанти картинок.

Універсальні

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

Якщо звернути увагу на універсальні картинки можна сказати, що вони відмінно доповнять привітання, плакат на Новий рік 2019. Вони можуть бути намальовані в графічних редакторах, зібрані з різних елементів, після чого достатньо надіслати своїм близьким, колегам по роботі і друзям.

Можна сказати простими словами, що це ті зображення, які можуть використовуватися на абсолютно будь-новорічний захід, так як на них присутні ялинки, іграшки, зірочки, блиск і розкіш, що властиво даного торжества. Кожен варіант має свої особливості. Головне, передати ними святковий настрій і принести тільки позитивні емоції.

Красиві картинки

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

Зустріти можна картинки, на які з задоволенням будуть дивитися не тільки діти, але і дорослі люди. Дивлячись на них, з’являються думки про те, що магія все ж існує. Зображення додатково занурюють людину в дитинство, коли все це здавалося не реальним. В якості основних можна привести хатинку у вогниках, до якої мчить колісниця з Дідом Морозом та, звичайно ж, подарунками. Все це поєднується з появою прикольних і кумедних звірів, що нагадують просто іграшки. Кожен елемент в поєднанні один з одним можуть у підсумку створити дійсно якісну картинку.

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

Навіть якщо взяти цього простого сніговика, можна сказати, що він такий милий і здатний підняти настрій будь-якого. При бажанні самостійно можна додати які-небудь написи, кілька коробок з подарунками і позитив забезпечений на Новий рік 2019.

Східна тематика

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

Не можна обійти стороною і цю тему в картинках. Адже всім відомо про те, що саме східний календар дозволив принести нам в життя постійного господаря року і покровителя, сменяющегося з періодичністю. Світ тварин виділяється на головному тлі. Зображення будуть особливо важливі під час створення презенту або плаката для людини, який захоплюється культурою Сходу. Все буде напхане індивідуалізмом і оригінальністю.

Читайте також:  Загадки на Новий рік 2019: дітям, дорослим, символічні році

Замість звичних елементів на тлі зазвичай розташовуються культові будівлі, японський стиль, політ фантазій, хмари, а також різні унікальні ліхтарики. У подальшому їх можна прикріплювати до привітання в електронному листі або в якості заставки для музичної композиції. Загалом, у кого на скільки вистачить фантазії.

Символ року

Дуже важливо на картинці згадати і головний символ наступаючого року. Свиня повинна бути в обов’язковому порядку. Так і картинок існує величезна кількість, з яких можна вибрати відповідний варіант для вставки.

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

Зображення на одному фоні собаки і свині говорить про те, кого ми проводжаємо, а кого зустрічаємо в якості нової господині. Таким чином, ми дякуємо першого за все те позитивне, що у нас було, і чекаємо не меншого від іншої тварини.

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

Майбутній рік бажано проводити в колі сім’ї і найголовніше – де-небудь на відпочинок. Це не обов’язково буде класична природа (ліс, озеро), а екзотичну подорож на моря і океани, піщані теплі пляжі. Саме сюди відмінно вписується відпочивальниця свиня, як на даному зображенні.

Дід Мороз і Снігуронька

Головними героями також є і постійні учасники новорічного свята – Дід Мороз і Снігуронька. До того ж без них не може обійтися практично будь-яка картинка даної тематики. Персонажі цікаві особливо дітям, які чекають їх з нетерпінням, а більше подарунків від них. Деякі навіть пишуть листи до Діда Мороза або відправляються до них у гості. У Росії є Великий Устюг і Кострома, що є відповідно батьківщиною Діда Мороза і Снігуроньки. Кожен рік резиденції збирають в собі велику кількість бажаючих побачитися з ними один на один.

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

На представленій зображенні, наприклад, видно, як головні дитячі і не тільки персонажі підносять подарунок маленькій дівчинці, сяючий від щастя. Не даремно батьки замовляють привітання саме від них, щоб не понести на другий план дитячі думки і мрії.

Читайте також:  Ігри на Новий рік 2019: застільні, рухливі, для дітей, для всієї родини

Санта Клаус

Цей герой є братом, які проживають за морями. Але новорічний чарівник шанується в усьому світі не менше, що говорить про необхідність його відображення на картинці на Новий рік 2019. Не дивлячись на зовсім іншу батьківщину, в іншій країні, його люблять так само, як і Діда Мороза. До нього проявляється увагу з боку людей різних вікових категорій.

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

Якщо взяти, наприклад дану картинку, на ній є все те, що необхідно новорічного торжества. До того ж у ілюстровані ялинкові кулі при бажанні можна вставити фотографії ваших близьких людей або друзів, які будуть запрошені за святковий стіл.

Картинки-привітання

Ніколи не можна обійтися без повноцінного вітання на Новий рік 2019. Його виконують різним чином, але найбільш ефективно буде відобразити його на підготовленій заздалегідь картинці. Фоном можна вибрати абсолютно будь-який варіант, який сподобається всім оточуючим. А далі вже підібрати гідний текст і вставити його.

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

На представленій картинці переважає червоний колір, але не забули і про основний золотистий. Разом з ялинковими прикрасами, тут присутні зірки, стрічки, ягоди, які відмінно один з одним поєднуються.

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

Присутній мінімалізм на ілюстрації, більше підходить для спокійного відпочинку в колі близьких людей. На ній є келихи шампанського, новорічна композиція з шишок, гілочок ялинки, куль. Що стосується самого тексту поздоровлення, вони можуть вибиратися абсолютно різні. При власному вмінні класичні варіанти можна замінити на власний твір. Достатньо лише підібрати картинку для фону.

Сміх і радість

Жоден Новий рік не може обійтися без моря позитиву і постійних жартів. Радість і емоції повинні бути присутніми на будь картинці, підбирається на торжество. До того ж їх додатково можна прикрасити прикольними віршиками. Останні рядки повинні підбиратися з урахуванням учасників урочистого заходу. Деякі жартів не зрозуміють, інші по достоїнству оцінять гумор.

Читайте також:  Свинина з яблуками і чорносливом в духовці на Новий рік 2021

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

На зображенні показаний просунутий Дід Мороз, який готовий запалити танцпол своїми мелодіями. Варіант відмінно підійде для молодіжної вечірки, де присутня відповідна аудиторія. Додатково картинка прикрашається декоративними елементами. Не зайвим буде додати і саму напис-привітання з новим роком Свині.

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

Смішний ілюстрацією можна назвати дане виконання, де обидві свині готові відзначати свято. Вона демонструє свого роду колектив, який повинен йти завжди плече до плеча, щоб вирішувати будь-які проблеми. Але саме зображення можна назвати неповною, оскільки можна проявити фантазію для прикраси різними деталями і композиціями.

Дитячі картинки

Дуже важко догодити дитині і підняти йому настрій. Але зробити це в новорічний вечір дуже легко. Можна в якості варіанту відправити йому повідомлення із зображенням, яке містить в собі, наприклад мультяшних героїв. До речі, не обов’язково дитина буде радий такому виконанню з побажаннями удачі і добробуту, а навіть дорослий. Багато з них стають дуже милими і няшными, здатними принести виключно позитивні емоції.

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

Основним можна назвати героя року – свиню. Якщо ж мова стосується дитячого варіанта, тоді підійде Пеппа, яка здатна вписатися в абсолютно будь-фон. Так, тут вона представлена з малюком, іграшками, подарунками, біля яких прикрашена новорічна ялинка.

Картинки на Новий рік 2019: універсальні, дітям, з гумором

На картині можна розташувати замість Діда Мороза персонажів всім відомих мультфільмів Disney, як на даній. Вони проносяться в супроводі оленів, які мчать над будинками, лісами, полями разом з настроєм і величезною кількістю подарунків.

Підібрати можна абсолютно будь-якого героя. До того ж всі вони можуть поєднуватися між собою, щоб дійсно догодити дитині в пошуку улюбленого і шанованого. Адже мультфільмів і персонажів присутні багато. Пересилати їх в подальшому можна з будь-якого смартфона, навіть при наявності слабкої швидкості інтернет-з’єднання. Також їх можна роздрукувати на принтері і вибрати в якості основного фону для плакатів або листівок.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021